Otevřený dopis občanů České republiky pořadatelům a účastníkům sudetoněmeckých dnů v Brně
Komentáře
#609
Rejdová MarieMarie Rejdova (Kurim, 2026-04-29)
#611
Výborně a objektivně napsaná petice, s níž se plně ztotožňuji. Záměrem pořádat sjezd SL v Brně jsem pobouřen občansky, lidsky a národně.PhDr. Vladimír Růžek
Vladimír Růžek (Praha, 2026-04-29)
#612
Papírníková Z.Zdena Papírníková (Strakonice 1, 2026-04-29)
#613
nesouhlasím se sudetoněmeckým sjezdem na území České republikyIvana Vašková (Stražisko, 2026-04-29)
#617
Souhlasím s tímto sdělenímJan Klečka (Pavlikov, 2026-04-29)
#618
Můžeme odpustit ale nesmíme zapomenout. Potomci lidí kteří pomohli Hitlerovi rozbít ČSR nemají právo přepisovat dějiny. Ani za pomoci nových českých kolaborantů.Pavel Hlaváček (Olomouc, 2026-04-29)
#619
Plně souhlasím s touto peticí a nechci se tady u nás v České republice konal sjezd Sudetoněmeckého landsmsnšaftu.Daniela Starostová (Havířov, 2026-04-29)
#620
SouhlasímPetr Piňos (Vranovice -Kelčice, 2026-04-29)
#623
VršeckáEdita Vršecká (Praha 7, 2026-04-29)
#624
MálkováHana Málková (Otrokovice, 2026-04-29)
#625
Podepisouji, protože chci podepsat.Petr Moštěk (Prostějov, 2026-04-29)
#647
Nesouhlasím se sjezdem na území České republiky potomků nacistů, kteří spáchali nespočet zločinů na českém obyvatelstvu!Roman Gregor (Ostrava, 2026-04-29)
#648
Podepisují protože cítím povinnost k našim předkům k nám i k budoucí generaci. Protože mé myšlenky jsou všechny v petici popsané.Hana Housková (Strunkovice nad Blanicí, 2026-04-29)
#650
Nesouhlasím se sjezdem sudetských Němců na území České republiky.Jan Zabransky (zabransky.jan@seznam.cz, 2026-04-29)
#656
Podepisuji, protože pravda je pravda a nemohu se za ní stydět. Moji dědové a strýcové i když dávno zemřeli by na mně byli hrdí. Zlu se nesmí ustupovat, zlo se musí porazit.jaroslav Ždych (Domaželice, 2026-04-29)
#657
Podepisuji, protože miluji svou vlast a nechci, aby se znovu opakovalo její ponížení z roku 1938 ať už v jakékoliv formě!Stanislava Rychtářová (Brno, 2026-04-29)
#664
Nechci v Čechách pořádání tohoto sjezdu , dokud Němci nevypořádají své válečné reparace vůči našemu státu za 2. sv. válku. Pak možná přijde doba smíření...Marie Hostounská (Zlonice, 2026-04-29)
#665
Jsem vlastenecBronislav Sedlacek (Praha, 2026-04-29)
#669
Nesouhlasím s revizionistickýma snahama o prolomení Benešových dekretůJaroslav Mikulášek (Ostrava, 2026-04-29)
#670
Nesouhlasím, aby se na území ČR něco tak ohavného odehrávalo a ještě k tomu za peníze daňových poplatníků.Ivana Nedvědová (Ostrov, 2026-04-29)
#672
Nesouhlasím s konáním sjezdu. Není možné se smířit s někým kdo nepřevzal zodpovědnost. Nejde o vztahy mezi Německem a Českou republikou. Jde o fašistické organizaciVladimíra Slabá (Ivančice, 2026-04-29)
#673
Souhlasím s obsahem petice. Vzájemné funkční vztahy mezi Českou republikou a Spolkovou republikou Německo považuji za důležité podporovat a sudetoněmecký sjezd na území České republiky vnímám v tomto ohledu za kontraproduktivní a nepřijatelný.Veronika Švecová (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 2026-04-29)
#674
Nechci tady sudeťáky ani na návštěvě.Jaroslav Turoň (Havířov, 2026-04-29)
#679
Nesouhlasím se sjezdem sudeťáků v Brně. Čas usmíření ještě nenastal.Becha Jan (Slavkov u Brna, 2026-04-29)
#686
Bytostně nesouhlasím se srazem sudeťáků na území ČROta Adamek (Litvínov, 2026-04-29)
#689
Nechci vidět znovu trpět lidijiřina musilová (. Mrázov/ Teplá, 2026-04-29)
#691
Moji rodiče ročník 1917 a 1925 žijící celou předválečnou i válečnou dobu těsně u hranic se sudetskými obcemi a v nich i určitá období války pracovali, měli i osobní odstrašující zkušenosti s chováním téměř většiny německého obyvatelstva Sudet. V současnosti se "musejí v hrobě obracet".Jana Jodasová (Studenec, 2026-04-29)
#695
Nesouhlasím s pořádáním srazu Sudetenlandsmannschaftu v Brně.Ota Beran (Benešov, 2026-04-29)
#697
Nesouhlasím s pořádáním sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu!!!Dagmar Svobodová (Brno, 2026-04-29)
#700
Bylo by to zneuctění našich předků. Jak se může nacistický agresor vydávat za nevinného chudáka...???Marie Hájková (Zdikov 325, 2026-04-29)
#711
jsem proti konáníLibor Toman (Ratíškovice, 2026-04-29)
#728
Je to nevhodné k památce zabitých Čechoslováků a nebezpečné oživování starých křivd, minulost je lepší nechat spát. Taková akce jen vyvolá pravý opak nějakého smíření, navíc to vnímám jako krok ke zpochybnění majetkoprávního poválečného uspořádání ze strany landsmanšaftu.Michal Drábek (Brno-Židenice, 2026-04-29)
#730
Podepisuji protože souhlasím s peticí proti účasti a sjezdu v Brně. Je to záměr a jak se říká dobrý Němec stále Němec. Je třeba být stále ve střehu a držet je za hranicemi. Bohužel generace která tu hrůzu zažila Bohužel vymírá což je voda mlýn pro ty hovada co chtějí otočit kormidlo dějin. Nesmí se jim to dovolit jinak je s námi konec. A ještě horší je na tom to,že dnešní vymytá generace mladších lidí se na to těší. Proto si chraňme naše hodnoty , tradice a krásnou zemi. ♥️🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿👋Zdeněk Pinc (Volary, 2026-04-29)
#732
Ulična PavlinaPavlina Uličná (Litvínov, 2026-04-29)
#733
MacakovaJaroslava Mačáková (Pchery, 2026-04-29)
#736
Jsem z Lidic.Ivana Slavíková (Lidice, 2026-04-29)
#756
Naprosto souhlasím. Sudeťáci nemají v Brně, ani nikde jinde co dělat.Jitka Matějcová (Trutnov, 2026-04-29)
#763
Nesouhlasím s revizionistickými tendencemi ohledně poválečného uspořádání. Navíc jsem jedním z postižených německým nacistickým terorem, který vyvraždil celou větev mého příbuzenstva v koncentračních táborech.Ivan Šrámek (Svitavy, 2026-04-29)
#768
Nesouhlasím se sjezdem Sudeťáků na území České Republiky.Doubek Marek (Běšiny, 2026-04-29)
#771
Nesouhlasím s tím.Miroslav Sin (Praha, 2026-04-29)
#772
Více než 100 tisíc českých zastřelených,umučených,zplynovaných obětí nacistického Německa,za které Německo nikdy nezaplatilo ani korunu odškodnění,se musí hn usem obracet v hroběJan Josef Štika (Duchcov, 2026-04-29)
#773
Nehodlám přihlížet k tomu, jak chtějí změnit historii. Němci rozpoutali 2 světové války a zároveň je i prohráli a vyvraždili několik milionů lidíDaniel Pecher (Praha, 2026-04-29)
#775
Jsem z Lidic.František Slavík (Lidice, 2026-04-29)
#778
ZDENĚK KAŠPARZdeněk KAŠPAR (Český Těšín, 2026-04-29)
#780
Naprosto nesouhlasím s konání této akce na našem území.Taťána Zajíčková (Olomouc 2, 2026-04-29)