Petice.com

Otevřený dopis občanů České republiky pořadatelům a účastníkům sudetoněmeckých dnů v Brně

Komentáře

#609

Rejdová Marie

Marie Rejdova (Kurim, 2026-04-29)

#611

Výborně a objektivně napsaná petice, s níž se plně ztotožňuji. Záměrem pořádat sjezd SL v Brně jsem pobouřen občansky, lidsky a národně.
PhDr. Vladimír Růžek

Vladimír Růžek (Praha, 2026-04-29)

#612

Papírníková Z.

Zdena Papírníková (Strakonice 1, 2026-04-29)

#613

nesouhlasím se sudetoněmeckým sjezdem na území České republiky

Ivana Vašková (Stražisko, 2026-04-29)

#617

Souhlasím s tímto sdělením

Jan Klečka (Pavlikov, 2026-04-29)

#618

Můžeme odpustit ale nesmíme zapomenout. Potomci lidí kteří pomohli Hitlerovi rozbít ČSR nemají právo přepisovat dějiny. Ani za pomoci nových českých kolaborantů.

Pavel Hlaváček (Olomouc, 2026-04-29)

#619

Plně souhlasím s touto peticí a nechci se tady u nás v České republice konal sjezd Sudetoněmeckého landsmsnšaftu.

Daniela Starostová (Havířov, 2026-04-29)

#620

Souhlasím

Petr Piňos (Vranovice -Kelčice, 2026-04-29)

#623

Vršecká

Edita Vršecká (Praha 7, 2026-04-29)

#624

Málková

Hana Málková (Otrokovice, 2026-04-29)

#625

Podepisouji, protože chci podepsat.

Petr Moštěk (Prostějov, 2026-04-29)

#647

Nesouhlasím se sjezdem na území České republiky potomků nacistů, kteří spáchali nespočet zločinů na českém obyvatelstvu!

Roman Gregor (Ostrava, 2026-04-29)

#648

Podepisují protože cítím povinnost k našim předkům k nám i k budoucí generaci. Protože mé myšlenky jsou všechny v petici popsané.

Hana Housková (Strunkovice nad Blanicí, 2026-04-29)

#650

Nesouhlasím se sjezdem sudetských Němců na území České republiky.

Jan Zabransky (zabransky.jan@seznam.cz, 2026-04-29)

#656

Podepisuji, protože pravda je pravda a nemohu se za ní stydět. Moji dědové a strýcové i když dávno zemřeli by na mně byli hrdí. Zlu se nesmí ustupovat, zlo se musí porazit.

jaroslav Ždych (Domaželice, 2026-04-29)

#657

Podepisuji, protože miluji svou vlast a nechci, aby se znovu opakovalo její ponížení z roku 1938 ať už v jakékoliv formě!

Stanislava Rychtářová (Brno, 2026-04-29)

#664

Nechci v Čechách pořádání tohoto sjezdu , dokud Němci nevypořádají své válečné reparace vůči našemu státu za 2. sv. válku. Pak možná přijde doba smíření...

Marie Hostounská (Zlonice, 2026-04-29)

#665

Jsem vlastenec

Bronislav Sedlacek (Praha, 2026-04-29)

#669

Nesouhlasím s revizionistickýma snahama o prolomení Benešových dekretů

Jaroslav Mikulášek (Ostrava, 2026-04-29)

#670

Nesouhlasím, aby se na území ČR něco tak ohavného odehrávalo a ještě k tomu za peníze daňových poplatníků.

Ivana Nedvědová (Ostrov, 2026-04-29)

#672

Nesouhlasím s konáním sjezdu. Není možné se smířit s někým kdo nepřevzal zodpovědnost. Nejde o vztahy mezi Německem a Českou republikou. Jde o fašistické organizaci

Vladimíra Slabá (Ivančice, 2026-04-29)

#673

Souhlasím s obsahem petice. Vzájemné funkční vztahy mezi Českou republikou a Spolkovou republikou Německo považuji za důležité podporovat a sudetoněmecký sjezd na území České republiky vnímám v tomto ohledu za kontraproduktivní a nepřijatelný.

Veronika Švecová (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 2026-04-29)

#674

Nechci tady sudeťáky ani na návštěvě.

Jaroslav Turoň (Havířov, 2026-04-29)

#679

Nesouhlasím se sjezdem sudeťáků v Brně. Čas usmíření ještě nenastal.

Becha Jan (Slavkov u Brna, 2026-04-29)

#686

Bytostně nesouhlasím se srazem sudeťáků na území ČR

Ota Adamek (Litvínov, 2026-04-29)

#689

Nechci vidět znovu trpět lidi

jiřina musilová (. Mrázov/ Teplá, 2026-04-29)

#691

Moji rodiče ročník 1917 a 1925 žijící celou předválečnou i válečnou dobu těsně u hranic se sudetskými obcemi a v nich i určitá období války pracovali, měli i osobní odstrašující zkušenosti s chováním téměř většiny německého obyvatelstva Sudet. V současnosti se "musejí v hrobě obracet".

Jana Jodasová (Studenec, 2026-04-29)

#695

Nesouhlasím s pořádáním srazu Sudetenlandsmannschaftu v Brně.

Ota Beran (Benešov, 2026-04-29)

#697

Nesouhlasím s pořádáním sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu!!!

Dagmar Svobodová (Brno, 2026-04-29)

#700

Bylo by to zneuctění našich předků. Jak se může nacistický agresor vydávat za nevinného chudáka...???

Marie Hájková (Zdikov 325, 2026-04-29)

#711

jsem proti konání

Libor Toman (Ratíškovice, 2026-04-29)

#728

Je to nevhodné k památce zabitých Čechoslováků a nebezpečné oživování starých křivd, minulost je lepší nechat spát. Taková akce jen vyvolá pravý opak nějakého smíření, navíc to vnímám jako krok ke zpochybnění majetkoprávního poválečného uspořádání ze strany landsmanšaftu.

Michal Drábek (Brno-Židenice, 2026-04-29)

#730

Podepisuji protože souhlasím s peticí proti účasti a sjezdu v Brně. Je to záměr a jak se říká dobrý Němec stále Němec. Je třeba být stále ve střehu a držet je za hranicemi. Bohužel generace která tu hrůzu zažila Bohužel vymírá což je voda mlýn pro ty hovada co chtějí otočit kormidlo dějin. Nesmí se jim to dovolit jinak je s námi konec. A ještě horší je na tom to,že dnešní vymytá generace mladších lidí se na to těší. Proto si chraňme naše hodnoty , tradice a krásnou zemi. ♥️🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿👋

Zdeněk Pinc (Volary, 2026-04-29)

#732

Ulična Pavlina

Pavlina Uličná (Litvínov, 2026-04-29)

#733

Macakova

Jaroslava Mačáková (Pchery, 2026-04-29)

#736

Jsem z Lidic.

Ivana Slavíková (Lidice, 2026-04-29)

#756

Naprosto souhlasím. Sudeťáci nemají v Brně, ani nikde jinde co dělat.

Jitka Matějcová (Trutnov, 2026-04-29)

#763

Nesouhlasím s revizionistickými tendencemi ohledně poválečného uspořádání. Navíc jsem jedním z postižených německým nacistickým terorem, který vyvraždil celou větev mého příbuzenstva v koncentračních táborech.

Ivan Šrámek (Svitavy, 2026-04-29)

#768

Nesouhlasím se sjezdem Sudeťáků na území České Republiky.

Doubek Marek (Běšiny, 2026-04-29)

#771

Nesouhlasím s tím.

Miroslav Sin (Praha, 2026-04-29)

#772

Více než 100 tisíc českých zastřelených,umučených,zplynovaných obětí nacistického Německa,za které Německo nikdy nezaplatilo ani korunu odškodnění,se musí hn usem obracet v hrobě

Jan Josef Štika (Duchcov, 2026-04-29)

#773

Nehodlám přihlížet k tomu, jak chtějí změnit historii. Němci rozpoutali 2 světové války a zároveň je i prohráli a vyvraždili několik milionů lidí

Daniel Pecher (Praha, 2026-04-29)

#775

Jsem z Lidic.

František Slavík (Lidice, 2026-04-29)

#778

ZDENĚK KAŠPAR

Zdeněk KAŠPAR (Český Těšín, 2026-04-29)

#780

Naprosto nesouhlasím s konání této akce na našem území.

Taťána Zajíčková (Olomouc 2, 2026-04-29)