Nezatápějme 2 miliardy tun uhlí pod Ostravskem a Karvinskem – horníci, hutníci, Ostraváci, zachraňme toto bohatství pro zelenou ocel!
Komentáře
#1003
Bohatství země se neničí ale uchová se pro další generacePavel Zeman (Prisnotice, 2025-12-06)
#1005
Národní bohatství,které může sloužit našemu národu se nesmí nic stát.přece nebudeme v budoucnu nakupovat uhlí a suroviny z cizích zemí.To je mimo normálního myšlení.Petr (Pardubice, 2025-12-06)
#1006
Přeji si zachovat doly pro budoucí generace.Vlaďka Znamínková (Poděbrady, 2025-12-06)
#1013
Protože nesouhlasím z zatopením hlubinách dolů na Ostravsku. Zachovejme cenné bohatství ,pro možné využití v budoucnu.Michaela (Kadaň, 2025-12-06)
#1021
nesouhlasím se zatopením šachetVěra Paličková (Ostrava, 2025-12-07)
#1023
Podepisuji,ať zůstanou doli funkční pro příští generace.Ivo (Újezd u Brna, 2025-12-07)
#1028
Zatopení dolů bych považoval za vlastizraduMartin Křížek (Č. Budějovice, 2025-12-07)
#1030
Podepisuji tuto petici, není mi lhostejné co ti nahoře dělají s naší Českou republikou. Ničí úmyslně naše bohatství. Nesmíme dopustit aby zatopili naše doly. Německo a Polsko si je zakonzervují a my je máme zatopit. Proč? Jen proto aby jsme museli brát drahé uhlí od jiných států? Nesmíme dopustit aby jsme přišli o své bohatství. Musíme se vydat do ulic a zabránit tomu nesmyslu.Miroslava (Šenov, 2025-12-07)
#1032
Je to nesmysl,v současné době si to ČR nemůže dovolit přijít o cca 30 procent elektrické energie.nahrada neníPetr (Hulice 84, 2025-12-07)
#1033
Podepisuji, protože černé uhlí je naše nerostné bohatství a tím se nesmí plýtvat či ho dokonce ničit, je více než pravděpodobné, že EU dlouho nepřežije a pak bychom tohoto kroku hluboce litovali.Hana (Pardubice, 2025-12-07)
#1037
Vyhazovat nerostné bohatství je zločin.Pavol (pavol.sobol@seznam.cz, 2025-12-07)
#1039
Protože to zní logicky.Irena (České Budějovice, 2025-12-07)
#1040
Záleží mi na budoucnosti naší země.Stanislav (Holešov, 2025-12-07)
#1044
Těžba uhlí musí pokračovat je hloupost zatopit šachty s uhlím a tím zlikvidovat naše bohatství. Nesouhlasím s diktátem Bruselu.Šárka (Ostrava, 2025-12-07)
#1048
Podepisuji, protože zatopit doly je blbost.Věra (Opařany, 2025-12-08)
#1051
chciJindriska (rozmital pod tremsinem, 2025-12-08)
#1052
Zatopit doly je vlastizrada, a zneužití pravomocí, zásadně s tím nesouhlasím.Světlana (Tábor, 2025-12-08)
#1054
Podepisuji protože souhlasím se vším co bylo víše napsáno!!!...Jaroslav CmolJaroslav (Dolní Němčí, 2025-12-08)
#1062
…., je to násilný ZLOČIN na přirodě, navic zcela bezdůvodný, ničivý a nelogický.Romana (Brno, 2025-12-08)
#1067
Nesouhlasím s likvidací našich nerostných surovin a naší suverenityJosef Kučerňák (Brno, 2025-12-08)
#1071
Souhlasím s výše uvedenýmSoňa (Ústí nad Labem, 2025-12-08)
#1072
Jsem patriot.Pavel (Koloveč, 2025-12-08)
#1075
Je trestuhodné, se takto zbavovat přírodního bohatství!!! Bohužel při nadvládě ekoteroristů nic neočekávatelného! Proto je třeba bojovat na všech frontách, třeba i touto peticí.Daniel (Praha, 2025-12-08)
#1077
Podepisují protože souhlasím s tím, co jsem si přečetlaDagmar (Ústí nad Labem, 2025-12-08)
#1082
Nesouhlasím se zatopením uhelných dolů. Zatopení uhelných dolů budeme závislí na státech EU, u nás je vše rozkradené, rozprodané a to málo co vlastníme si budeme ničit, musíme budovat svou nezávislost.Soňa (Brno, 2025-12-08)
#1086
ničení nerostného bohatství České republiky, prohlubování energetické krizeVojtěch (Letovice, 2025-12-08)
#1088
Naprost, souhlas. Nedělejme něco nevratného, když technologie ještě adekvátně nepokročily.J. Peková (1946)
Jitka (Praha 4, 2025-12-09)
#1089
Podepisuji, protože nesouhlasím se zatopením zbylých zásob uhlí. Je to naše národní bohatství a jeho dobrovolná likvidace je zločinem.Rudolf (Vroutek, 2025-12-09)
#1090
Podepisuji, protože nesouhlasím se zatopením zbývajících zásob uhlí. Je to naše národní bohatství.Anna (Vroutek, 2025-12-09)
#1091
Zásadně s tím nesouhlasím!!!Romana (Klimkovice, 2025-12-09)
#1092
zachovat strategickou rezervu...!David (Náchod, 2025-12-09)
#1093
Ničit naše nerostné bohatství je vlastizrada.Alena (Teplice, 2025-12-09)
#1094
Podepisuji protože zatopit nebo jinak zničit uhelný důl je vlastizrada. ZDENEK PRKNO.ZdenekPo (Mladá Boleslav, 2025-12-09)
#1095
Je to uplně nesmyslne zatopit doly ktere ještě by mohly fungovat.Je hruza že se k nam vozi uhlí z Australie a naše zatopime.Chtěji nas uplně zničit.Jaroslava Rohova (Pelhřimov, 2025-12-09)
#1096
Protože mi není jedno, ze si zlikvidujeme obrovské přírodní bohatstvíLibor (Jindřichův Hradec, 2025-12-09)
#1098
Nesouhlasím se zničením černého zlata !!! EU tady nebude navždy a zatopení uhlí je trestný čin hodný doživotního kriminálu !!!Miroslav (Chodov, 2025-12-09)
#1099
naprosto souhlasím, nerostné bohatství nemůže být zničenoIrena (Ostrava, 2025-12-09)
#1105
Podepisuji, protože to je bohatství nám dané - my jsme je nevytvořili, ale ho zničíme a znepřístupníme dalším generacím. Bez kvalitního ostravského uhlí není koks, bez koksu nelze tavit železo. Někomu tato informace stačí - jinému to nic neříká - a v tom je problém.Josef (Orlová, 2025-12-09)
#1107
Pocházím z Havířova a nechci, abychom se dobrovolně připravili o nerostné bohatství.Barbora (Velké Bílovice, 2025-12-09)
#1111
Plně souhlasím s danou peticí.Marie (Karlovy Vary, 2025-12-09)
#1113
Nesouhlasím s likvidací našeho bohatství pro zisk zahraničních korporátůEduard (Olomouc, 2025-12-09)
#1121
Podepisují neboť se mi tento způsob nezdá do budoucna nikterak moudrý. Připadá mi to jako bych svoje našetřené pro horší časy potřebné peníze spálila.Monika (Rokycany, 2025-12-09)
#1122
Jsem zásadně proti tomu, aby naše šachty byly zatopeny. Považuji to za ohrožení suverenity naší země. Nepochopím, jak může Brusel rozhodovat za naši zemi. Nikým nevolení lidé si osobují právo ničit naše bohatství.Greta (Ostrava, 2025-12-09)
#1125
Souhlasím se zněním petice.Vlasta (HRANICE, 2025-12-09)
#1129
Proč budeme DOVÁŽET uhlí z ciziny, když si ho můžeme "narubat" sami?!Michal (Praha, 2025-12-09)
#1134
Všechno zničili, prodali, rozkradli, ....Nemají právo znicit přírodni bohatstvi naší země!
Pavla (Olomouc, 2025-12-09)
#1135
Zatopení/znepřístupnění zásob uhlí je zločin!Lukáš (Praha 6, 2025-12-09)
#1146
Souhlasím se zachováním této rezervy pro další použití.Martin Bureš (Kounice, 2025-12-10)
#1147
Podepisuji, protože je to lumpána.Jaroslav (Brušperk, 2025-12-10)
#1148
Podepisuji se a přimlouvám za zachování rezerv černého uhlí, jenž je strategicky důležité, aby toto uhlí bylo pojistkou pro naší zemi do budoucna. Věra Zuzanna Carbolová 10.12.2025Věra Zuzanna Carbolová (Opava 9 Komárov, 2025-12-10)
#1149
Podepisuji, protože mi přijde hloupé zbavit se zásoby uhlí na věky, když nevíme, co z něj za 20 let budeme schopni získávat.Jan (Praha, 2025-12-10)
#1159
Je to nehoráznost. Takhle rozhodovat o budoucnosti - po nás potopa?Hana Baggaley (Česká Lípa, 2025-12-10)
#1160
Popisují protože souhlasím s kompletním využití všech surovinových a hospodářských možností naší ČR za podmínek ochrany přírody a zdraví obyvatel ČR a okolních zemí.Lubomír Káňa (Radostice, 2025-12-10)
#1162
je to barbarství ničit naše bohatství kvůli ideologickému šílenství Bruselui.Čestmír (Velke Bilovice, 2025-12-10)
#1164
Nesouhlasím s nekompetentními rozhodnutími politiků.Jana (Bruzovice, 2025-12-10)
#1167
Podepisuji protože se zněním petice naprosto souhlasímPavel (PŘEROV, 2025-12-10)
#1168
Jen analfabet si zničí vše co potřebuje ,aby si to pak draze kupoval od druhych .Andrea (sedmikraska71@seznam.cz, 2025-12-10)
#1174
Ničit zbytek přírodního bohatství, které máme , pouze důvodu přiblblého Green Dealu, je pro ČR masochismus, protože z energetického hlediska máme jako stát pouze holé zadky.Pavel (Kladno, 2025-12-10)
#1179
Je to nesmysl, který vytvořilo pár bláznů na zničení všeho v EvropěMichal (Kolín, 2025-12-11)
#1180
Stop zatopení uhlíDagmar (dagmar.bila@seznam.cz, 2025-12-11)
#1182
Podpisuji protože s předloženou peticí jako bývalý kladenský horník souhlasímMilan (Divišov, 2025-12-11)
#1188
Nesouhlasím se zatopenímMilan (Uherské Hradiště, 2025-12-11)
#1191
Zatápět doly vodou má jediný cíl: nemožnost obnovy, až dojde ke změně názoru na využití a těžbu černého uhlí. Je to politický akt proti našemu národu! Braňme Ocelové srdce republiky!Jaroslav (Praha 11, 2025-12-11)
#1193
Toto vnímám jako zločin vůči příštím generacím!Dagmar (Paskov, 2025-12-11)
#1199
Nesouhlasím se zatopením dolu. Je to naše bohatství, které bychom měli využít pro náš prospěch.Šárka (Frýdek-Místek, 2025-12-11)