Petice.com

Nezatápějme 2 miliardy tun uhlí pod Ostravskem a Karvinskem – horníci, hutníci, Ostraváci, zachraňme toto bohatství pro zelenou ocel!

Komentáře

#1003

Bohatství země se neničí ale uchová se pro další generace

Pavel Zeman (Prisnotice, 2025-12-06)

#1005

Národní bohatství,které může sloužit našemu národu se nesmí nic stát.přece nebudeme v budoucnu nakupovat uhlí a suroviny z cizích zemí.To je mimo normálního myšlení.

Petr (Pardubice, 2025-12-06)

#1006

Přeji si zachovat doly pro budoucí generace.

Vlaďka Znamínková (Poděbrady, 2025-12-06)

#1013

Protože nesouhlasím z zatopením hlubinách dolů na Ostravsku. Zachovejme cenné bohatství ,pro možné využití v budoucnu.

Michaela (Kadaň, 2025-12-06)

#1021

nesouhlasím se zatopením šachet

Věra Paličková (Ostrava, 2025-12-07)

#1023

Podepisuji,ať zůstanou doli funkční pro příští generace.

Ivo (Újezd u Brna, 2025-12-07)

#1028

Zatopení dolů bych považoval za vlastizradu

Martin Křížek (Č. Budějovice, 2025-12-07)

#1030

Podepisuji tuto petici, není mi lhostejné co ti nahoře dělají s naší Českou republikou. Ničí úmyslně naše bohatství. Nesmíme dopustit aby zatopili naše doly. Německo a Polsko si je zakonzervují a my je máme zatopit. Proč? Jen proto aby jsme museli brát drahé uhlí od jiných států? Nesmíme dopustit aby jsme přišli o své bohatství. Musíme se vydat do ulic a zabránit tomu nesmyslu.

Miroslava (Šenov, 2025-12-07)

#1032

Je to nesmysl,v současné době si to ČR nemůže dovolit přijít o cca 30 procent elektrické energie.nahrada není

Petr (Hulice 84, 2025-12-07)

#1033

Podepisuji, protože černé uhlí je naše nerostné bohatství a tím se nesmí plýtvat či ho dokonce ničit, je více než pravděpodobné, že EU dlouho nepřežije a pak bychom tohoto kroku hluboce litovali.

Hana (Pardubice, 2025-12-07)

#1037

Vyhazovat nerostné bohatství je zločin.

Pavol (pavol.sobol@seznam.cz, 2025-12-07)

#1039

Protože to zní logicky.

Irena (České Budějovice, 2025-12-07)

#1040

Záleží mi na budoucnosti naší země.

Stanislav (Holešov, 2025-12-07)

#1044

Těžba uhlí musí pokračovat je hloupost zatopit šachty s uhlím a tím zlikvidovat naše bohatství. Nesouhlasím s diktátem Bruselu.

Šárka (Ostrava, 2025-12-07)

#1048

Podepisuji, protože zatopit doly je blbost.

Věra (Opařany, 2025-12-08)

#1051

chci

Jindriska (rozmital pod tremsinem, 2025-12-08)

#1052

Zatopit doly je vlastizrada, a zneužití pravomocí, zásadně s tím nesouhlasím.

Světlana (Tábor, 2025-12-08)

#1054

Podepisuji protože souhlasím se vším co bylo víše napsáno!!!...Jaroslav Cmol

Jaroslav (Dolní Němčí, 2025-12-08)

#1062

…., je to násilný ZLOČIN na přirodě, navic zcela bezdůvodný, ničivý a nelogický.

Romana (Brno, 2025-12-08)

#1067

Nesouhlasím s likvidací našich nerostných surovin a naší suverenity

Josef Kučerňák (Brno, 2025-12-08)

#1071

Souhlasím s výše uvedeným

Soňa (Ústí nad Labem, 2025-12-08)

#1072

Jsem patriot.

Pavel (Koloveč, 2025-12-08)

#1075

Je trestuhodné, se takto zbavovat přírodního bohatství!!! Bohužel při nadvládě ekoteroristů nic neočekávatelného! Proto je třeba bojovat na všech frontách, třeba i touto peticí.

Daniel (Praha, 2025-12-08)

#1077

Podepisují protože souhlasím s tím, co jsem si přečetla

Dagmar (Ústí nad Labem, 2025-12-08)

#1082

Nesouhlasím se zatopením uhelných dolů. Zatopení uhelných dolů budeme závislí na státech EU, u nás je vše rozkradené, rozprodané a to málo co vlastníme si budeme ničit, musíme budovat svou nezávislost.

Soňa (Brno, 2025-12-08)

#1086

ničení nerostného bohatství České republiky, prohlubování energetické krize

Vojtěch (Letovice, 2025-12-08)

#1088

Naprost, souhlas. Nedělejme něco nevratného, když technologie ještě adekvátně nepokročily.
J. Peková (1946)

Jitka (Praha 4, 2025-12-09)

#1089

Podepisuji, protože nesouhlasím se zatopením zbylých zásob uhlí. Je to naše národní bohatství a jeho dobrovolná likvidace je zločinem.

Rudolf (Vroutek, 2025-12-09)

#1090

Podepisuji, protože nesouhlasím se zatopením zbývajících zásob uhlí. Je to naše národní bohatství.

Anna (Vroutek, 2025-12-09)

#1091

Zásadně s tím nesouhlasím!!!

Romana (Klimkovice, 2025-12-09)

#1092

zachovat strategickou rezervu...!

David (Náchod, 2025-12-09)

#1093

Ničit naše nerostné bohatství je vlastizrada.

Alena (Teplice, 2025-12-09)

#1094

Podepisuji protože zatopit nebo jinak zničit uhelný důl je vlastizrada. ZDENEK PRKNO.

ZdenekPo (Mladá Boleslav, 2025-12-09)

#1095

Je to uplně nesmyslne zatopit doly ktere ještě by mohly fungovat.Je hruza že se k nam vozi uhlí z Australie a naše zatopime.Chtěji nas uplně zničit.

Jaroslava Rohova (Pelhřimov, 2025-12-09)

#1096

Protože mi není jedno, ze si zlikvidujeme obrovské přírodní bohatství

Libor (Jindřichův Hradec, 2025-12-09)

#1098

Nesouhlasím se zničením černého zlata !!! EU tady nebude navždy a zatopení uhlí je trestný čin hodný doživotního kriminálu !!!

Miroslav (Chodov, 2025-12-09)

#1099

naprosto souhlasím, nerostné bohatství nemůže být zničeno

Irena (Ostrava, 2025-12-09)

#1105

Podepisuji, protože to je bohatství nám dané - my jsme je nevytvořili, ale ho zničíme a znepřístupníme dalším generacím. Bez kvalitního ostravského uhlí není koks, bez koksu nelze tavit železo. Někomu tato informace stačí - jinému to nic neříká - a v tom je problém.

Josef (Orlová, 2025-12-09)

#1107

Pocházím z Havířova a nechci, abychom se dobrovolně připravili o nerostné bohatství.

Barbora (Velké Bílovice, 2025-12-09)

#1111

Plně souhlasím s danou peticí.

Marie (Karlovy Vary, 2025-12-09)

#1113

Nesouhlasím s likvidací našeho bohatství pro zisk zahraničních korporátů

Eduard (Olomouc, 2025-12-09)

#1121

Podepisují neboť se mi tento způsob nezdá do budoucna nikterak moudrý. Připadá mi to jako bych svoje našetřené pro horší časy potřebné peníze spálila.

Monika (Rokycany, 2025-12-09)

#1122

Jsem zásadně proti tomu, aby naše šachty byly zatopeny. Považuji to za ohrožení suverenity naší země. Nepochopím, jak může Brusel rozhodovat za naši zemi. Nikým nevolení lidé si osobují právo ničit naše bohatství.

Greta (Ostrava, 2025-12-09)

#1125

Souhlasím se zněním petice.

Vlasta (HRANICE, 2025-12-09)

#1129

Proč budeme DOVÁŽET uhlí z ciziny, když si ho můžeme "narubat" sami?!

Michal (Praha, 2025-12-09)

#1134

Všechno zničili, prodali, rozkradli, ....
Nemají právo znicit přírodni bohatstvi naší země!

Pavla (Olomouc, 2025-12-09)

#1135

Zatopení/znepřístupnění zásob uhlí je zločin!

Lukáš (Praha 6, 2025-12-09)

#1146

Souhlasím se zachováním této rezervy pro další použití.

Martin Bureš (Kounice, 2025-12-10)

#1147

Podepisuji, protože je to lumpána.

Jaroslav (Brušperk, 2025-12-10)

#1148

Podepisuji se a přimlouvám za zachování rezerv černého uhlí, jenž je strategicky důležité, aby toto uhlí bylo pojistkou pro naší zemi do budoucna. Věra Zuzanna Carbolová 10.12.2025

Věra Zuzanna Carbolová (Opava 9 Komárov, 2025-12-10)

#1149

Podepisuji, protože mi přijde hloupé zbavit se zásoby uhlí na věky, když nevíme, co z něj za 20 let budeme schopni získávat.

Jan (Praha, 2025-12-10)

#1159

Je to nehoráznost. Takhle rozhodovat o budoucnosti - po nás potopa?

Hana Baggaley (Česká Lípa, 2025-12-10)

#1160

Popisují protože souhlasím s kompletním využití všech surovinových a hospodářských možností naší ČR za podmínek ochrany přírody a zdraví obyvatel ČR a okolních zemí.

Lubomír Káňa (Radostice, 2025-12-10)

#1162

je to barbarství ničit naše bohatství kvůli ideologickému šílenství Bruselui.

Čestmír (Velke Bilovice, 2025-12-10)

#1164

Nesouhlasím s nekompetentními rozhodnutími politiků.

Jana (Bruzovice, 2025-12-10)

#1167

Podepisuji protože se zněním petice naprosto souhlasím

Pavel (PŘEROV, 2025-12-10)

#1168

Jen analfabet si zničí vše co potřebuje ,aby si to pak draze kupoval od druhych .

Andrea (sedmikraska71@seznam.cz, 2025-12-10)

#1174

Ničit zbytek přírodního bohatství, které máme , pouze důvodu přiblblého Green Dealu, je pro ČR masochismus, protože z energetického hlediska máme jako stát pouze holé zadky.

Pavel (Kladno, 2025-12-10)

#1179

Je to nesmysl, který vytvořilo pár bláznů na zničení všeho v Evropě

Michal (Kolín, 2025-12-11)

#1180

Stop zatopení uhlí

Dagmar (dagmar.bila@seznam.cz, 2025-12-11)

#1182

Podpisuji protože s předloženou peticí jako bývalý kladenský horník souhlasím

Milan (Divišov, 2025-12-11)

#1188

Nesouhlasím se zatopením

Milan (Uherské Hradiště, 2025-12-11)

#1191

Zatápět doly vodou má jediný cíl: nemožnost obnovy, až dojde ke změně názoru na využití a těžbu černého uhlí. Je to politický akt proti našemu národu! Braňme Ocelové srdce republiky!

Jaroslav (Praha 11, 2025-12-11)

#1193

Toto vnímám jako zločin vůči příštím generacím!

Dagmar (Paskov, 2025-12-11)

#1199

Nesouhlasím se zatopením dolu. Je to naše bohatství, které bychom měli využít pro náš prospěch.

Šárka (Frýdek-Místek, 2025-12-11)