Petice.com

Nezatápějme 2 miliardy tun uhlí pod Ostravskem a Karvinskem – horníci, hutníci, Ostraváci, zachraňme toto bohatství pro zelenou ocel!

Komentáře

#803

Nechci, aby bylo zničeno naše nerostné bohatství

Martina (Hradec Králové, 2025-12-04)

#806

Podepisuji, protože zničit naše národní bohatství může jen idiot. Nechci, aby k tomu došlo.

Libuše (Opava, 2025-12-04)

#811

Seidl

Martin (Most, 2025-12-04)

#815

Chcem!

Jozef (Bratislava, 2025-12-04)

#818

Podepisuji tuto petici, protože si absolutně neumím představit stupiditu tohoto rozhodnutí s ohledem na astronomickou částku, kterou to uhlí svou hodnotou dosahuje.

Michal (Praha, 2025-12-04)

#819

Podepisuji.

Pavel (Slatinany, 2025-12-04)

#820

je to hovadina, a jako stát přijdeme o uhlí v hodnotě 4bilionu korun

Pavel (Praha, 2025-12-04)

#824

Zdravý rozum

Miroslav (Velké Hoštice, 2025-12-04)

#826

Nesouhlasím , aby se největší zásoby černého uhlí v Evropě zatopily. Je to šílenství, které může vymyslet pouze někdo, kdo chce zlikvidovat vlastní zemi. Je to na úrovni vlastizrady a o tomto rozhodla Fialova vláda!!!

Vladimíra (Kroměříž, 2025-12-04)

#828

Toto by byla Národní hospodářská katastrofa !!!!

Miloš (Velké Čičovice, 2025-12-04)

#829

nemají právo, toto je další díl likvidace státu a vytvoření závislosti, nedovolme to

Miluše (Chomutov, 2025-12-04)

#832

Souhlasím s peticí.

Hana (Brno, 2025-12-04)

#833

Uhlí v dolech, které chtějí zatopením zničit, má pro Českou republiku velkou cenu. Byla by hloupost něco takového dovolit.

Kristýna (Chomutov, 2025-12-04)

#835

Podepisuji petici, protože zcela a bez výhrad souuhlasím se jejím zněním.

Petr (Liberec, 2025-12-04)

#839

2 miliardy tun černého uhlí by měly zůstat pro průmysl a další výzkum

Jirka

Jiři (Starý plzenec, 2025-12-04)

#840

Naprosto souhlasím?

Petr (Hradec Králové, 2025-12-04)

#843

Jednalo by se o naprosto nesmyslnou nenávratnou ztrátu našeho přírodního bohatství, které bychom s největší pravděpodobností v brzkém budoucnu hořce litovali.

Petr (Praha, 2025-12-04)

#844

Myslím si, že ideologie by neměla vítězit nad zdravým rozumem a že nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit zatopit miliardy.

Karel (Týniště n/Orlicí, 2025-12-04)

#845

Chci ochránit české národní bohatství

Marek (Štětí, 2025-12-04)

#846

Podepisují protože chci přežít.

Slava (Svetice, 2025-12-04)

#851

Zaplavit si černý uhlí může jen blbec, kterej věří klimatickému hoaxu.

Rudolf (Praha, 2025-12-04)

#853

nesouhlasím s tím, abychom se zbavovali strategické suroviny jen pro ideologii Green dealu a pak dováželi tuto surovinu za drahé peníze z jiných zemí

Petra (Přerov 2, 2025-12-04)

#861

Nesouhlasím se zatopenim

Irena (Karlovy Vary, 2025-12-04)

#877

Souhlasím se zněním petice!

Zdenka (Písek, 2025-12-04)

#880

Není mi jedno, co bude dál.

Václav (Třinec, 2025-12-05)

#888

Souhlasím se vším, co je uvedeno v petici. Navždy se zbavit tohoto nerostného bohatství a zároveň pojistky je podle mě přímo zločin.

Iveta (Jablonec nad Nisou, 2025-12-05)

#892

Nechci být otrokem fašistické EU

Čeněk (Žatec, 2025-12-05)

#893

- nechci, aby v regionu přibylo lidí bez práce
- nechci, abychom definitivně přišli o to málo, co nám v této zemi ještě patří.

Kamila (Praha, 2025-12-05)

#900

Nesouhlasím se zatopením zásob černého uhlí.

Eva (Kněžmost, 2025-12-05)

#903

Jenom blazen by neco takoveho mohl udelat - proto nesouhlasim se zatopenim - uz stacilo, ze si likvidujeme sve bohatstvi a stavame se zavisli na cizich zdrojich

Jiřina (Vedrovice, 2025-12-05)

#906

Není možné takto zničit naše suroviny.

Martin (Kravaře U Hlučína, 2025-12-05)

#907

Stačí obyčejný selský rozum ....

Stanislav (Nepomuk, 2025-12-05)

#909

nesouhlasím s dalším ničením naší země!!!

Věra (Turnov, 2025-12-05)

#914

Myslím si totéž a nechápu, proč to politici nezakázali! Zejména nyní, kdy se situace trochu mění a jde směrem k rozumu! Rozhodně nezatápět, nezavážet, protože to odporuje praktickému, rozumnému životu lidí.

Marie (Benátky nad Jizerou, 2025-12-05)

#915

Nesouhlasím se zaplavením.

Lumír (Týn nad Bečvou, 2025-12-05)

#919

Chci zachovat uhelné doly jak jen to nejdele půjde,je to mase jediná surovina,kterou nemusíme dovážet a jeste je nejkvalitnější v cele Evropě!!

Marcel (Nyrany, 2025-12-05)

#924

Nesouhlasím s tímto šíleným nápadem.
Jistě se dá najít smysluplné využití tohoto černého bohatství.

Jiří (Praha, 2025-12-05)

#927

Je to blbost...

Josef (Starý Kolín, 2025-12-05)

#928

Podepisuji, protože nejsem magor.
Petr Šana

Petr (Cholina, 2025-12-05)

#929

Domnívám se, že kvalitní uhlí není jen zdrojem pro tepelné elektrárny, ale také surovinou pro mnoho dalších odvětví, např. pro chemický a hutní průmysl. Tento způsob znepřístupnění významných zásob může způsobit zcela zbytečně naši závislost na cizích dodávkách často pro nás nevýhodných. Je to zločin a odpovědní by měli být hnáni klackama... hned poté, co nahradí škody!

Miroslav (Ostrava, 2025-12-05)

#933

Jednodoše protože jde o jeden z posledních "pokladů" naší země...

Jitka (Ústí nad Labem, 2025-12-05)

#938

Souhlasím s tím, že zatopit důl je nesmyslné.

Martin (Praha, 2025-12-05)

#941

Podepisuji, těžit do vyčerpání zásob!

Lubomír (Brno, 2025-12-05)

#942

vyniknou těžko napravitelné škody hloupým rozhodnutím

Rudolf (mirošov, 2025-12-05)

#944

Jsem zásadně proti kreténismům pocházejících z Evropské uhnije. Uhlí nás zachrání. Přetoky z germánských větrníků jsou na hovno.

Bohumír (Praha 4 - Modřany, 2025-12-05)

#952

Naše země neoplývá nerostným bohatstvím a ještě to málo, co máme, si sami svým nerozvážným jednáním zničíme ? To je trestuhodné!!! Naslouchejme odborníkům, NE jenom politikům !!!

Libuše (Vyškov, 2025-12-05)

#959

je to cílená likvidace národního bohatství a snaha o další likvidaci naší země

Marie (Ostrava - Zábřeh, 2025-12-05)

#960

Souhlasím s peticí. Stačí, že zlikvidovali doly na Žacléři a Radvanicko Svatoňovice.

Vlastimil (Trutnov, 2025-12-05)

#965

Podepisuji protože zatopeni dolů je sabotérský úmysl, abychom byli závisli . Lidé. kteři maji jestě zdravý rozum podporuji a jsem zásadně pro to, aby naše černe zlato bylo zachováno pro budoucí generace

Hana (Jesenice u Prahy, 2025-12-06)

#971

Zbavit se definitivně přístupu k významné surovině je naprostý nesmysl a krátkozraké.

Martin (Smiřice, 2025-12-06)

#980

podepisuji

Mirka (Moravské Bránice, 2025-12-06)

#981

Nesouhlasím s rozhodnutím chorých mozků.

Vlastislav (Cheb, 2025-12-06)

#985

Podepisuji, protože si nemůžeme dovolit úplně zlikvidovat náš průmysl. Pětidemoliční vláda má skutečně naprosto destruktivní vliv na naši republiku do konce poslední minuty jejího vládnutí. Pokud věříte ve větrníky, či solární panely, poslechněte si nejprve skutečné odborníky!

Hana Jedličková (Mýto, 2025-12-06)

#988

Dobry den, zasadne nesouhlasim se zatopenim, je to nase nerostne bohatstvi, zastavme tyto blaznive napady na likvidaci nasi vlastni ekonomiky, delejme kroky k osamostatneni se a nezavislosti.. ne kroky zpatky. Dekuji bp

Barbora Polakova (Praha 2, 2025-12-06)

#989

Podepisuji, protože černé uhlí je národní poklad tzv. černé zlato a patří českému národu!

Alla (Mariánské Lázně, 2025-12-06)

#999

Braňme se proti devastaci národního bohatství!

Jan (Zemětice, 2025-12-06)

#1000

Nechci aby došlo ke zničení nerostného bohatství v ČR

Simona (Kroměříž, 2025-12-06)