Nezatápějme 2 miliardy tun uhlí pod Ostravskem a Karvinskem – horníci, hutníci, Ostraváci, zachraňme toto bohatství pro zelenou ocel!
Komentáře
#803
Nechci, aby bylo zničeno naše nerostné bohatstvíMartina (Hradec Králové, 2025-12-04)
#806
Podepisuji, protože zničit naše národní bohatství může jen idiot. Nechci, aby k tomu došlo.Libuše (Opava, 2025-12-04)
#811
SeidlMartin (Most, 2025-12-04)
#815
Chcem!Jozef (Bratislava, 2025-12-04)
#818
Podepisuji tuto petici, protože si absolutně neumím představit stupiditu tohoto rozhodnutí s ohledem na astronomickou částku, kterou to uhlí svou hodnotou dosahuje.Michal (Praha, 2025-12-04)
#819
Podepisuji.Pavel (Slatinany, 2025-12-04)
#820
je to hovadina, a jako stát přijdeme o uhlí v hodnotě 4bilionu korunPavel (Praha, 2025-12-04)
#824
Zdravý rozumMiroslav (Velké Hoštice, 2025-12-04)
#826
Nesouhlasím , aby se největší zásoby černého uhlí v Evropě zatopily. Je to šílenství, které může vymyslet pouze někdo, kdo chce zlikvidovat vlastní zemi. Je to na úrovni vlastizrady a o tomto rozhodla Fialova vláda!!!Vladimíra (Kroměříž, 2025-12-04)
#828
Toto by byla Národní hospodářská katastrofa !!!!Miloš (Velké Čičovice, 2025-12-04)
#829
nemají právo, toto je další díl likvidace státu a vytvoření závislosti, nedovolme toMiluše (Chomutov, 2025-12-04)
#832
Souhlasím s peticí.Hana (Brno, 2025-12-04)
#833
Uhlí v dolech, které chtějí zatopením zničit, má pro Českou republiku velkou cenu. Byla by hloupost něco takového dovolit.Kristýna (Chomutov, 2025-12-04)
#835
Podepisuji petici, protože zcela a bez výhrad souuhlasím se jejím zněním.Petr (Liberec, 2025-12-04)
#839
2 miliardy tun černého uhlí by měly zůstat pro průmysl a další výzkumJirka
Jiři (Starý plzenec, 2025-12-04)
#840
Naprosto souhlasím?Petr (Hradec Králové, 2025-12-04)
#843
Jednalo by se o naprosto nesmyslnou nenávratnou ztrátu našeho přírodního bohatství, které bychom s největší pravděpodobností v brzkém budoucnu hořce litovali.Petr (Praha, 2025-12-04)
#844
Myslím si, že ideologie by neměla vítězit nad zdravým rozumem a že nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit zatopit miliardy.Karel (Týniště n/Orlicí, 2025-12-04)
#845
Chci ochránit české národní bohatstvíMarek (Štětí, 2025-12-04)
#846
Podepisují protože chci přežít.Slava (Svetice, 2025-12-04)
#851
Zaplavit si černý uhlí může jen blbec, kterej věří klimatickému hoaxu.Rudolf (Praha, 2025-12-04)
#853
nesouhlasím s tím, abychom se zbavovali strategické suroviny jen pro ideologii Green dealu a pak dováželi tuto surovinu za drahé peníze z jiných zemíPetra (Přerov 2, 2025-12-04)
#861
Nesouhlasím se zatopenimIrena (Karlovy Vary, 2025-12-04)
#877
Souhlasím se zněním petice!Zdenka (Písek, 2025-12-04)
#880
Není mi jedno, co bude dál.Václav (Třinec, 2025-12-05)
#888
Souhlasím se vším, co je uvedeno v petici. Navždy se zbavit tohoto nerostného bohatství a zároveň pojistky je podle mě přímo zločin.Iveta (Jablonec nad Nisou, 2025-12-05)
#892
Nechci být otrokem fašistické EUČeněk (Žatec, 2025-12-05)
#893
- nechci, aby v regionu přibylo lidí bez práce- nechci, abychom definitivně přišli o to málo, co nám v této zemi ještě patří.
Kamila (Praha, 2025-12-05)
#900
Nesouhlasím se zatopením zásob černého uhlí.Eva (Kněžmost, 2025-12-05)
#903
Jenom blazen by neco takoveho mohl udelat - proto nesouhlasim se zatopenim - uz stacilo, ze si likvidujeme sve bohatstvi a stavame se zavisli na cizich zdrojichJiřina (Vedrovice, 2025-12-05)
#906
Není možné takto zničit naše suroviny.Martin (Kravaře U Hlučína, 2025-12-05)
#907
Stačí obyčejný selský rozum ....Stanislav (Nepomuk, 2025-12-05)
#909
nesouhlasím s dalším ničením naší země!!!Věra (Turnov, 2025-12-05)
#914
Myslím si totéž a nechápu, proč to politici nezakázali! Zejména nyní, kdy se situace trochu mění a jde směrem k rozumu! Rozhodně nezatápět, nezavážet, protože to odporuje praktickému, rozumnému životu lidí.Marie (Benátky nad Jizerou, 2025-12-05)
#915
Nesouhlasím se zaplavením.Lumír (Týn nad Bečvou, 2025-12-05)
#919
Chci zachovat uhelné doly jak jen to nejdele půjde,je to mase jediná surovina,kterou nemusíme dovážet a jeste je nejkvalitnější v cele Evropě!!Marcel (Nyrany, 2025-12-05)
#924
Nesouhlasím s tímto šíleným nápadem.Jistě se dá najít smysluplné využití tohoto černého bohatství.
Jiří (Praha, 2025-12-05)
#927
Je to blbost...Josef (Starý Kolín, 2025-12-05)
#928
Podepisuji, protože nejsem magor.Petr Šana
Petr (Cholina, 2025-12-05)
#929
Domnívám se, že kvalitní uhlí není jen zdrojem pro tepelné elektrárny, ale také surovinou pro mnoho dalších odvětví, např. pro chemický a hutní průmysl. Tento způsob znepřístupnění významných zásob může způsobit zcela zbytečně naši závislost na cizích dodávkách často pro nás nevýhodných. Je to zločin a odpovědní by měli být hnáni klackama... hned poté, co nahradí škody!Miroslav (Ostrava, 2025-12-05)
#933
Jednodoše protože jde o jeden z posledních "pokladů" naší země...Jitka (Ústí nad Labem, 2025-12-05)
#938
Souhlasím s tím, že zatopit důl je nesmyslné.Martin (Praha, 2025-12-05)
#941
Podepisuji, těžit do vyčerpání zásob!Lubomír (Brno, 2025-12-05)
#942
vyniknou těžko napravitelné škody hloupým rozhodnutímRudolf (mirošov, 2025-12-05)
#944
Jsem zásadně proti kreténismům pocházejících z Evropské uhnije. Uhlí nás zachrání. Přetoky z germánských větrníků jsou na hovno.Bohumír (Praha 4 - Modřany, 2025-12-05)
#952
Naše země neoplývá nerostným bohatstvím a ještě to málo, co máme, si sami svým nerozvážným jednáním zničíme ? To je trestuhodné!!! Naslouchejme odborníkům, NE jenom politikům !!!Libuše (Vyškov, 2025-12-05)
#959
je to cílená likvidace národního bohatství a snaha o další likvidaci naší zeměMarie (Ostrava - Zábřeh, 2025-12-05)
#960
Souhlasím s peticí. Stačí, že zlikvidovali doly na Žacléři a Radvanicko Svatoňovice.Vlastimil (Trutnov, 2025-12-05)
#965
Podepisuji protože zatopeni dolů je sabotérský úmysl, abychom byli závisli . Lidé. kteři maji jestě zdravý rozum podporuji a jsem zásadně pro to, aby naše černe zlato bylo zachováno pro budoucí generaceHana (Jesenice u Prahy, 2025-12-06)
#971
Zbavit se definitivně přístupu k významné surovině je naprostý nesmysl a krátkozraké.Martin (Smiřice, 2025-12-06)
#980
podepisujiMirka (Moravské Bránice, 2025-12-06)
#981
Nesouhlasím s rozhodnutím chorých mozků.Vlastislav (Cheb, 2025-12-06)
#985
Podepisuji, protože si nemůžeme dovolit úplně zlikvidovat náš průmysl. Pětidemoliční vláda má skutečně naprosto destruktivní vliv na naši republiku do konce poslední minuty jejího vládnutí. Pokud věříte ve větrníky, či solární panely, poslechněte si nejprve skutečné odborníky!Hana Jedličková (Mýto, 2025-12-06)
#988
Dobry den, zasadne nesouhlasim se zatopenim, je to nase nerostne bohatstvi, zastavme tyto blaznive napady na likvidaci nasi vlastni ekonomiky, delejme kroky k osamostatneni se a nezavislosti.. ne kroky zpatky. Dekuji bpBarbora Polakova (Praha 2, 2025-12-06)
#989
Podepisuji, protože černé uhlí je národní poklad tzv. černé zlato a patří českému národu!Alla (Mariánské Lázně, 2025-12-06)
#999
Braňme se proti devastaci národního bohatství!Jan (Zemětice, 2025-12-06)
#1000
Nechci aby došlo ke zničení nerostného bohatství v ČRSimona (Kroměříž, 2025-12-06)