Petice.com

Nezatápějme 2 miliardy tun uhlí pod Ostravskem a Karvinskem – horníci, hutníci, Ostraváci, zachraňme toto bohatství pro zelenou ocel!

Komentáře

#407

Udržet zaměstnanost v Moravskoslezském kraji i celé ČR a potřeba levnější energie.

Jaroslava (Ústí nad Labem, 2025-12-02)

#414

Nesouhlasím se zatopením dolů!

Jiří (Kolín, 2025-12-02)

#416

Nemáme právo zničit nerostné bohatství naší vlasti.

Martin (Opava, 2025-12-02)

#417

Podepisují, protože to není v národním zájmu České republiky, stejně jako mnoho věcí dalších.V zájmu České republiky je maximální soběstačnost.a azimut na všechny strany, jinými slovy odchod z globálních projektů, včetně EU.Tečka

Michal (Náchod, 2025-12-02)

#419

Kreténizmus se musí eliminovat.

Miloš (Louny, 2025-12-02)

#428

Petrová

Mia (Letovice, 2025-12-02)

#436

Zatopení dolů a znemožnění budoucí eventuální těžby je zločin, snad jeden z nejtěžších !

Jan Zouplna (Mnichovice, 2025-12-02)

#443

Nesouhlasím s greendealem

Jakub (Planá nad Lužnicí, 2025-12-02)

#444

Už dlouho nenávidím tento systém a vlády, které vše jen likvidují. Protože zatopením dolů je všemu konec, jsem proti tomu. A pokud by se TO neprosadilo, tak bych tam politiky, co to prosazují nechal vykoupat bez možnosti se dostat ven!!!

Josef (Slušovice, 2025-12-02)

#446

Nerostné bohatstvi

Ladislav Kos (Praha, 2025-12-02)

#448

Podepisuji protože každý člověk naší země by si měl vážit jak přírodních zdrojů, tak i práce horníků. Politici by měli myslet především na zájmy naší země a našich občanů....

Marcela (Jihlava, 2025-12-02)

#450

Už mě serou !! jak tady vše rozprodávají a likvidují !!! Zmetci !!!

Jitka (Přerov, 2025-12-02)

#453

Trvalé zničení národního nerostného bohatství považuji za zločin, ba možná i vlastizradu!

Denis (Třinec, 2025-12-03)

#454

Odmítám záměrnou devastaci průmyslu v ČR na přání států Mnichovské zrady z roku 1938 zejména Británie, Německa a Francie

Pavel (Praha, 2025-12-03)

#458

Podepisuji petici, protože uhlí a další komodity jsou naším národním bohatstvím. O tomto bohatství nemůže rozhodovat úzká skupina politiků, která slouží cizí moci.

František (Volary, 2025-12-03)

#459

Podepisuji protože nesouhlasím s definitivním uzavřením naše národního bohatství

Petr (Borotin, 2025-12-03)

#462

Zatopení je nesmysl

Roman (Teplice, 2025-12-03)

#463

zatopit doly je pěknéj bordel a Poláci nám ceny pěkně vyšroubují nahoru

Josef (Velké Opatovice, 2025-12-03)

#464

Nenecháme si cielene zničiť jedinú zábezpeku a obživu, poistku na zlé časy a bohatstvo štátu. Keď ich nemôžu skúpiť a vyťažiť zahraniční agenti, tak ich radšej oblúkom zlikvidujú ?

Kristína (Bratislava, 2025-12-03)

#465

Nesouhlasím s řešením, které zmaří možnost těžby definitivně.

Jana (Český Brod, 2025-12-03)

#469

Likvidaci dolů důsledně nenávratným způsobem, považuji za ohavný zločin a zradu vůši naší republice

Eliška (Praha, 2025-12-03)

#470

Kdo ví k čemu se může hodit třeba za 100 let?

Milan Pohl (Brno, 2025-12-03)

#471

Nesouhlasím s likvidací dolů na Beskydsku a Karvinsku.

Frantiska (Dubňany, 2025-12-03)

#473

Souhlasím

Šárka (Brno, 2025-12-03)

#478

Souhlasím s peticí.

Pavel Hrnčíř (Jičín, 2025-12-03)

#482

Protože si nepřeji likvidaci strategických zásob státu.

Andrea (Krnov, 2025-12-03)

#487

Se jedná o přímou likvidaci zdrojů, které by mohly využít budoucí generace. Stačí doly uzavřít, nemusí se nevratně zatopit…

Bronislav (Praha, 2025-12-03)

#488

Kikalová

Jindra Kikalová (Vědomice, 2025-12-03)

#489

Chci zachovat možnost těžby....

Anna (Prostějov, 2025-12-03)

#492

Má to smysl

Miloš (Sivice, 2025-12-03)

#498

Podepisuji protože pro příští generace a technologie mohou být doly obrovským zdrojem zcela nových surovin.

Miroslav (Bučovice, 2025-12-03)

#501

Podepisuji protože by to znamenalo krok k energetické závislosti nasi země na dovozu elektrické energie.

Miloslav (Zdechovice, 2025-12-03)

#502

nechci aby bylo znehodnoceno nerostne bohatsvi teto zeme, ktere muze poslouzit k nasi sobestacnosti a zabranit tak nakupovani mnohdy predrazenych surovin ze zahranici

Jaroslav (Brno, 2025-12-03)

#512

Dimčevski

Marko (Brno, 2025-12-03)

#514

Nesouhlasím se zatopením uhlí!!

Libuše (Chodov, 2025-12-03)

#520

Som sa v Ostrave narodil a mám ju rád a chcem, aby sa v nej ľuďom žilo dobre a mali prácu

Jan (Bratislava, 2025-12-03)

#527

Nesouhlasím aby byly nenávratně zniceny zásoby uhlí které můžou být v budoucnu užitečné.

Stanislav (Kladno, 2025-12-03)

#529

nesouhlasím se zasypáním dolů!

Jaroslava Lonská (Týnec nad Labem, 2025-12-03)

#530

Kdo chce zatopit naše černé zlato je zločinec a vlastizrádce a měl by být odsouzen.

Taťána (Lázně Bělorad, 2025-12-03)

#531

Nerozumné rozhodnutí, které poškodí občany čr

Milada (Klecany, 2025-12-03)

#535

Nesouhlasím se zatopením
! Je to zničení zdroje energie!!! A poškození našeho státu !

Růžena (Praha, 2025-12-03)

#540

Aby mým potomkům v této zemi nezůstala jen rula a svor.

Petr (Vimperk, 2025-12-03)

#546

Nesouhlasím se zatopením dolů s černým uhlím

Jiří (Pardubice, 2025-12-03)

#548

nesouhlasím s likvidací něčeho co by mohlo jetě posloužit

Dita (Záhornice, 2025-12-03)

#552

Jsem bývalý štajgr a střelmistr

Stanislav (Havířov, 2025-12-03)

#553

Ničení našeho přírodního bohatství považuji za debilitu.

Karel (Sadská, 2025-12-03)

#554

Naprosto souhlasím s textem v plném znění.

Miroslav (Hajnice, 2025-12-03)

#557

Podepisuji, protože souhlasím se zněním této petice.

Josef (Chodov,34533, 2025-12-03)

#560

Podepisuji, protože mi přijde absolutně šílené zatopit uhlí v dolech.

Eva Masheter (Telč, 2025-12-03)

#562

Nesouhlasím se zatopením černouhelných šachet na Ostravsku.

Jiří (Hradec Králové, 2025-12-03)

#572

souhlasím s peticí

Frantisek (Praha 7, 2025-12-03)

#576

Souhlasím

Alena (Praha, 2025-12-03)

#577

Jednani tohoto radoby statu a jeho predstavitelu je vlastizradne ve vsech ohledech. Zatopeni a zniceni nasich strategickych zasob by melo byt trestano dle prava jako vlastizrada...

lenka (Praha, 2025-12-03)

#578

je to nesmysl koho taková blbost napadla si zničit náhradní zdroj když všechny možnosti budou nedostupné???

Ladislav (Praha, 2025-12-03)

#587

Neskutečně svinstvo, záměrně ničit nerosty a pracovní možnosti pro spousty lidí

Ladislav (Chrudim, 2025-12-03)

#594

Jsem proti zavření dolů.

Zdeněk (Mutenice, 2025-12-03)

#595

Souhlasím s peticí.

Josef (Prštice, 2025-12-03)

#597

Nesouhlasím s greendeal. Musíme chránit naše nerostné bohatství.

Zdeněk (Velké Meziříčí, 2025-12-03)