Nezatápějme 2 miliardy tun uhlí pod Ostravskem a Karvinskem – horníci, hutníci, Ostraváci, zachraňme toto bohatství pro zelenou ocel!
Komentáře
#407
Udržet zaměstnanost v Moravskoslezském kraji i celé ČR a potřeba levnější energie.Jaroslava (Ústí nad Labem, 2025-12-02)
#414
Nesouhlasím se zatopením dolů!Jiří (Kolín, 2025-12-02)
#416
Nemáme právo zničit nerostné bohatství naší vlasti.Martin (Opava, 2025-12-02)
#417
Podepisují, protože to není v národním zájmu České republiky, stejně jako mnoho věcí dalších.V zájmu České republiky je maximální soběstačnost.a azimut na všechny strany, jinými slovy odchod z globálních projektů, včetně EU.TečkaMichal (Náchod, 2025-12-02)
#419
Kreténizmus se musí eliminovat.Miloš (Louny, 2025-12-02)
#428
PetrováMia (Letovice, 2025-12-02)
#436
Zatopení dolů a znemožnění budoucí eventuální těžby je zločin, snad jeden z nejtěžších !Jan Zouplna (Mnichovice, 2025-12-02)
#443
Nesouhlasím s greendealemJakub (Planá nad Lužnicí, 2025-12-02)
#444
Už dlouho nenávidím tento systém a vlády, které vše jen likvidují. Protože zatopením dolů je všemu konec, jsem proti tomu. A pokud by se TO neprosadilo, tak bych tam politiky, co to prosazují nechal vykoupat bez možnosti se dostat ven!!!Josef (Slušovice, 2025-12-02)
#446
Nerostné bohatstviLadislav Kos (Praha, 2025-12-02)
#448
Podepisuji protože každý člověk naší země by si měl vážit jak přírodních zdrojů, tak i práce horníků. Politici by měli myslet především na zájmy naší země a našich občanů....Marcela (Jihlava, 2025-12-02)
#450
Už mě serou !! jak tady vše rozprodávají a likvidují !!! Zmetci !!!Jitka (Přerov, 2025-12-02)
#453
Trvalé zničení národního nerostného bohatství považuji za zločin, ba možná i vlastizradu!Denis (Třinec, 2025-12-03)
#454
Odmítám záměrnou devastaci průmyslu v ČR na přání států Mnichovské zrady z roku 1938 zejména Británie, Německa a FranciePavel (Praha, 2025-12-03)
#458
Podepisuji petici, protože uhlí a další komodity jsou naším národním bohatstvím. O tomto bohatství nemůže rozhodovat úzká skupina politiků, která slouží cizí moci.František (Volary, 2025-12-03)
#459
Podepisuji protože nesouhlasím s definitivním uzavřením naše národního bohatstvíPetr (Borotin, 2025-12-03)
#462
Zatopení je nesmyslRoman (Teplice, 2025-12-03)
#463
zatopit doly je pěknéj bordel a Poláci nám ceny pěkně vyšroubují nahoruJosef (Velké Opatovice, 2025-12-03)
#464
Nenecháme si cielene zničiť jedinú zábezpeku a obživu, poistku na zlé časy a bohatstvo štátu. Keď ich nemôžu skúpiť a vyťažiť zahraniční agenti, tak ich radšej oblúkom zlikvidujú ?Kristína (Bratislava, 2025-12-03)
#465
Nesouhlasím s řešením, které zmaří možnost těžby definitivně.Jana (Český Brod, 2025-12-03)
#469
Likvidaci dolů důsledně nenávratným způsobem, považuji za ohavný zločin a zradu vůši naší republiceEliška (Praha, 2025-12-03)
#470
Kdo ví k čemu se může hodit třeba za 100 let?Milan Pohl (Brno, 2025-12-03)
#471
Nesouhlasím s likvidací dolů na Beskydsku a Karvinsku.Frantiska (Dubňany, 2025-12-03)
#473
SouhlasímŠárka (Brno, 2025-12-03)
#478
Souhlasím s peticí.Pavel Hrnčíř (Jičín, 2025-12-03)
#482
Protože si nepřeji likvidaci strategických zásob státu.Andrea (Krnov, 2025-12-03)
#487
Se jedná o přímou likvidaci zdrojů, které by mohly využít budoucí generace. Stačí doly uzavřít, nemusí se nevratně zatopit…Bronislav (Praha, 2025-12-03)
#488
KikalováJindra Kikalová (Vědomice, 2025-12-03)
#489
Chci zachovat možnost těžby....Anna (Prostějov, 2025-12-03)
#492
Má to smyslMiloš (Sivice, 2025-12-03)
#498
Podepisuji protože pro příští generace a technologie mohou být doly obrovským zdrojem zcela nových surovin.Miroslav (Bučovice, 2025-12-03)
#501
Podepisuji protože by to znamenalo krok k energetické závislosti nasi země na dovozu elektrické energie.Miloslav (Zdechovice, 2025-12-03)
#502
nechci aby bylo znehodnoceno nerostne bohatsvi teto zeme, ktere muze poslouzit k nasi sobestacnosti a zabranit tak nakupovani mnohdy predrazenych surovin ze zahraniciJaroslav (Brno, 2025-12-03)
#512
DimčevskiMarko (Brno, 2025-12-03)
#514
Nesouhlasím se zatopením uhlí!!Libuše (Chodov, 2025-12-03)
#520
Som sa v Ostrave narodil a mám ju rád a chcem, aby sa v nej ľuďom žilo dobre a mali prácuJan (Bratislava, 2025-12-03)
#527
Nesouhlasím aby byly nenávratně zniceny zásoby uhlí které můžou být v budoucnu užitečné.Stanislav (Kladno, 2025-12-03)
#529
nesouhlasím se zasypáním dolů!Jaroslava Lonská (Týnec nad Labem, 2025-12-03)
#530
Kdo chce zatopit naše černé zlato je zločinec a vlastizrádce a měl by být odsouzen.Taťána (Lázně Bělorad, 2025-12-03)
#531
Nerozumné rozhodnutí, které poškodí občany črMilada (Klecany, 2025-12-03)
#535
Nesouhlasím se zatopením! Je to zničení zdroje energie!!! A poškození našeho státu !
Růžena (Praha, 2025-12-03)
#540
Aby mým potomkům v této zemi nezůstala jen rula a svor.Petr (Vimperk, 2025-12-03)
#546
Nesouhlasím se zatopením dolů s černým uhlímJiří (Pardubice, 2025-12-03)
#548
nesouhlasím s likvidací něčeho co by mohlo jetě posloužitDita (Záhornice, 2025-12-03)
#552
Jsem bývalý štajgr a střelmistrStanislav (Havířov, 2025-12-03)
#553
Ničení našeho přírodního bohatství považuji za debilitu.Karel (Sadská, 2025-12-03)
#554
Naprosto souhlasím s textem v plném znění.Miroslav (Hajnice, 2025-12-03)
#557
Podepisuji, protože souhlasím se zněním této petice.Josef (Chodov,34533, 2025-12-03)
#560
Podepisuji, protože mi přijde absolutně šílené zatopit uhlí v dolech.Eva Masheter (Telč, 2025-12-03)
#562
Nesouhlasím se zatopením černouhelných šachet na Ostravsku.Jiří (Hradec Králové, 2025-12-03)
#572
souhlasím s peticíFrantisek (Praha 7, 2025-12-03)
#576
SouhlasímAlena (Praha, 2025-12-03)
#577
Jednani tohoto radoby statu a jeho predstavitelu je vlastizradne ve vsech ohledech. Zatopeni a zniceni nasich strategickych zasob by melo byt trestano dle prava jako vlastizrada...lenka (Praha, 2025-12-03)
#578
je to nesmysl koho taková blbost napadla si zničit náhradní zdroj když všechny možnosti budou nedostupné???Ladislav (Praha, 2025-12-03)
#587
Neskutečně svinstvo, záměrně ničit nerosty a pracovní možnosti pro spousty lidíLadislav (Chrudim, 2025-12-03)
#594
Jsem proti zavření dolů.Zdeněk (Mutenice, 2025-12-03)
#595
Souhlasím s peticí.Josef (Prštice, 2025-12-03)
#597
Nesouhlasím s greendeal. Musíme chránit naše nerostné bohatství.Zdeněk (Velké Meziříčí, 2025-12-03)