Petice.com

Nezatápějme 2 miliardy tun uhlí pod Ostravskem a Karvinskem – horníci, hutníci, Ostraváci, zachraňme toto bohatství pro zelenou ocel!

Komentáře

#201

Chci, aby bylo bohatství této země použité pro občany této země

Edita (edita.orlikova@seznam.cz, 2025-12-01)

#205

Záleží mi na rozvoji naší republiky a nechci být závislý na dovozech tam kde to není nezbytné.

Jan (Hrádek nad Nisou, 2025-12-01)

#209

Nesouhlas se zatopením dolů.

Libor (Číměř, 2025-12-01)

#211

zatopení šachet s černým uhlím považuji za vlastizrádný čin

Petr Pěnička (Jilemnice, 2025-12-01)

#212

Je to holý nesmysl likvidovat.!!!!

Jolana (Nový Jičín, 2025-12-01)

#214

nelikvidujme se dobrovolne !!!

Jiri (Senov, 2025-12-01)

#216

Kvůli nezávislosti České republiky

Zdeňka (Brno, 2025-12-01)

#220

Podepisuji, protože nesmíme nechat zničit jeden z posledních darů přírody…
Musíme zabránit této lumpárně!

Jitka (Plzeň, 2025-12-01)

#221

Nesouhlasím s bruselskou zelenou politikou která likviduje ekonomiku a podnikání v členských státech

Jiří (Holoubkov, 2025-12-01)

#222

Podepisuji, protože souhlasím.

Lenka (Plzeň, 2025-12-01)

#223

Takový nápad je holý nesmysl a zničíme si tím pojistku v případě nutnosti použít tento zdroj energie.

Libor (Brno, 2025-12-01)

#224

Vadí mi likvidace našich zdrojů

Milena Míčová (Doubravice n. Sv., 2025-12-01)

#225

Je to nesmysl z hlav šílenců.

Vlasta Wanková (Praha8, 2025-12-01)

#226

Nechápu proč se zatápí uhelné doly, díky nimž můžeme mít levné zdroje tepla. Až vše zničíme tak budeme drahé teplo kupovat ze zahraničí. Klasická akce naší destruktivní fialové vlády

Gabriela (Kopidlno, 2025-12-01)

#228

Uhlí by mělo být přístupné pro budoucí generace, když už ne pro nás

Lukáš (Ostrov nad Oslavou, 2025-12-01)

#240

Podepisuji protože, takovéto přírodní bohatství není oprávněn stát znehodnotit, zvláště ve jménu pochybné Greendeal ideologie.

Tomáš (Praha 4 - Libuš, 2025-12-01)

#243

Souhlasím s nesmyslností a potenciální hospodářskou škodlivosti zatopení hlubinných uhelných dolů.

Anna (Přeštice, 2025-12-01)

#244

Nesmyslná akce...dovážet není třeba.

Karel Kočí (Brno, 2025-12-01)

#246

Zatápění doluje vážný problém - odborné,ekonomicky i bezpečnostně. Likviduje zásoby strategické suroviny, ohrožuje energetickou soběstačnost země.

Zdenka Niklová (Vracov, 2025-12-01)

#247

Nesouhlasím, protože je to nesmyslné nařízení, které ohrožuje všechny občany České republiky a dělá nás víc závislými na těch, kteří nám diktují ceny, které jsou pro nás nejdražší ve světě!

Alena (Šlapanice, 2025-12-01)

#248

Je to strategické a nenahraditelný zdroj energie pro klíčová odvětví průmyslu, který nemusíme dovážet a být závislí.

Ctirad (Prostějov, 2025-12-01)

#250

Zdroje ČR by měli být chráněny.

Rostislav Šmíd (Sádek u Poličky, 2025-12-01)

#254

Vážime si našeho bohatství.Chceme ho zachovat a ne zatopit.

Hana Pudilova (Benesov, 2025-12-01)

#260

Česká republika na 1.mistě !!!

Luděk (Nymbuz, 2025-12-01)

#262

Jsem proto ,aby se využilo naše nerostné bohatství a ne ho kupovat za draho ze zahraničí.

Jaroslav (Horní Jiřetín, 2025-12-01)

#264

Podepisuji protože jsou to nezvratné škody !!! Které podle mě nikdo rozumný nemůže udělat !!! Mam za to že to politici dělají ve prospěch cizích zájmů !!!

Štefan Richter (Kopřivnice, 2025-12-01)

#267

s petici souhlasím..👏

Daniel (Staré Město pod Landštejnem, 2025-12-01)

#269

Technologie se mění převratným tempem a my dnes nevíme, k čemu nám uhlí může posloužit. Zatopení je neobhajitelný krok !

Martin (Srbská Kamenice, 2025-12-01)

#272

Je to krok k likvidaci energetické soběstačnosti ČR a taky bezpečnostní riziko v podobě CH⁴, výbušnost už od 5%!

Radomír (Lutonina, 2025-12-01)

#276

Proti každé sviňárně je nutné se postavit!

Soňa (Olomouc, 2025-12-02)

#279

podepisuji protože zatopení dolu je vyloženě hloupost a zlý úmysl.

martin (čáslav, 2025-12-02)

#281

Podepisují, protože si myslím, no že je to nevratný krok. Zbytečné gesto.

Jana Beranová (Benešov, 2025-12-02)

#282

Podepisuji, protože zatopeni či zavalení šachet uhelných dolů pošle ČR do závislosti na cizích zdrojích energie, jejichž rukojmím se může ČR stát. Opatření neodpovídá hospodaření zodpovědného hospodáře, nepočítá s možností změn ve světě, kdy by bylo nutné obnovit těžbu.

Vlastibor (Vohančice, 2025-12-02)

#283

Ne nadarmo se rika : Uhli je cerne zlato !

Hynek (Hostivice, 2025-12-02)

#287

Je to nesmyslné rozhodnutí a nesouhlasím s znehodnocením uhelných zásob.

Marek (Plzeň, 2025-12-02)

#288

Protože jde o další krok jasné likvidace národního hospodářství - nejspíš plánované jedině v Bruselu a podporované jak fialovým odpadem a spolusráčema a nejspíš i PP.Proto podepisuji

Dalibor (Křižanovice 174, 2025-12-02)

#292

Považuji za zločin likvidovat dílo generací našich předků a bránit využití našich zdrojů generacím, které přijdou po nás.

Kamil (Nový Jičín, 2025-12-02)

#294

Toto narodni bohatstvi musi zustat zachovano a pristupne pro dalsi vyuziti.

štěpán (Brno, 2025-12-02)

#296

Není mi lhostejná likvidace ostravských dolů a s tím spojená likvidace českého národa

Pavla (Brno, 2025-12-02)

#300

Likvidace naši země a emisní povolenky se musí zrušit!

Tomáš (Markvartice, 2025-12-02)

#301

Je to navrh protispolecensky, vlastizradny a proti zdrave logice. Na neco takove musel prijit naprosty silenec.

Zdenka (Uherske Hradiste, 2025-12-02)

#302

Nesouhlasím se zničením našich přírodních zdrojů v zájmu cizích mocností a zelené ideologie.

Marcela (Blatná, 2025-12-02)

#306

Nelze přihlížet hloupostí devastačních úředníků.

Lukáš Pustějovský (Bravantice, 2025-12-02)

#312

Zatopení dolů, obsahujících významnou strategickou a víceúčelovou surovinu nejen pro ocelárny,ale i pro chemický průmyslu, pokládám za organizovaný zločin. Nemluvě o ztrátě pracovních míst těch, kteří pro nás všechny vykonávali tu nejtvrdší a nejodpovědnější práci - horníků.

Jiří (Brno, 2025-12-02)

#315

Protože,z Ostravy pocházím a od revoluce vidím likvidaci všeho, co mělo a má cenu,v přímém přenosu .
Tohle už je jeden z posledních hřebů!!!

Roman Rybníček (Kolín, 2025-12-02)

#317

Nesouhlasím se zatopením našich zásob černého uhlí.

Roman (Stará Boleslav, 2025-12-02)

#318

Podepisuji, protože toto nerostné bohatství je naprosto nutné pro fungování národního hospodářství. Jeho zatopení vodou je naprostá šílenost. Stejně jako zavírání tepelných elektráren. GreenDealový nesmysl jenom zničí veškerou prosperitu. To už přece musí vidět každý rozumný člověk.

Alena (Chodov u KV, 2025-12-02)

#321

To považuji se nehorázné a bezohledné vůči všem

Iveta Ministrova (Znojmo, 2025-12-02)

#324

Souhlasím s peticí

Pavel Vařečka (Vračovice-Orlov, 2025-12-02)

#328

Jsem přesvědčena o správnosti této petice

Jitka (Hradec Králové, 2025-12-02)

#329

NESOUHLASÍM S LIKVIDACÍ (zatopením) NAŠICH DOLŮ!

Jana (Brno, 2025-12-02)

#331

Nesouhlasím z likvidaci dolů

Josef (Milovice, 2025-12-02)

#332

Protože politici posledních 4 let jsou blbcí a někdo mít rozum musí

Michal (Dobřany, 2025-12-02)

#333

Nesnáším debilitu fialové vlády

Milan Bláža (Brno, 2025-12-02)

#335

Tyto požadavky jsou moudré a správné.

Zuzka (Praha, 2025-12-02)

#336

Nesouhlasím se zatopenim

Michaela (Anenská Studánka, 2025-12-02)

#337

Nesouhlasím aby byla Naše země zbavene energetické soběstačnosti a bylo ji doktováno EU od koho má uhlí kupovat.

Radek (Brno, 2025-12-02)

#339

Úmyslné znehodnocení surovin v hodnotě biliónů nelze nazvat jinak než vlastizradou.

Tomáš (Olomouc, 2025-12-02)

#353

Jedná se o neuvěřitelné zvěrstvo, které nesmí projít

Miloslava (Statenice, 2025-12-02)

#355

Podepisuji,protože toto už není možné, to uhlí patří všem a ne zkorumpovaným politikům.

Igor (Šumperk, 2025-12-02)

#360

Nesouhlasím s plánovanou likvidaci soběstačnosti ČR v několika podobách. Jedna z nich je zatopení našich dolů, aby nebylo možno už těžit uhlí. Jsme debilové?

Dana Hudečková (Petrovice, 2025-12-02)

#361

Nesouhlasím se zatopením dolů.

Jana (Brno, 2025-12-02)

#363

Podepisuji protože vláda a politici v České republice jsou zločinci a mafiáni, ekonomce vůbec nerozumí

Jiří Prudil (Svitavy, 2025-12-02)

#364

Ano

Vers (Praha, 2025-12-02)

#366

Nesouhlasím z zničením nerostneho bohatství

Josef (Olomouc, 2025-12-02)

#368

Vláda komunisty Fialy se snaží zlikvidovat českou republiku

Lukáš (Jičín, 2025-12-02)

#371

Podepisuji protože jde o nenávratný krok, který ovlivní součastnost a zejména budoucnost zejména Slezska, Moravy i Čech.

Libor (Přerov, 2025-12-02)

#375

Nesouhlasím, aby jsme takovým způsobem přišli o bohatství, které je naše jistota!!!

Beáta (Karviná, 2025-12-02)

#376

Chci

Artuš (Ostrava, 2025-12-02)

#377

Konecný

Zdeněk Konečný (Blansko, 2025-12-02)

#379

je to blbost

René (Horní Blatná, 2025-12-02)

#380

Podepisuji, protože mi záleží na prosperitě a budoucnosti ČR i Moravskoslezské kraje a všech našich lidí. GA

Gabriela Altmanová (Praha, 2025-12-02)

#382

Nesouhlasím se zatopenim ci zasypanim dolů na těžbu uhli, je třeba si je zachovat jako rezervu pro dalši generaci.

Iveta (Hranice, 2025-12-02)

#383

Nehorázná likvidace státu.

Vladimír (Liběchov, 2025-12-02)

#384

Ochuzeni o bohatstvi krajiny

Martin (Karvina, 2025-12-02)

#387

Nechci, aby se zatopily nase doly s uhlim a znicilo se tak mase nerostne bohatstvi v ČR.

Andrea (Písek, 2025-12-02)

#388

Protože....

Ilona Peková (Zábřeh, 2025-12-02)

#393

Podepisuji, protože zatopení je ZLOČIN! Jen ten, kdo si přeje likvidaci našeho státu a hospodářství může něco takového podporovat!!!

Helena Wau (Praha 7, 2025-12-02)

#394

Odmítám ničení přístupu k energetickým zdrojům ČR kvůli otrokářským cílům EU.

Petr (Kamenický Šenov, 2025-12-02)

#398

Nesouhlasim se zavodnenim uhli,muze to byt do budoucna dobra investice a produkt k vice ucelum

Roman (Znojmo, 2025-12-02)