Nezatápějme 2 miliardy tun uhlí pod Ostravskem a Karvinskem – horníci, hutníci, Ostraváci, zachraňme toto bohatství pro zelenou ocel!
Komentáře
#201
Chci, aby bylo bohatství této země použité pro občany této zeměEdita (edita.orlikova@seznam.cz, 2025-12-01)
#205
Záleží mi na rozvoji naší republiky a nechci být závislý na dovozech tam kde to není nezbytné.Jan (Hrádek nad Nisou, 2025-12-01)
#209
Nesouhlas se zatopením dolů.Libor (Číměř, 2025-12-01)
#211
zatopení šachet s černým uhlím považuji za vlastizrádný činPetr Pěnička (Jilemnice, 2025-12-01)
#212
Je to holý nesmysl likvidovat.!!!!Jolana (Nový Jičín, 2025-12-01)
#214
nelikvidujme se dobrovolne !!!Jiri (Senov, 2025-12-01)
#216
Kvůli nezávislosti České republikyZdeňka (Brno, 2025-12-01)
#220
Podepisuji, protože nesmíme nechat zničit jeden z posledních darů přírody…Musíme zabránit této lumpárně!
Jitka (Plzeň, 2025-12-01)
#221
Nesouhlasím s bruselskou zelenou politikou která likviduje ekonomiku a podnikání v členských státechJiří (Holoubkov, 2025-12-01)
#222
Podepisuji, protože souhlasím.Lenka (Plzeň, 2025-12-01)
#223
Takový nápad je holý nesmysl a zničíme si tím pojistku v případě nutnosti použít tento zdroj energie.Libor (Brno, 2025-12-01)
#224
Vadí mi likvidace našich zdrojůMilena Míčová (Doubravice n. Sv., 2025-12-01)
#225
Je to nesmysl z hlav šílenců.Vlasta Wanková (Praha8, 2025-12-01)
#226
Nechápu proč se zatápí uhelné doly, díky nimž můžeme mít levné zdroje tepla. Až vše zničíme tak budeme drahé teplo kupovat ze zahraničí. Klasická akce naší destruktivní fialové vládyGabriela (Kopidlno, 2025-12-01)
#228
Uhlí by mělo být přístupné pro budoucí generace, když už ne pro násLukáš (Ostrov nad Oslavou, 2025-12-01)
#240
Podepisuji protože, takovéto přírodní bohatství není oprávněn stát znehodnotit, zvláště ve jménu pochybné Greendeal ideologie.Tomáš (Praha 4 - Libuš, 2025-12-01)
#243
Souhlasím s nesmyslností a potenciální hospodářskou škodlivosti zatopení hlubinných uhelných dolů.Anna (Přeštice, 2025-12-01)
#244
Nesmyslná akce...dovážet není třeba.Karel Kočí (Brno, 2025-12-01)
#246
Zatápění doluje vážný problém - odborné,ekonomicky i bezpečnostně. Likviduje zásoby strategické suroviny, ohrožuje energetickou soběstačnost země.Zdenka Niklová (Vracov, 2025-12-01)
#247
Nesouhlasím, protože je to nesmyslné nařízení, které ohrožuje všechny občany České republiky a dělá nás víc závislými na těch, kteří nám diktují ceny, které jsou pro nás nejdražší ve světě!Alena (Šlapanice, 2025-12-01)
#248
Je to strategické a nenahraditelný zdroj energie pro klíčová odvětví průmyslu, který nemusíme dovážet a být závislí.Ctirad (Prostějov, 2025-12-01)
#250
Zdroje ČR by měli být chráněny.Rostislav Šmíd (Sádek u Poličky, 2025-12-01)
#254
Vážime si našeho bohatství.Chceme ho zachovat a ne zatopit.Hana Pudilova (Benesov, 2025-12-01)
#260
Česká republika na 1.mistě !!!Luděk (Nymbuz, 2025-12-01)
#262
Jsem proto ,aby se využilo naše nerostné bohatství a ne ho kupovat za draho ze zahraničí.Jaroslav (Horní Jiřetín, 2025-12-01)
#264
Podepisuji protože jsou to nezvratné škody !!! Které podle mě nikdo rozumný nemůže udělat !!! Mam za to že to politici dělají ve prospěch cizích zájmů !!!Štefan Richter (Kopřivnice, 2025-12-01)
#267
s petici souhlasím..👏Daniel (Staré Město pod Landštejnem, 2025-12-01)
#269
Technologie se mění převratným tempem a my dnes nevíme, k čemu nám uhlí může posloužit. Zatopení je neobhajitelný krok !Martin (Srbská Kamenice, 2025-12-01)
#272
Je to krok k likvidaci energetické soběstačnosti ČR a taky bezpečnostní riziko v podobě CH⁴, výbušnost už od 5%!Radomír (Lutonina, 2025-12-01)
#276
Proti každé sviňárně je nutné se postavit!Soňa (Olomouc, 2025-12-02)
#279
podepisuji protože zatopení dolu je vyloženě hloupost a zlý úmysl.martin (čáslav, 2025-12-02)
#281
Podepisují, protože si myslím, no že je to nevratný krok. Zbytečné gesto.Jana Beranová (Benešov, 2025-12-02)
#282
Podepisuji, protože zatopeni či zavalení šachet uhelných dolů pošle ČR do závislosti na cizích zdrojích energie, jejichž rukojmím se může ČR stát. Opatření neodpovídá hospodaření zodpovědného hospodáře, nepočítá s možností změn ve světě, kdy by bylo nutné obnovit těžbu.Vlastibor (Vohančice, 2025-12-02)
#283
Ne nadarmo se rika : Uhli je cerne zlato !Hynek (Hostivice, 2025-12-02)
#287
Je to nesmyslné rozhodnutí a nesouhlasím s znehodnocením uhelných zásob.Marek (Plzeň, 2025-12-02)
#288
Protože jde o další krok jasné likvidace národního hospodářství - nejspíš plánované jedině v Bruselu a podporované jak fialovým odpadem a spolusráčema a nejspíš i PP.Proto podepisujiDalibor (Křižanovice 174, 2025-12-02)
#292
Považuji za zločin likvidovat dílo generací našich předků a bránit využití našich zdrojů generacím, které přijdou po nás.Kamil (Nový Jičín, 2025-12-02)
#294
Toto narodni bohatstvi musi zustat zachovano a pristupne pro dalsi vyuziti.štěpán (Brno, 2025-12-02)
#296
Není mi lhostejná likvidace ostravských dolů a s tím spojená likvidace českého národaPavla (Brno, 2025-12-02)
#300
Likvidace naši země a emisní povolenky se musí zrušit!Tomáš (Markvartice, 2025-12-02)
#301
Je to navrh protispolecensky, vlastizradny a proti zdrave logice. Na neco takove musel prijit naprosty silenec.Zdenka (Uherske Hradiste, 2025-12-02)
#302
Nesouhlasím se zničením našich přírodních zdrojů v zájmu cizích mocností a zelené ideologie.Marcela (Blatná, 2025-12-02)
#306
Nelze přihlížet hloupostí devastačních úředníků.Lukáš Pustějovský (Bravantice, 2025-12-02)
#312
Zatopení dolů, obsahujících významnou strategickou a víceúčelovou surovinu nejen pro ocelárny,ale i pro chemický průmyslu, pokládám za organizovaný zločin. Nemluvě o ztrátě pracovních míst těch, kteří pro nás všechny vykonávali tu nejtvrdší a nejodpovědnější práci - horníků.Jiří (Brno, 2025-12-02)
#315
Protože,z Ostravy pocházím a od revoluce vidím likvidaci všeho, co mělo a má cenu,v přímém přenosu .Tohle už je jeden z posledních hřebů!!!
Roman Rybníček (Kolín, 2025-12-02)
#317
Nesouhlasím se zatopením našich zásob černého uhlí.Roman (Stará Boleslav, 2025-12-02)
#318
Podepisuji, protože toto nerostné bohatství je naprosto nutné pro fungování národního hospodářství. Jeho zatopení vodou je naprostá šílenost. Stejně jako zavírání tepelných elektráren. GreenDealový nesmysl jenom zničí veškerou prosperitu. To už přece musí vidět každý rozumný člověk.Alena (Chodov u KV, 2025-12-02)
#321
To považuji se nehorázné a bezohledné vůči všemIveta Ministrova (Znojmo, 2025-12-02)
#324
Souhlasím s peticíPavel Vařečka (Vračovice-Orlov, 2025-12-02)
#328
Jsem přesvědčena o správnosti této peticeJitka (Hradec Králové, 2025-12-02)
#329
NESOUHLASÍM S LIKVIDACÍ (zatopením) NAŠICH DOLŮ!Jana (Brno, 2025-12-02)
#331
Nesouhlasím z likvidaci dolůJosef (Milovice, 2025-12-02)
#332
Protože politici posledních 4 let jsou blbcí a někdo mít rozum musíMichal (Dobřany, 2025-12-02)
#333
Nesnáším debilitu fialové vládyMilan Bláža (Brno, 2025-12-02)
#335
Tyto požadavky jsou moudré a správné.Zuzka (Praha, 2025-12-02)
#336
Nesouhlasím se zatopenimMichaela (Anenská Studánka, 2025-12-02)
#337
Nesouhlasím aby byla Naše země zbavene energetické soběstačnosti a bylo ji doktováno EU od koho má uhlí kupovat.Radek (Brno, 2025-12-02)
#339
Úmyslné znehodnocení surovin v hodnotě biliónů nelze nazvat jinak než vlastizradou.Tomáš (Olomouc, 2025-12-02)
#353
Jedná se o neuvěřitelné zvěrstvo, které nesmí projítMiloslava (Statenice, 2025-12-02)
#355
Podepisuji,protože toto už není možné, to uhlí patří všem a ne zkorumpovaným politikům.Igor (Šumperk, 2025-12-02)
#360
Nesouhlasím s plánovanou likvidaci soběstačnosti ČR v několika podobách. Jedna z nich je zatopení našich dolů, aby nebylo možno už těžit uhlí. Jsme debilové?Dana Hudečková (Petrovice, 2025-12-02)
#361
Nesouhlasím se zatopením dolů.Jana (Brno, 2025-12-02)
#363
Podepisuji protože vláda a politici v České republice jsou zločinci a mafiáni, ekonomce vůbec nerozumíJiří Prudil (Svitavy, 2025-12-02)
#364
AnoVers (Praha, 2025-12-02)
#366
Nesouhlasím z zničením nerostneho bohatstvíJosef (Olomouc, 2025-12-02)
#368
Vláda komunisty Fialy se snaží zlikvidovat českou republikuLukáš (Jičín, 2025-12-02)
#371
Podepisuji protože jde o nenávratný krok, který ovlivní součastnost a zejména budoucnost zejména Slezska, Moravy i Čech.Libor (Přerov, 2025-12-02)
#375
Nesouhlasím, aby jsme takovým způsobem přišli o bohatství, které je naše jistota!!!Beáta (Karviná, 2025-12-02)
#376
ChciArtuš (Ostrava, 2025-12-02)
#377
KonecnýZdeněk Konečný (Blansko, 2025-12-02)
#379
je to blbostRené (Horní Blatná, 2025-12-02)
#380
Podepisuji, protože mi záleží na prosperitě a budoucnosti ČR i Moravskoslezské kraje a všech našich lidí. GAGabriela Altmanová (Praha, 2025-12-02)
#382
Nesouhlasím se zatopenim ci zasypanim dolů na těžbu uhli, je třeba si je zachovat jako rezervu pro dalši generaci.Iveta (Hranice, 2025-12-02)
#383
Nehorázná likvidace státu.Vladimír (Liběchov, 2025-12-02)
#384
Ochuzeni o bohatstvi krajinyMartin (Karvina, 2025-12-02)
#387
Nechci, aby se zatopily nase doly s uhlim a znicilo se tak mase nerostne bohatstvi v ČR.Andrea (Písek, 2025-12-02)
#388
Protože....Ilona Peková (Zábřeh, 2025-12-02)
#393
Podepisuji, protože zatopení je ZLOČIN! Jen ten, kdo si přeje likvidaci našeho státu a hospodářství může něco takového podporovat!!!Helena Wau (Praha 7, 2025-12-02)
#394
Odmítám ničení přístupu k energetickým zdrojům ČR kvůli otrokářským cílům EU.Petr (Kamenický Šenov, 2025-12-02)
#398
Nesouhlasim se zavodnenim uhli,muze to byt do budoucna dobra investice a produkt k vice ucelumRoman (Znojmo, 2025-12-02)