Petice.com

Nezatápějme 2 miliardy tun uhlí pod Ostravskem a Karvinskem – horníci, hutníci, Ostraváci, zachraňme toto bohatství pro zelenou ocel!

Komentáře

#2402

vůbec nechápu jak mohli likvidovat doly na uhlí a ještě je zatopit vodou, co jsme za stát když toto naše vlády dovolí.....

Renata (Žeravice u Kyjova, 2026-04-07)

#2405

Považuji za nesmyslné znemožnit si přístup k uhlí, je to krátkozraké. A rozhodně není ekologické vozit uhlí z jižní Ameriky do země, která má vlastní uhlí.

Helena (Praha, 2026-04-08)

#2406

Čím budeme topit?EU nás potopí také.

Hana (Plzeň, 2026-04-09)

#2407

Suroviny se prostě nezahazují

Martin (Nádražní 41, 2026-04-09)

#2410

Podepisuji, protože mě vadí ten chaos v hospodaření a centralismus z EU.

Josef (Vlašim, 2026-04-09)

#2413

Doly na Ostravsku nezatopte ani nezasypávejte. Zakonzervujte je tak aby se daly v případě potřeby urychleně zprovoznit.

Miroslava Jirešová (Praha 10, 2026-04-09)

#2416

enrgii potřebujeme, není třeba uhlí dovážet, když máme kvalitní uhlí tady...

květa (tanvald, 2026-04-09)

#2419

Zničit zásoby uhlí může jen totální magor.

Václav (Kolín, 2026-04-10)

#2423

Plně souhlasím s textem petice a zatopení uhelných šachet považuji za sabotáž

Dobroslava Pezlarová (Horní Cerekev, 2026-04-10)

#2427

Podepisuji protože jsem odpůrce šílených ekoaktivistů. Zatopení dolů je jen dalším jejich bláznivým nápadem, který ale už hraničí se zločinným jednáním vůči vlastní zemi

Jan (Mratín, 2026-04-11)

#2428

Nechci, aby se uhelná ložiska zatápěla kvůli nějakému nesmyslnému Green Dealu

Helena (Lysá nad Labem, 2026-04-11)

#2430

jenom hlupáci si navždy zavřou cestu ke svému nerostnému bohatství !! Stačí zavřít doly a uvidí se!!

Anna Benešová (Praha 8, 2026-04-11)

#2433

Uhlí je důležitá komodita, na léky, filtry, vlákna, textil, hnojiva .....

Věra (Blansko, 2026-04-13)

#2438

Zatopit zdroje uhlí je nehorazný výmysl. Takové nerostné bohatství je pro naší zemi velmi důležité a potřebné.
Nezatopujte uhelné doly.
Je to nevratné.

Helena (Drahelčice, 2026-04-14)

#2439

Podepisuji protože souhlasím s peticí proti zatápění dolů

Bohumil (Chocerady, 2026-04-15)

#2441

Kdo to vymyslel tak o něho by se měl zajímat Chochološek protože nemá žádný rozum

Zdeněk (Strakonice, 2026-04-15)

#2444

Je vyloženě lumpárna zavřít a zaplavit uhelné doly když uhlí ještě je a bude potřeba. Nepoužívá se jenom na topení... Uhlí a veškeré zdroje a veškeré suroviny jsou majetkem všech obyvatel ČR - národa a tedy by o tom nemělo rozhodovat pár zaprodaných politiků. Jedině celorepublikové referendum by to mohlo rozhodnout. Ale i tak veškeré zdroje, veškeré suroviny strategické továrny by měly být - neprodejné do ciziny a jedině všech občanů ČR. Prodali jsme třeba vodovody atd. . To je také zločin. Vyvlastnit a vrátit všem občanům ČR.

Radek (Blansko, 2026-04-16)

#2445

Naše uhlí, naše ocel,... to je naše obrana. Bez našich surovin se již nikdy nebudeme moct svobodně bránit jakémukoliv agresorovi.

Andrea (Praha, 2026-04-16)

#2449

Podepisuji, protože uchování přístupnosti zásob uhlí považuji za povinnost vůči našim rodičům i dětem. A jsem si jist, že projekt podzemního zplyňování, navržený autorem petice, a další podobné aktivity jsou schopny generovat prostředky na odčerpávání.

Jiří Matuszek (Ostrava, 2026-04-20)