Nezatápějme 2 miliardy tun uhlí pod Ostravskem a Karvinskem – horníci, hutníci, Ostraváci, zachraňme toto bohatství pro zelenou ocel!
Komentáře
#2402
vůbec nechápu jak mohli likvidovat doly na uhlí a ještě je zatopit vodou, co jsme za stát když toto naše vlády dovolí.....Renata (Žeravice u Kyjova, 2026-04-07)
#2405
Považuji za nesmyslné znemožnit si přístup k uhlí, je to krátkozraké. A rozhodně není ekologické vozit uhlí z jižní Ameriky do země, která má vlastní uhlí.Helena (Praha, 2026-04-08)
#2406
Čím budeme topit?EU nás potopí také.Hana (Plzeň, 2026-04-09)
#2407
Suroviny se prostě nezahazujíMartin (Nádražní 41, 2026-04-09)
#2410
Podepisuji, protože mě vadí ten chaos v hospodaření a centralismus z EU.Josef (Vlašim, 2026-04-09)
#2413
Doly na Ostravsku nezatopte ani nezasypávejte. Zakonzervujte je tak aby se daly v případě potřeby urychleně zprovoznit.Miroslava Jirešová (Praha 10, 2026-04-09)
#2416
enrgii potřebujeme, není třeba uhlí dovážet, když máme kvalitní uhlí tady...květa (tanvald, 2026-04-09)
#2419
Zničit zásoby uhlí může jen totální magor.Václav (Kolín, 2026-04-10)
#2423
Plně souhlasím s textem petice a zatopení uhelných šachet považuji za sabotážDobroslava Pezlarová (Horní Cerekev, 2026-04-10)
#2427
Podepisuji protože jsem odpůrce šílených ekoaktivistů. Zatopení dolů je jen dalším jejich bláznivým nápadem, který ale už hraničí se zločinným jednáním vůči vlastní zemiJan (Mratín, 2026-04-11)
#2428
Nechci, aby se uhelná ložiska zatápěla kvůli nějakému nesmyslnému Green DealuHelena (Lysá nad Labem, 2026-04-11)
#2430
jenom hlupáci si navždy zavřou cestu ke svému nerostnému bohatství !! Stačí zavřít doly a uvidí se!!Anna Benešová (Praha 8, 2026-04-11)
#2433
Uhlí je důležitá komodita, na léky, filtry, vlákna, textil, hnojiva .....Věra (Blansko, 2026-04-13)
#2438
Zatopit zdroje uhlí je nehorazný výmysl. Takové nerostné bohatství je pro naší zemi velmi důležité a potřebné.Nezatopujte uhelné doly.
Je to nevratné.
Helena (Drahelčice, 2026-04-14)
#2439
Podepisuji protože souhlasím s peticí proti zatápění dolůBohumil (Chocerady, 2026-04-15)
#2441
Kdo to vymyslel tak o něho by se měl zajímat Chochološek protože nemá žádný rozumZdeněk (Strakonice, 2026-04-15)
#2444
Je vyloženě lumpárna zavřít a zaplavit uhelné doly když uhlí ještě je a bude potřeba. Nepoužívá se jenom na topení... Uhlí a veškeré zdroje a veškeré suroviny jsou majetkem všech obyvatel ČR - národa a tedy by o tom nemělo rozhodovat pár zaprodaných politiků. Jedině celorepublikové referendum by to mohlo rozhodnout. Ale i tak veškeré zdroje, veškeré suroviny strategické továrny by měly být - neprodejné do ciziny a jedině všech občanů ČR. Prodali jsme třeba vodovody atd. . To je také zločin. Vyvlastnit a vrátit všem občanům ČR.Radek (Blansko, 2026-04-16)
#2445
Naše uhlí, naše ocel,... to je naše obrana. Bez našich surovin se již nikdy nebudeme moct svobodně bránit jakémukoliv agresorovi.Andrea (Praha, 2026-04-16)
#2449
Podepisuji, protože uchování přístupnosti zásob uhlí považuji za povinnost vůči našim rodičům i dětem. A jsem si jist, že projekt podzemního zplyňování, navržený autorem petice, a další podobné aktivity jsou schopny generovat prostředky na odčerpávání.Jiří Matuszek (Ostrava, 2026-04-20)