Petice.com

Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných

Komentáře

#1003

naprosto souhlasím

Jiří Vrbík (Praha, 2025-04-03)

#1008

Ukrajina je napadený suverénní evropský stát

Ondřej Křižan (Marburg, 2025-04-03)

#1013

protože jde i o naši bezpečnost a hlavně! Je to správné!

Jiří Kotík (Nové Veselí, 2025-04-03)

#1015

Zastavam svobodu a demokracii

Petr Sahuls (Kitchener, 2025-04-04)

#1017

Podepisuji, protože potřebujeme pomoci Ukrajině, která se brání agresorovi Rusku a potřebuje naši co největší pomoc.

Zdenka Dostálová (Šluknov, 2025-04-04)

#1023

Protože mám mozek mezi ušima, a ne mezi půlkama.

Václav Dvořák (Praha, 2025-04-04)

#1030

Souhlasím s peticí.

Martin Parduba (Zbiroh, 2025-04-04)

#1038

by to měl udělat každý slušný člověk

Josef Hyka (Radomyšl, 2025-04-04)

#1042

Žeňme rusy až na Čukotku a potom dál na východ.LHPV

Tomáš Lachman (Přívory, 2025-04-04)

#1045

Situaci na Ukrajině a v Rusku intenzivně sleduji už od Euromajdanu. Tento masivní protest ukrajinských občanů proti zradě tehdejšího prezidenta Janukovyče, který na Putinův nátlak chtěl svou zemi vrátit do područí Ruska, se svým mírovým charakterem a humorem zprvu ničím nelišil od naší Sametové revoluce do doby, než se ho silové složky, podřízené ukrajinským slouhům Kremlu spolu s intervenčními ruskými jednotkami pokusily krvavě potlačit. Putinovi zločinci nepočítali s rozhodným odporem Ukrajinců. Ukrajinci jsou už Euromajdanu morálními vítězi! Je naší povinností jim v jejich existenciálním zápasu pomoci všemi prostředky. Pro potlačení Zla v podobě prolhaného a brutálního ruského fašistického režimu Vladimíra V. Putina děláme dosud jen nezbytné minimum, a to je žalostně málo. Sláva Ukrajině! Smrt ruskému fašismu!

Lubomír Šušlík (Kroměříž, 2025-04-04)

#1046

Vogel Vladimír

Vladimír Vogel (Letohrad, 2025-04-04)

#1050

Za svobodu a demokracii člověk musí bojovat a nikdy se nevzdávat. V této době je to obzvlášť důležité, protože jistá část lidstva slyší na slova autokratů a demagogů, která jim rezonují v hlavách jako líbivá píseň.

Zbyněk Jonáš (Tetčice, 2025-04-04)

#1053

Podepisuji, protože na rozdíl od mnoha lidí stále věřím, že lze odlišit pravdu od lži a dobro od zla - navzdory tendencím vše relativizovat.

Miroslav Friš (Praha, 2025-04-04)

#1054

Zcela à úplně souhlasím a děkuji.

Filip Antos (Praha, 2025-04-04)

#1062

Souhlasim s podporou Ukrajiny

Josef Stehlik (Chodouň, 2025-04-04)

#1064

Zcela souhlasím!!!

Jiří Máchal (Milevsko, 2025-04-04)

#1065

Podepisuji, protože chci žít nadále ve svobodném státě.

Milena Žižková (Borek, 2025-04-04)

#1067

Je mi 70 a něco pamatuji, nechci mít Rusa v obýváku.

Jiří Zatloukal (Bludov, 2025-04-04)

#1070

Zažil jsem již jednu okupaci Ruskem a nechci a nepřeji to opět Česku ani Ukrajině.

Jiří Fiala (Brno, 2025-04-04)

#1076

Plně sdílím výše uvedený text !

Jiří Hovadík (Ostrava, 2025-04-04)

#1077

Je třeba zachovat suverenitu každé země, která je napadena agresorem. Pokud toto nebude chráněno, tak se světová rovnováha zhroutí a "silnější země" budou okupovat a uplatňovat nárok na území a nerostné bohatství těch slabších. Demokracie prohraje...

Karel Sommer (Praha 10, 2025-04-04)

#1078

Není mi lhostejná budoucnost Ceska i Evropy.

František Odstrčil (Fryšták, 2025-04-04)

#1079

Jsem ochotný podpořit Ukrajinu,proti všem Diktátorům

Pavel Murín (Šumperk, 2025-04-04)

#1083

Podepisuji, protože je samozřejmé postavit se za dobrou věc.

Viktor Mičan (Ostrava, 2025-04-04)

#1084

Podepisuji protože nenávidím násilí

Aleš Adámek (Ostrava, 2025-04-04)

#1088

zlu se nesmí za žádných okolností ustoupit

ladislav patloka (praha, 2025-04-04)

#1090

Podepisuji a souhlasím

Jan Múčka (Strážnice, 2025-04-04)

#1091

Je to správné. Ukrajina bojuje i za nás!!!

Ivana Spurná Šiková (Bílovice nad Svitavou, 2025-04-04)

#1092

Jedině podporou Ukrajiny je možno dosáhnout ukončení války Ruska proti cvilizovanému světu a ochránit mír, demokracii a svobodu v Evropě

Markéta Jarošová (Praha 5, 2025-04-04)

#1096

Souhlasím s uvedeným textem.

Dagmar Havlíčková (Kaplice, 2025-04-04)

#1097

Mlčet ke zlu znamená s nim souhlasit.

Jaroslav Vlček (Bystrice pod Hostynem, 2025-04-04)

#1108

ruZZáci už téhle zemi několikrát zničili budoucnost. Pojďme to neopakovat a pojďme pomoct zemi, která se ruZZku brání!

Josef Habr (Praha, 2025-04-04)

#1109

Je správné tak jednat.

Matěj Černý (Kyjov, 2025-04-04)

#1111

Chci zajistit svým potomkům život v míru a demokracii

Norbert Durych (Praha, 2025-04-04)

#1112

Podporuji boj proti agresorovi!

Daniel Rexa (Praha, 2025-04-04)

#1114

nechci se před svými vnoučaty stydět, nechci jednou vysvětlovat proč jsme nic neudělali

Miroslav Macoun (Sobotka, 2025-04-04)

#1115

Podporuji spravedlivou obranu Ukrajiny proti agresorovi.

Jan Bosák (Zdiby, 2025-04-04)

#1130

Prostě souhlasím s textem petice.

Pavel Hamza (Ostrava, 2025-04-04)

#1132

Rus je svině.

Miloš Vacek (Šanov, 2025-04-04)

#1133

Kubík

Jiří Kubík (Plzeň, 2025-04-04)

#1135

Ukrajina se musí ubránit a vrátit zpět hranice před rok 2014 !

Petr Pětroš (Praha 9 - Koloděje, 2025-04-04)

#1143

Jiná cesta proti okupantům nevede

Jaroslav Roubín (Praha, 2025-04-04)

#1149

Souhlasím s obsahem petice

Zdenka Šmucrová (Plzeň, 2025-04-04)

#1151

je to správné, s obsahem petice souhlasím

Alena Roubínová (Praha, 2025-04-04)

#1155

S textem souhlasim

Vera Rezabkova (Praha, 2025-04-04)

#1157

Putin musí být poražen

Miroslav Adamec (Praha, 2025-04-04)

#1162

Jsem již ve věku, kdy stále více a naléhavěji začínám nesnášet “nespravedlnost, hlupáctví, taktizování, politickou korektnost a intelektuální nesmělost chcimírů…” Hmm, myslím že to uráží i “lidskou důstojnost”. Jde to proti “logice a zákonitostem” Světa. Proti BožímuPlánu, nebo (pro ateisty) proti “fyzikálním zákonům” Všehomíru. Tak doufejme… Luděk Mokrý

Luděk Mokrý (Pardubice, 2025-04-04)

#1165

Bezvýhradně souhlasím se zněním petice

Ivan Hoch (Brno, 2025-04-04)

#1173

chci podporovat Ukrajinu v obraně proti agresorovi a okupantovi

Jaromír Boháček (Násedlovice, 2025-04-04)

#1176

Souhlasím

Vilěm Dvořáķ (Brno, 2025-04-04)

#1177

je to správná věc

Jitka Štěpánková (Velké Meziříčí, 2025-04-04)

#1178

Odsuzuji chování RF v souvislosti s napadením Ukrajiny.

Jiří Mareš (Lanškroun, 2025-04-04)

#1186

Podepisují, protože nesouhlasím s imperskou ruskou politikou.

Tatiana Žarinova (Tremblay les villages, 2025-04-04)

#1189

Chci žít v demokracii, vadí mi podsouvání polopravd a lží a záleží mi na člověku i planetě.
Zlu nejde zabránit strčením hlavy do písku.

Lubomír Žáček (Velké Němčice, 2025-04-04)

#1190

Podepisuji, protože chci aby se Ukrajina mohla dále bránit ruské agresi. Chci aby naše země dále podporovala Ukrajinu.

Vojtěch Drápal (Ochoz u Brna, 2025-04-04)

#1194

Agersor musí být potrestán a Ukrajina si zaslouží život v míru.
Rusku jsem nevěřil a nevěřím.

Jaroslav Malinovský (Praha, 2025-04-04)

#1198

protože souhlasím

Petr Košacký (Jeseník, 2025-04-04)