Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných
Komentáře
#1003
naprosto souhlasímJiří Vrbík (Praha, 2025-04-03)
#1008
Ukrajina je napadený suverénní evropský státOndřej Křižan (Marburg, 2025-04-03)
#1013
protože jde i o naši bezpečnost a hlavně! Je to správné!Jiří Kotík (Nové Veselí, 2025-04-03)
#1015
Zastavam svobodu a demokraciiPetr Sahuls (Kitchener, 2025-04-04)
#1017
Podepisuji, protože potřebujeme pomoci Ukrajině, která se brání agresorovi Rusku a potřebuje naši co největší pomoc.Zdenka Dostálová (Šluknov, 2025-04-04)
#1023
Protože mám mozek mezi ušima, a ne mezi půlkama.Václav Dvořák (Praha, 2025-04-04)
#1030
Souhlasím s peticí.Martin Parduba (Zbiroh, 2025-04-04)
#1038
by to měl udělat každý slušný člověkJosef Hyka (Radomyšl, 2025-04-04)
#1042
Žeňme rusy až na Čukotku a potom dál na východ.LHPVTomáš Lachman (Přívory, 2025-04-04)
#1045
Situaci na Ukrajině a v Rusku intenzivně sleduji už od Euromajdanu. Tento masivní protest ukrajinských občanů proti zradě tehdejšího prezidenta Janukovyče, který na Putinův nátlak chtěl svou zemi vrátit do područí Ruska, se svým mírovým charakterem a humorem zprvu ničím nelišil od naší Sametové revoluce do doby, než se ho silové složky, podřízené ukrajinským slouhům Kremlu spolu s intervenčními ruskými jednotkami pokusily krvavě potlačit. Putinovi zločinci nepočítali s rozhodným odporem Ukrajinců. Ukrajinci jsou už Euromajdanu morálními vítězi! Je naší povinností jim v jejich existenciálním zápasu pomoci všemi prostředky. Pro potlačení Zla v podobě prolhaného a brutálního ruského fašistického režimu Vladimíra V. Putina děláme dosud jen nezbytné minimum, a to je žalostně málo. Sláva Ukrajině! Smrt ruskému fašismu!Lubomír Šušlík (Kroměříž, 2025-04-04)
#1046
Vogel VladimírVladimír Vogel (Letohrad, 2025-04-04)
#1050
Za svobodu a demokracii člověk musí bojovat a nikdy se nevzdávat. V této době je to obzvlášť důležité, protože jistá část lidstva slyší na slova autokratů a demagogů, která jim rezonují v hlavách jako líbivá píseň.Zbyněk Jonáš (Tetčice, 2025-04-04)
#1053
Podepisuji, protože na rozdíl od mnoha lidí stále věřím, že lze odlišit pravdu od lži a dobro od zla - navzdory tendencím vše relativizovat.Miroslav Friš (Praha, 2025-04-04)
#1054
Zcela à úplně souhlasím a děkuji.Filip Antos (Praha, 2025-04-04)
#1062
Souhlasim s podporou UkrajinyJosef Stehlik (Chodouň, 2025-04-04)
#1064
Zcela souhlasím!!!Jiří Máchal (Milevsko, 2025-04-04)
#1065
Podepisuji, protože chci žít nadále ve svobodném státě.Milena Žižková (Borek, 2025-04-04)
#1067
Je mi 70 a něco pamatuji, nechci mít Rusa v obýváku.Jiří Zatloukal (Bludov, 2025-04-04)
#1070
Zažil jsem již jednu okupaci Ruskem a nechci a nepřeji to opět Česku ani Ukrajině.Jiří Fiala (Brno, 2025-04-04)
#1076
Plně sdílím výše uvedený text !Jiří Hovadík (Ostrava, 2025-04-04)
#1077
Je třeba zachovat suverenitu každé země, která je napadena agresorem. Pokud toto nebude chráněno, tak se světová rovnováha zhroutí a "silnější země" budou okupovat a uplatňovat nárok na území a nerostné bohatství těch slabších. Demokracie prohraje...Karel Sommer (Praha 10, 2025-04-04)
#1078
Není mi lhostejná budoucnost Ceska i Evropy.František Odstrčil (Fryšták, 2025-04-04)
#1079
Jsem ochotný podpořit Ukrajinu,proti všem DiktátorůmPavel Murín (Šumperk, 2025-04-04)
#1083
Podepisuji, protože je samozřejmé postavit se za dobrou věc.Viktor Mičan (Ostrava, 2025-04-04)
#1084
Podepisuji protože nenávidím násilíAleš Adámek (Ostrava, 2025-04-04)
#1088
zlu se nesmí za žádných okolností ustoupitladislav patloka (praha, 2025-04-04)
#1090
Podepisuji a souhlasímJan Múčka (Strážnice, 2025-04-04)
#1091
Je to správné. Ukrajina bojuje i za nás!!!Ivana Spurná Šiková (Bílovice nad Svitavou, 2025-04-04)
#1092
Jedině podporou Ukrajiny je možno dosáhnout ukončení války Ruska proti cvilizovanému světu a ochránit mír, demokracii a svobodu v EvropěMarkéta Jarošová (Praha 5, 2025-04-04)
#1096
Souhlasím s uvedeným textem.Dagmar Havlíčková (Kaplice, 2025-04-04)
#1097
Mlčet ke zlu znamená s nim souhlasit.Jaroslav Vlček (Bystrice pod Hostynem, 2025-04-04)
#1108
ruZZáci už téhle zemi několikrát zničili budoucnost. Pojďme to neopakovat a pojďme pomoct zemi, která se ruZZku brání!Josef Habr (Praha, 2025-04-04)
#1109
Je správné tak jednat.Matěj Černý (Kyjov, 2025-04-04)
#1111
Chci zajistit svým potomkům život v míru a demokraciiNorbert Durych (Praha, 2025-04-04)
#1112
Podporuji boj proti agresorovi!Daniel Rexa (Praha, 2025-04-04)
#1114
nechci se před svými vnoučaty stydět, nechci jednou vysvětlovat proč jsme nic neudělaliMiroslav Macoun (Sobotka, 2025-04-04)
#1115
Podporuji spravedlivou obranu Ukrajiny proti agresorovi.Jan Bosák (Zdiby, 2025-04-04)
#1130
Prostě souhlasím s textem petice.Pavel Hamza (Ostrava, 2025-04-04)
#1132
Rus je svině.Miloš Vacek (Šanov, 2025-04-04)
#1133
KubíkJiří Kubík (Plzeň, 2025-04-04)
#1135
Ukrajina se musí ubránit a vrátit zpět hranice před rok 2014 !Petr Pětroš (Praha 9 - Koloděje, 2025-04-04)
#1143
Jiná cesta proti okupantům nevedeJaroslav Roubín (Praha, 2025-04-04)
#1149
Souhlasím s obsahem peticeZdenka Šmucrová (Plzeň, 2025-04-04)
#1151
je to správné, s obsahem petice souhlasímAlena Roubínová (Praha, 2025-04-04)
#1155
S textem souhlasimVera Rezabkova (Praha, 2025-04-04)
#1157
Putin musí být poraženMiroslav Adamec (Praha, 2025-04-04)
#1162
Jsem již ve věku, kdy stále více a naléhavěji začínám nesnášet “nespravedlnost, hlupáctví, taktizování, politickou korektnost a intelektuální nesmělost chcimírů…” Hmm, myslím že to uráží i “lidskou důstojnost”. Jde to proti “logice a zákonitostem” Světa. Proti BožímuPlánu, nebo (pro ateisty) proti “fyzikálním zákonům” Všehomíru. Tak doufejme… Luděk MokrýLuděk Mokrý (Pardubice, 2025-04-04)
#1165
Bezvýhradně souhlasím se zněním peticeIvan Hoch (Brno, 2025-04-04)
#1173
chci podporovat Ukrajinu v obraně proti agresorovi a okupantoviJaromír Boháček (Násedlovice, 2025-04-04)
#1176
SouhlasímVilěm Dvořáķ (Brno, 2025-04-04)
#1177
je to správná věcJitka Štěpánková (Velké Meziříčí, 2025-04-04)
#1178
Odsuzuji chování RF v souvislosti s napadením Ukrajiny.Jiří Mareš (Lanškroun, 2025-04-04)
#1186
Podepisují, protože nesouhlasím s imperskou ruskou politikou.Tatiana Žarinova (Tremblay les villages, 2025-04-04)
#1189
Chci žít v demokracii, vadí mi podsouvání polopravd a lží a záleží mi na člověku i planetě.Zlu nejde zabránit strčením hlavy do písku.
Lubomír Žáček (Velké Němčice, 2025-04-04)
#1190
Podepisuji, protože chci aby se Ukrajina mohla dále bránit ruské agresi. Chci aby naše země dále podporovala Ukrajinu.Vojtěch Drápal (Ochoz u Brna, 2025-04-04)
#1194
Agersor musí být potrestán a Ukrajina si zaslouží život v míru.Rusku jsem nevěřil a nevěřím.
Jaroslav Malinovský (Praha, 2025-04-04)
#1198
protože souhlasímPetr Košacký (Jeseník, 2025-04-04)