Petice.com

Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných

Komentáře

#2002

Není mi lhostejné co se stane s mým domovem (ČR)

Pavel Burian (Heřmanice, 2025-04-06)

#2010

Máte ve všem pravdu.

karel grégr (vrbice, 2025-04-06)

#2011

Podepisuji, protože chci být v Ochotný.

Zdeněk Petrů (Praha 5, 2025-04-06)

#2014

chci patřit na demokratický západ

Zbyněk Štivar (Nové Sedlice, 2025-04-06)

#2015

Musíme se bránit proti ruské rozpínavosti.

Václav Dostál (Praha 10, 2025-04-06)

#2019

Podepisuji protože to považuji za nutné.

Martin Macůrek (Praha 2, 2025-04-06)

#2023

Bojují i za nás a nechci žít zase v ruské gubernii.

Miroslav Michalec (Pravonín, 2025-04-06)

#2026

zcela souhlasím s e zněním a obsahem petice

Tomáš Maděrič (Praha, 2025-04-06)

#2027

Souhlasím s obsahem petice

Jan Litomiský (Vyskytná, 2025-04-06)

#2029

M6PN

Miloš Vaníček (Poděbrady, 2025-04-06)

#2034

Podepisuji, protože Rus je rus.....

Michal Roček (Praha, 2025-04-06)

#2035

V dějinách lidstva nikdy neexistovalo, neexistuje a ani v nejbližší době existovat nebude nic takového jako je "trvalý mír", "trvalé bezpečí"... Bohužel.

Pavel Borák (Olomouc, 2025-04-06)

#2038

vondráčková

Kateřina Vondráčková (Pardubice, 2025-04-06)

#2039

Pro naše vnoučata a pravnoučata,nechci opakovat 1968!

Helena Bednáŕová (Hoŕice, 2025-04-06)

#2040

Protože chci žít ve svobodě a v demokracii

Josef Elster (Ceske Budejovice, 2025-04-06)

#2042

Podepisuji, protože se vším, co je psáno v textu souhlasím.

Václav Štrunc (Dýšina, 2025-04-06)

#2043

Je potřeba dokončit co začal pan s knírkem! Slava! Heil! S Evropskou unií na věčné časy a nikdy jinak!

Abdel Karel (Praha, 2025-04-06)

#2044

Podepisuji, protože mohu. Bohu díky.

Martin Duczynski (Konecchlumí, 2025-04-06)

#2045

Uvědomuji si, jak moc je důležitá Ukrajina pro Evropu. S úctou sleduji jejich odvahu.

Olga Malá (Praha, 2025-04-06)

#2048

Putin musí být poražen!

Lubor Malý (Hraničná 183, 2025-04-06)

#2054

je to správný krok i k nezávislosti naší země

Jiří Venera (Brno-střed, 2025-04-06)

#2066

Je potřeba ty russácké zmetky zahnat a izolovat od ostatních zemí. Sláva Ukrajině.

Hana Kozlová (Rašín, 2025-04-06)

#2067

Souhlasím

Jaroslava Juríčková (Praha, 2025-04-06)

#2068

Podepisuji, protože mám stejný názor, jaký petice vyjadřuje.

Miloš Ducheček (Český Těšín - Stanislavice, 2025-04-06)

#2069

Souhlasím

JAN KLEMENT (ROUCHOVANY, 2025-04-06)

#2070

Podepisuji protože s textem souhlasím.

Ljubica Václavová (Praha, 2025-04-06)

#2072

je nutné ukončit tuto válku a bezprecedentní jednání Ruska

Ilona Plevová, ing. (Ostrava, 2025-04-06)

#2073

Podpisuji, protože to považuji za nejvýš potřebné.

Milada Kotecká (Praha 10, 2025-04-06)

#2082

Podepisuji, protože nesmíme připustit aby zvůle a bezpráví byla odměněna územními zisky, a pošlapáním mezinárodního práva

Irena Moudrá Wünschová (Ústí nad Labem, 2025-04-06)

#2083

Podepisuji, protože s touto peticí souhlasím a jsem přesvědčen, že je tento postup velmi důležitý.

Jan Koten (Humpolec, 2025-04-06)

#2084

protoze souhlasim

Adam Kroh (Vodnany, 2025-04-06)

#2085

Šůsová

jitka Šůsová (Františkovy Lázně, 2025-04-06)

#2091

Nechci aby u nás se podobně jako na Slovensku a Maďarsku chopili vlády proruské živly a chci aby naše země zůstala součástí svobodného světa.

Pavel Švec (Rychnov nad Kněžnou, 2025-04-06)

#2092

Barbary a vrahy je třeba zastavit!!

Michal Štefek (Rokytnice v Orlických horách, 2025-04-06)

#2093

Kremelská pakáž rozumí jen síle. Buďme silní a pomáhejme napadené Ukrajině!

Vojtěch Marek (Česká Kamenice, 2025-04-06)

#2094

S*át na Ru*áky!!!

Jan Strakatý (Kardavec, 2025-04-06)

#2100

nelze jinak

Ondřej Zach (Praha 1, 2025-04-06)

#2102

nechci, aby válku vyhrál agresor a vrah

Marie Koukalová (Slavkov u Brna, 2025-04-06)

#2105

Podepisuji, protože Ukrajinci si zaslouží naši podporu. Bojují za nás proti agresivnímu Putinovskému Rusku. Naše podpora jejich spravedlivému boji je to nejmenší, co v této věci můžeme udělat.

Jiří Marek (Krnov, 2025-04-06)

#2107

Chci aby moje děti a vnoučata žili ve svobodné, demokratické a prozápadní zemi. Pomoc napadené Ukrajině považuji za svoji morální povinnost

Martin Šafránek (Praha, 2025-04-06)

#2108

Souhlasím

Josef Gabriš (Praha, 2025-04-06)

#2109

Podepisuji, protože se tím souhlasím a mám obavu z dalšího vývoje.

Jan Doubek (Býkovice, 2025-04-06)

#2112

Souhlasím

Věra Brichtová (Plzeň, 2025-04-06)

#2113

Naprosto souhlasím s vyhlášeným zdůvodněním této petice! E.K.

Elmar Kloss (Praha 10, 2025-04-06)

#2114

Naprosto souhlasím

Miroslav Benešovský (Zastávka u Brna, 2025-04-06)

#2116

Podporují Ukrajinu v jejím boji za svobodu proti nacistickému Rusku.

Miroslav Hubicka (Kralupy nad Vltavou, 2025-04-06)

#2118

Stydím se, že za zbraně pro obránce Ukrajiny před nevyprovokovaným přepadením Ukrajiny Ruskem z naší republiky platí obchodníci desetkrát víc za ruský plyn, než činí pomoc naší republiky vedené p.Fialou obráncům Ukrajiny.

Petr Bajgar (Chrudim, 2025-04-06)

#2125

Boj proti imperialismu Ruska je nutný

Jiří Humpolík (Hodonín, 2025-04-07)

#2130

Podepisuji, protože je to důležité.

Radovan Sas (Vlčí Doly, 2025-04-07)

#2139

Podepisuji, protože zcela souhlasím s textem uvedené petice

Jiří Pondělíček (Praha, 2025-04-07)

#2144

se nechci stydět za svou zemi...

Pavel Sedloň (Dobřichovice, 2025-04-07)

#2147

Je to správné

Jaroslav Fryda (Dvůr Králové nad Labem, 2025-04-07)

#2150

Podepisuji , protoze toto pocinani vidim jako jedinou obranu svobodne budoucnosti.

Iva Šedivá (Hořice, 2025-04-07)

#2155

Protože je to správné a je potřeba pomáhat napadnutému státu.

Jakub Turek (Vchynice, 2025-04-07)

#2158

Je nezbytné dát vědět na čem záleží.

Nadezda Zikova (Stribro, 2025-04-07)

#2160

Podepisuji, protože cítím, že je to třeba a chci pomoci zabránit katastrofě, do které se řítíme...

Milan Bureš (Brno, 2025-04-07)

#2169

je to správné

Jiří Vičík (Jeseník, 2025-04-07)

#2170

Souhlasím

Milena Vičíková (Jeseník, 2025-04-07)

#2175

Rusko ke okupant

Jan Slovák (Valašská Senice, 2025-04-07)

#2176

Souhlasím a obávám se dalšího vývoje v Evropě.

Alžběta Fišerová (Praha, 2025-04-07)

#2182

souhlasím.

Iva Horká (Brno, 2025-04-07)

#2184

...TAK PŘÍSAHÁM

Filip Vanča (Kolín, 2025-04-07)

#2187

Je zapotřebí podpořit každou iniciativu, která se nese v tomto duchu.

Jana Sojková (Poniklá, 2025-04-07)

#2189

je potřeba podpořit normální stát

Pavel Brož (Přerov nad Labem, 2025-04-07)

#2191

Bojím se o budoucnost naší země a celé Evropy a tato petice je jedním ze způsobů, jak mohu podpořit hodnoty, na kterých stoji demokratická společnost.

Eva Kožnarová (Praha, 2025-04-07)

#2194

Je normální se postavit za správnou věc a bránit lidskou svobodu jako nejdůležitější část lidského života.

Ivica Přibylová (Kladno, 2025-04-07)