Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných
Komentáře
#2002
Není mi lhostejné co se stane s mým domovem (ČR)Pavel Burian (Heřmanice, 2025-04-06)
#2010
Máte ve všem pravdu.karel grégr (vrbice, 2025-04-06)
#2011
Podepisuji, protože chci být v Ochotný.Zdeněk Petrů (Praha 5, 2025-04-06)
#2014
chci patřit na demokratický západZbyněk Štivar (Nové Sedlice, 2025-04-06)
#2015
Musíme se bránit proti ruské rozpínavosti.Václav Dostál (Praha 10, 2025-04-06)
#2019
Podepisuji protože to považuji za nutné.Martin Macůrek (Praha 2, 2025-04-06)
#2023
Bojují i za nás a nechci žít zase v ruské gubernii.Miroslav Michalec (Pravonín, 2025-04-06)
#2026
zcela souhlasím s e zněním a obsahem peticeTomáš Maděrič (Praha, 2025-04-06)
#2027
Souhlasím s obsahem peticeJan Litomiský (Vyskytná, 2025-04-06)
#2029
M6PNMiloš Vaníček (Poděbrady, 2025-04-06)
#2034
Podepisuji, protože Rus je rus.....Michal Roček (Praha, 2025-04-06)
#2035
V dějinách lidstva nikdy neexistovalo, neexistuje a ani v nejbližší době existovat nebude nic takového jako je "trvalý mír", "trvalé bezpečí"... Bohužel.Pavel Borák (Olomouc, 2025-04-06)
#2038
vondráčkováKateřina Vondráčková (Pardubice, 2025-04-06)
#2039
Pro naše vnoučata a pravnoučata,nechci opakovat 1968!Helena Bednáŕová (Hoŕice, 2025-04-06)
#2040
Protože chci žít ve svobodě a v demokraciiJosef Elster (Ceske Budejovice, 2025-04-06)
#2042
Podepisuji, protože se vším, co je psáno v textu souhlasím.Václav Štrunc (Dýšina, 2025-04-06)
#2043
Je potřeba dokončit co začal pan s knírkem! Slava! Heil! S Evropskou unií na věčné časy a nikdy jinak!Abdel Karel (Praha, 2025-04-06)
#2044
Podepisuji, protože mohu. Bohu díky.Martin Duczynski (Konecchlumí, 2025-04-06)
#2045
Uvědomuji si, jak moc je důležitá Ukrajina pro Evropu. S úctou sleduji jejich odvahu.Olga Malá (Praha, 2025-04-06)
#2048
Putin musí být poražen!Lubor Malý (Hraničná 183, 2025-04-06)
#2054
je to správný krok i k nezávislosti naší zeměJiří Venera (Brno-střed, 2025-04-06)
#2066
Je potřeba ty russácké zmetky zahnat a izolovat od ostatních zemí. Sláva Ukrajině.Hana Kozlová (Rašín, 2025-04-06)
#2067
SouhlasímJaroslava Juríčková (Praha, 2025-04-06)
#2068
Podepisuji, protože mám stejný názor, jaký petice vyjadřuje.Miloš Ducheček (Český Těšín - Stanislavice, 2025-04-06)
#2069
SouhlasímJAN KLEMENT (ROUCHOVANY, 2025-04-06)
#2070
Podepisuji protože s textem souhlasím.Ljubica Václavová (Praha, 2025-04-06)
#2072
je nutné ukončit tuto válku a bezprecedentní jednání RuskaIlona Plevová, ing. (Ostrava, 2025-04-06)
#2073
Podpisuji, protože to považuji za nejvýš potřebné.Milada Kotecká (Praha 10, 2025-04-06)
#2082
Podepisuji, protože nesmíme připustit aby zvůle a bezpráví byla odměněna územními zisky, a pošlapáním mezinárodního právaIrena Moudrá Wünschová (Ústí nad Labem, 2025-04-06)
#2083
Podepisuji, protože s touto peticí souhlasím a jsem přesvědčen, že je tento postup velmi důležitý.Jan Koten (Humpolec, 2025-04-06)
#2084
protoze souhlasimAdam Kroh (Vodnany, 2025-04-06)
#2085
Šůsovájitka Šůsová (Františkovy Lázně, 2025-04-06)
#2091
Nechci aby u nás se podobně jako na Slovensku a Maďarsku chopili vlády proruské živly a chci aby naše země zůstala součástí svobodného světa.Pavel Švec (Rychnov nad Kněžnou, 2025-04-06)
#2092
Barbary a vrahy je třeba zastavit!!Michal Štefek (Rokytnice v Orlických horách, 2025-04-06)
#2093
Kremelská pakáž rozumí jen síle. Buďme silní a pomáhejme napadené Ukrajině!Vojtěch Marek (Česká Kamenice, 2025-04-06)
#2094
S*át na Ru*áky!!!Jan Strakatý (Kardavec, 2025-04-06)
#2100
nelze jinakOndřej Zach (Praha 1, 2025-04-06)
#2102
nechci, aby válku vyhrál agresor a vrahMarie Koukalová (Slavkov u Brna, 2025-04-06)
#2105
Podepisuji, protože Ukrajinci si zaslouží naši podporu. Bojují za nás proti agresivnímu Putinovskému Rusku. Naše podpora jejich spravedlivému boji je to nejmenší, co v této věci můžeme udělat.Jiří Marek (Krnov, 2025-04-06)
#2107
Chci aby moje děti a vnoučata žili ve svobodné, demokratické a prozápadní zemi. Pomoc napadené Ukrajině považuji za svoji morální povinnostMartin Šafránek (Praha, 2025-04-06)
#2108
SouhlasímJosef Gabriš (Praha, 2025-04-06)
#2109
Podepisuji, protože se tím souhlasím a mám obavu z dalšího vývoje.Jan Doubek (Býkovice, 2025-04-06)
#2112
SouhlasímVěra Brichtová (Plzeň, 2025-04-06)
#2113
Naprosto souhlasím s vyhlášeným zdůvodněním této petice! E.K.Elmar Kloss (Praha 10, 2025-04-06)
#2114
Naprosto souhlasímMiroslav Benešovský (Zastávka u Brna, 2025-04-06)
#2116
Podporují Ukrajinu v jejím boji za svobodu proti nacistickému Rusku.Miroslav Hubicka (Kralupy nad Vltavou, 2025-04-06)
#2118
Stydím se, že za zbraně pro obránce Ukrajiny před nevyprovokovaným přepadením Ukrajiny Ruskem z naší republiky platí obchodníci desetkrát víc za ruský plyn, než činí pomoc naší republiky vedené p.Fialou obráncům Ukrajiny.Petr Bajgar (Chrudim, 2025-04-06)
#2125
Boj proti imperialismu Ruska je nutnýJiří Humpolík (Hodonín, 2025-04-07)
#2130
Podepisuji, protože je to důležité.Radovan Sas (Vlčí Doly, 2025-04-07)
#2139
Podepisuji, protože zcela souhlasím s textem uvedené peticeJiří Pondělíček (Praha, 2025-04-07)
#2144
se nechci stydět za svou zemi...Pavel Sedloň (Dobřichovice, 2025-04-07)
#2147
Je to správnéJaroslav Fryda (Dvůr Králové nad Labem, 2025-04-07)
#2150
Podepisuji , protoze toto pocinani vidim jako jedinou obranu svobodne budoucnosti.Iva Šedivá (Hořice, 2025-04-07)
#2155
Protože je to správné a je potřeba pomáhat napadnutému státu.Jakub Turek (Vchynice, 2025-04-07)
#2158
Je nezbytné dát vědět na čem záleží.Nadezda Zikova (Stribro, 2025-04-07)
#2160
Podepisuji, protože cítím, že je to třeba a chci pomoci zabránit katastrofě, do které se řítíme...Milan Bureš (Brno, 2025-04-07)
#2169
je to správnéJiří Vičík (Jeseník, 2025-04-07)
#2170
SouhlasímMilena Vičíková (Jeseník, 2025-04-07)
#2175
Rusko ke okupantJan Slovák (Valašská Senice, 2025-04-07)
#2176
Souhlasím a obávám se dalšího vývoje v Evropě.Alžběta Fišerová (Praha, 2025-04-07)
#2182
souhlasím.Iva Horká (Brno, 2025-04-07)
#2184
...TAK PŘÍSAHÁMFilip Vanča (Kolín, 2025-04-07)
#2187
Je zapotřebí podpořit každou iniciativu, která se nese v tomto duchu.Jana Sojková (Poniklá, 2025-04-07)
#2189
je potřeba podpořit normální státPavel Brož (Přerov nad Labem, 2025-04-07)
#2191
Bojím se o budoucnost naší země a celé Evropy a tato petice je jedním ze způsobů, jak mohu podpořit hodnoty, na kterých stoji demokratická společnost.Eva Kožnarová (Praha, 2025-04-07)
#2194
Je normální se postavit za správnou věc a bránit lidskou svobodu jako nejdůležitější část lidského života.Ivica Přibylová (Kladno, 2025-04-07)