Petice.com

Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných

Komentáře

#1806

Protože mi záleží na tom, jaký bude další hospodářský vývoj, bezpečnostní situace, občanská svoboda, péče o životní prostředí a to nejen v naší republice, Evropě, ale po celé planetě.

Miloš Strnad (Psáry, 2025-04-05)

#1808

podpora Ukrajiny je nutná, Rusko ohrožuje všechny státy se kterými sousedí i nesousedí a nikdo nechce být kolonií Ruska.

Ivana Křížková (Praha 5, 2025-04-05)

#1826

Naprosto souhlasím.

Jiří Novák (Praha 3 - Žižkov, 2025-04-05)

#1830

Petice mně mluví z duše.

Vladimír Bimka (Újezd u Brna, 2025-04-05)

#1833

Se zcela ztotoznuji s jejim znenim. Je pro mne nesmirne dulezite smerovani nasi zeme a budoucnost mych deti.

Irena Zemanova (Praha, 2025-04-05)

#1839

Je to nutné

Helena Patočková (Zadní Třebaň, 2025-04-05)

#1840

Petici podepisuji, protože nechci prožít po druhé Mnichov. Tuto zradu naší Československé republiky jsem prožil v r. 1938 jako pětiletý kluk a nechci na sklonku svého života znovu prožít takovou zradu, tentokát Ukrajiny a následně i naší České republiky a ostatn Evropy.

Jan Květ (CZ-379 01 Třeboň, 2025-04-05)

#1842

Putin je hrozba pro Evropu

Milena Rudolfová Rudolfová (Kroměříž, 2025-04-05)

#1843

Slava Ukrajině

Milan Jansa (Chabařovice, 2025-04-05)

#1847

Proto že je to potřeba

Ivan Beracko (Most, 2025-04-05)

#1849

Souhlasím s tímto podnětem.

Radek Palacký (Mořkov, 2025-04-05)

#1852

Už nikdy nechci zažít:
"Se Sovětským svazem na věčné časy"

Jan Kristl (Pardubice, 2025-04-05)

#1854

Musíme si pomáhat.

Petr Dočkal (Zlín, 2025-04-05)

#1855

souhlasím s peticí

Vladimír Kučera (Praha, 2025-04-05)

#1856

Šmýdová Jaroslava

Jaroslava Šmýdová (Praha 10, 2025-04-05)

#1857

Soulasim

Josef Burianek (Turnov, 2025-04-05)

#1860

Podepisují, aby směřování naší politiky po volbách na podzim, zůstal zachován .

Jaroslav Tesař (Praha, 2025-04-05)

#1864

Souhlasím se zněním petice

Vlasta Vejlupková (Kutná Hora, 2025-04-05)

#1865

1968

Pavel Stopka (Praha, 2025-04-05)

#1866

SOUHLASÍM

Helena Nováková (Kdyně, 2025-04-05)

#1872

... protože souhlasím se zněním petice. Podpora Ukrajiny ze strany Západu i Česka je nedostatečná (měla by být asi 20x větší). Rovněž kroky ke zvýšení vlastní obranyschopnosti jsou váhavé a nedostatečné. O kolik se zvýšila výroba evropských zbrojovek za poslední tři roky???!!

Julius Moravec (Praha, 2025-04-05)

#1874

Nechci se dočkat situace, že ruská armáda napadne státy Severoatlantické aliance, Evropy, České republiky a aby mým premiérem byl pologramotný, lhář, bezcharakterní darebák, který neví kdo napsal Švejka, planety sluneční soustavy atd.

miroslav šmejkal (Rybniště, 2025-04-05)

#1876

W9BR

Jiří Vejrosta (Brno, 2025-04-05)

#1877

Plně souhlasím e zněním petice

Jan Hrbáč (Hradec nad Moravicí, 2025-04-05)

#1878

Diktátoři celého světa se srocují a chtějí pro sebe ukrást celou planetu, nejen nasi republiku. Jmenovitě Si, Putin, Trump, Fico, Orbán, Babiš (Slovák, komunista, stbák, který klidně odevzdá Českou republiku rusákům; bohužel mu v tom napomáhají čeští kolaboranti, kterých je k 50% voličské základny). Je nejvyšší čas se začít připravovat na globální válku. Už nikdy nechci zažít ruskou okupaci naší vlasti!

Karel Michal (Praha, 2025-04-05)

#1880

Podepisuji, protože nechci, aby Rusko opět ovládlo naši zemi.

Jan Střecha (Lanškroun, 2025-04-05)

#1884

Souhlasím s peticí .

Leoš Duda (Zlín, 2025-04-05)

#1886

Jsem rád, že zatím jsme tam, kde jsme.
Určitě se nechci posouvat na východ ani se blížit k totalitě!

Josef Šilhavý (Ústí nad Labem, 2025-04-05)

#1887

Podepisuji tuto petici abych vyjádřil souhlas s jejím zněním a současně abych vyjádřil podporu Ukrajině v jejím spravedlivém boji s ruským agresorem.

Vladimir Halenka (Unhošť, 2025-04-05)

#1888

Musíme se bránit, musíme pomáhat.

Radoslav Dvořák (Praha, 2025-04-05)

#1889

Protože je to správné.

František Bošek (Česká Lípa, 2025-04-05)

#1899

Jsem proti agresi Ruské federace do Ukrajiny a proti opakované snaze imperialistické Ruské federace obsadit Ukrajinu a likvidovat suverénní stát a jeho obyvatelstvo. RF krade území, krade ukrajinské děti a vraždí ukrajinské obyvatelstvo. Rusko a jeho diktátor Putin hrozí i celé Evropě, jako pokračovatel nepřátelských postojů dnes již neexistujícího SSSR.

Dalibor Matějů (Praha, 2025-04-05)

#1905

je to správné

Pavel Drábek (Kateřinice, 2025-04-05)

#1906

Je to potřeba...

Josef Roubíček (Praha, 2025-04-05)

#1907

Děkuji za petici. Ukrajiny si vážím, aktuálně je třeba pomoci dvojnásobně.
Zd.Meisner.

Zdeněk Meisner (Praha 7, 2025-04-05)

#1912

Již není možné dále jen přihlížet k agresi Ruska vůči Ukrajině. Zapojme se všichni za spravedlnost.

Jitka Karpianusová (Plana u Marianskych Lazni, 2025-04-05)

#1914

Vlastimil Šabatka

Vlastimil Šabatka (Bezděkov 167, 2025-04-05)

#1921

Protože musím. Nepodepsal by znamenalo souhlasit s napadením Ukrajiny.

Olga Sekavová (olga.sekavova@centrum.cz, 2025-04-05)

#1922

Podepisuji, protože Ukrajina byla vojensky napadena Ruskem a chci, aby Ukrajina odolala tomuto zákeřnému přepadení s naší pomocí a Rusko tvrdě potrestala

Pavel Kraus (Praha, 2025-04-05)

#1923

Podepisuji, protože vím, že Ukrajina bojuje proti Rusku i za nás, za Českou republiku. Já už jsem v minulosti jednu ruskou okupaci zažil a žádnou druhou ruskou okupaci již zažít nechci.

Josef Tobiáš (Otvovice, 2025-04-05)

#1924

Souhlasím se vším, co je v dopise a chci nadále žít ve svobodné zemi a Evropě.

Jana Majerčíková (Brno, 2025-04-05)

#1926

Je naší povinností pomoci napadenému, až budeme napadeni my, budeme potřebovat také pomoc. V jednotě je síla!

Eva Neboráková (Dolní Lutně, 2025-04-05)

#1931

Chci, aby bylo v Evropě bezpečno a ČR stála na správné straně. Je naše morální povinnost Ukrajině pomáhat.

Viktor Seige (Praha, 2025-04-05)

#1932

Podepisuji

Bohuslav Buchta (Křelovice, 2025-04-05)

#1935

Je to správné a pro evropskou budoucnost nutné.

Zdenek Primus (Černošice, 2025-04-05)

#1936

Ukrajina hrdinně bojuje i za nás a obětuje vlastní životy. Je nutné jí poskytnout tu nejširší podporu.

Jiří Hron (Praha, 2025-04-05)

#1938

Plně souhlasím s textem této petice a potřebou aktivně jednat, podporovat Ukrajinu a zároveň zvýšit výdaje na obranu.

Pavlína Sedlářová (Olomouc, 2025-04-05)

#1946

Podepisuji, protože souhlasím s obsahem petice a podporuji uvedené názory. Je nezbytné pevně a dlouhodobě podporovat Ukrajinu jako oběť odporné ruské agrese, situaci nelze relativizovat a smiřovat se s násilným postupem ruského imperialismu, který rozbíjí světový řád a pošlapává civilizační hodnoty.

Miroslav Hátle (Třeboň, 2025-04-05)

#1949

Je třeba pomoci Ukrajině zvítězit nad usurpátorem a bez pomoci okolních zemí se neobejde. Chci žít s vědomím, že jsem udělal něco svět i pro své děti.

Helena Čepeláková (Cheznovice, 2025-04-05)

#1953

Podepisuji tuto petici protože mrtvý russ je dobrý russ a chci žít v bezpečné Evropě

Lukáš Pospíšil (Zlaté Hory, 2025-04-05)

#1954

pavda se musí podpořit...

Robert Dříždal (Praha, 2025-04-05)

#1955

souhlasím se zněním petice

Karel Neubauer (Chřenovice, 2025-04-05)

#1957

Podepisuji, protože s Vámi souhlasím.
J.Zelenka

Jiří Zelenka (Pečky, 2025-04-05)

#1960

Podepisuji, protože už léta tvrdím, že největší hrozbou pro svět je Rusko a nejhorší ideologie je komunismus.

Jaroslav Šterc (Brno, 2025-04-05)

#1963

Protože s obsahem petice souhlasím.

Jan Placák (Praha, 2025-04-05)

#1965

Jako důchodce naprosto souhlasím s podporou Ukrajiny a reparací škod Ruskem, po ukončení války. Trampovi nevěřím již ani slovo. Taktéž Babišovi nevěřím a obávám se jeho nástupu k moci a ukončení podpory . Samozřejmě jsem pro mír všemi deseti.

Jiří Marek (Děčín, 2025-04-05)

#1968

Záleží mi na demokracii a svobodě, která je v současnosti výše uvedenými hrozbami velice ohrožena. Ubráníme ji (a naší samostatnost) společně pouze jakou součást Evropy.

Jana Šeblová (Praha, 2025-04-05)

#1970

Podepisuji, protože s tím souhlasím.

Tomas Kyncl (Praha 11 - Háje, 2025-04-05)

#1976

Podepisuji, protože chci, aby Česká republika nadále podporovala Ukrajinu, a aby učinila jasné kroky, co se týče obrany naší země.

Marie Holčíková (Kelníky, 2025-04-05)

#1980

Podporuji tuto vládu a její kroky k udržení a posílení demokracie v naší zemi. Také schvaluji směřování naší zahraniční politiky.

Jiřina Mizerová (Hukvaldy, 2025-04-05)

#1981

je to tak nutný

Karel Markytán (Zlín, 2025-04-05)

#1982

Protože je to nutné

Jiří Šebesta (Káraný, 2025-04-05)

#1983

Plně souhlasím se zněním petice

Pavel Jelínek (Maleč, 2025-04-05)

#1993

Podepisuji, protože jsem ode dne svého narození, tj.: 7. 12. 1981 občanem naší země a přestože stále nejsem akceptován jako občan Statutárního města Frýdek-Místek ani jako občan České republiky mám právo - "mít svá práva" a podporovat práva dalších lidí. Kdyby mi byl umožněn "vstup do příslušné armády" - pojedu sám (na vlastní náklady) bojovat "pro a za" demokracii.
Richard Mer, narozen dne: 7. 12. 1981 ve Frýdku-Místku, ženatý, trvalé bydliště Frýdek-Místek

Richard Mer (Frýdek-Místek, 2025-04-05)

#1996

Podepisuji,protože douhlasím a také proto, že je to velice třeba.

Milan Zapletal (České Budějovice, 2025-04-05)

#1999

Русский военный корабль, иди нахуй!

Veronika Šílová (Praha, 2025-04-06)

#2000

S na základě historických zkušeností nelze s agresorem jednat jinak než z pozice síly, ničemu jinému nerozumí. Proto je nutné pomáhat ve válečném úsilí napadené Ukrajině a zároveň zvyšovat obranyschopnost vlastní země. Jediná dobrá budoucnost Evropy spočívá v kapitulaci Ruska a přijetí Ukrajiny v původních hranicích do EU a NATO, aby už se podobná agrese nikdy nemohla opakovat.

Jaromír Veselý (Sedlčany, 2025-04-06)