Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných
Komentáře
#1806
Protože mi záleží na tom, jaký bude další hospodářský vývoj, bezpečnostní situace, občanská svoboda, péče o životní prostředí a to nejen v naší republice, Evropě, ale po celé planetě.Miloš Strnad (Psáry, 2025-04-05)
#1808
podpora Ukrajiny je nutná, Rusko ohrožuje všechny státy se kterými sousedí i nesousedí a nikdo nechce být kolonií Ruska.Ivana Křížková (Praha 5, 2025-04-05)
#1826
Naprosto souhlasím.Jiří Novák (Praha 3 - Žižkov, 2025-04-05)
#1830
Petice mně mluví z duše.Vladimír Bimka (Újezd u Brna, 2025-04-05)
#1833
Se zcela ztotoznuji s jejim znenim. Je pro mne nesmirne dulezite smerovani nasi zeme a budoucnost mych deti.Irena Zemanova (Praha, 2025-04-05)
#1839
Je to nutnéHelena Patočková (Zadní Třebaň, 2025-04-05)
#1840
Petici podepisuji, protože nechci prožít po druhé Mnichov. Tuto zradu naší Československé republiky jsem prožil v r. 1938 jako pětiletý kluk a nechci na sklonku svého života znovu prožít takovou zradu, tentokát Ukrajiny a následně i naší České republiky a ostatn Evropy.Jan Květ (CZ-379 01 Třeboň, 2025-04-05)
#1842
Putin je hrozba pro EvropuMilena Rudolfová Rudolfová (Kroměříž, 2025-04-05)
#1843
Slava UkrajiněMilan Jansa (Chabařovice, 2025-04-05)
#1847
Proto že je to potřebaIvan Beracko (Most, 2025-04-05)
#1849
Souhlasím s tímto podnětem.Radek Palacký (Mořkov, 2025-04-05)
#1852
Už nikdy nechci zažít:"Se Sovětským svazem na věčné časy"
Jan Kristl (Pardubice, 2025-04-05)
#1854
Musíme si pomáhat.Petr Dočkal (Zlín, 2025-04-05)
#1855
souhlasím s peticíVladimír Kučera (Praha, 2025-04-05)
#1856
Šmýdová JaroslavaJaroslava Šmýdová (Praha 10, 2025-04-05)
#1857
SoulasimJosef Burianek (Turnov, 2025-04-05)
#1860
Podepisují, aby směřování naší politiky po volbách na podzim, zůstal zachován .Jaroslav Tesař (Praha, 2025-04-05)
#1864
Souhlasím se zněním peticeVlasta Vejlupková (Kutná Hora, 2025-04-05)
#1865
1968Pavel Stopka (Praha, 2025-04-05)
#1866
SOUHLASÍMHelena Nováková (Kdyně, 2025-04-05)
#1872
... protože souhlasím se zněním petice. Podpora Ukrajiny ze strany Západu i Česka je nedostatečná (měla by být asi 20x větší). Rovněž kroky ke zvýšení vlastní obranyschopnosti jsou váhavé a nedostatečné. O kolik se zvýšila výroba evropských zbrojovek za poslední tři roky???!!Julius Moravec (Praha, 2025-04-05)
#1874
Nechci se dočkat situace, že ruská armáda napadne státy Severoatlantické aliance, Evropy, České republiky a aby mým premiérem byl pologramotný, lhář, bezcharakterní darebák, který neví kdo napsal Švejka, planety sluneční soustavy atd.miroslav šmejkal (Rybniště, 2025-04-05)
#1876
W9BRJiří Vejrosta (Brno, 2025-04-05)
#1877
Plně souhlasím e zněním peticeJan Hrbáč (Hradec nad Moravicí, 2025-04-05)
#1878
Diktátoři celého světa se srocují a chtějí pro sebe ukrást celou planetu, nejen nasi republiku. Jmenovitě Si, Putin, Trump, Fico, Orbán, Babiš (Slovák, komunista, stbák, který klidně odevzdá Českou republiku rusákům; bohužel mu v tom napomáhají čeští kolaboranti, kterých je k 50% voličské základny). Je nejvyšší čas se začít připravovat na globální válku. Už nikdy nechci zažít ruskou okupaci naší vlasti!Karel Michal (Praha, 2025-04-05)
#1880
Podepisuji, protože nechci, aby Rusko opět ovládlo naši zemi.Jan Střecha (Lanškroun, 2025-04-05)
#1884
Souhlasím s peticí .Leoš Duda (Zlín, 2025-04-05)
#1886
Jsem rád, že zatím jsme tam, kde jsme.Určitě se nechci posouvat na východ ani se blížit k totalitě!
Josef Šilhavý (Ústí nad Labem, 2025-04-05)
#1887
Podepisuji tuto petici abych vyjádřil souhlas s jejím zněním a současně abych vyjádřil podporu Ukrajině v jejím spravedlivém boji s ruským agresorem.Vladimir Halenka (Unhošť, 2025-04-05)
#1888
Musíme se bránit, musíme pomáhat.Radoslav Dvořák (Praha, 2025-04-05)
#1889
Protože je to správné.František Bošek (Česká Lípa, 2025-04-05)
#1899
Jsem proti agresi Ruské federace do Ukrajiny a proti opakované snaze imperialistické Ruské federace obsadit Ukrajinu a likvidovat suverénní stát a jeho obyvatelstvo. RF krade území, krade ukrajinské děti a vraždí ukrajinské obyvatelstvo. Rusko a jeho diktátor Putin hrozí i celé Evropě, jako pokračovatel nepřátelských postojů dnes již neexistujícího SSSR.Dalibor Matějů (Praha, 2025-04-05)
#1905
je to správnéPavel Drábek (Kateřinice, 2025-04-05)
#1906
Je to potřeba...Josef Roubíček (Praha, 2025-04-05)
#1907
Děkuji za petici. Ukrajiny si vážím, aktuálně je třeba pomoci dvojnásobně.Zd.Meisner.
Zdeněk Meisner (Praha 7, 2025-04-05)
#1912
Již není možné dále jen přihlížet k agresi Ruska vůči Ukrajině. Zapojme se všichni za spravedlnost.Jitka Karpianusová (Plana u Marianskych Lazni, 2025-04-05)
#1914
Vlastimil ŠabatkaVlastimil Šabatka (Bezděkov 167, 2025-04-05)
#1921
Protože musím. Nepodepsal by znamenalo souhlasit s napadením Ukrajiny.Olga Sekavová (olga.sekavova@centrum.cz, 2025-04-05)
#1922
Podepisuji, protože Ukrajina byla vojensky napadena Ruskem a chci, aby Ukrajina odolala tomuto zákeřnému přepadení s naší pomocí a Rusko tvrdě potrestalaPavel Kraus (Praha, 2025-04-05)
#1923
Podepisuji, protože vím, že Ukrajina bojuje proti Rusku i za nás, za Českou republiku. Já už jsem v minulosti jednu ruskou okupaci zažil a žádnou druhou ruskou okupaci již zažít nechci.Josef Tobiáš (Otvovice, 2025-04-05)
#1924
Souhlasím se vším, co je v dopise a chci nadále žít ve svobodné zemi a Evropě.Jana Majerčíková (Brno, 2025-04-05)
#1926
Je naší povinností pomoci napadenému, až budeme napadeni my, budeme potřebovat také pomoc. V jednotě je síla!Eva Neboráková (Dolní Lutně, 2025-04-05)
#1931
Chci, aby bylo v Evropě bezpečno a ČR stála na správné straně. Je naše morální povinnost Ukrajině pomáhat.Viktor Seige (Praha, 2025-04-05)
#1932
PodepisujiBohuslav Buchta (Křelovice, 2025-04-05)
#1935
Je to správné a pro evropskou budoucnost nutné.Zdenek Primus (Černošice, 2025-04-05)
#1936
Ukrajina hrdinně bojuje i za nás a obětuje vlastní životy. Je nutné jí poskytnout tu nejširší podporu.Jiří Hron (Praha, 2025-04-05)
#1938
Plně souhlasím s textem této petice a potřebou aktivně jednat, podporovat Ukrajinu a zároveň zvýšit výdaje na obranu.Pavlína Sedlářová (Olomouc, 2025-04-05)
#1946
Podepisuji, protože souhlasím s obsahem petice a podporuji uvedené názory. Je nezbytné pevně a dlouhodobě podporovat Ukrajinu jako oběť odporné ruské agrese, situaci nelze relativizovat a smiřovat se s násilným postupem ruského imperialismu, který rozbíjí světový řád a pošlapává civilizační hodnoty.Miroslav Hátle (Třeboň, 2025-04-05)
#1949
Je třeba pomoci Ukrajině zvítězit nad usurpátorem a bez pomoci okolních zemí se neobejde. Chci žít s vědomím, že jsem udělal něco svět i pro své děti.Helena Čepeláková (Cheznovice, 2025-04-05)
#1953
Podepisuji tuto petici protože mrtvý russ je dobrý russ a chci žít v bezpečné EvropěLukáš Pospíšil (Zlaté Hory, 2025-04-05)
#1954
pavda se musí podpořit...Robert Dříždal (Praha, 2025-04-05)
#1955
souhlasím se zněním peticeKarel Neubauer (Chřenovice, 2025-04-05)
#1957
Podepisuji, protože s Vámi souhlasím.J.Zelenka
Jiří Zelenka (Pečky, 2025-04-05)
#1960
Podepisuji, protože už léta tvrdím, že největší hrozbou pro svět je Rusko a nejhorší ideologie je komunismus.Jaroslav Šterc (Brno, 2025-04-05)
#1963
Protože s obsahem petice souhlasím.Jan Placák (Praha, 2025-04-05)
#1965
Jako důchodce naprosto souhlasím s podporou Ukrajiny a reparací škod Ruskem, po ukončení války. Trampovi nevěřím již ani slovo. Taktéž Babišovi nevěřím a obávám se jeho nástupu k moci a ukončení podpory . Samozřejmě jsem pro mír všemi deseti.Jiří Marek (Děčín, 2025-04-05)
#1968
Záleží mi na demokracii a svobodě, která je v současnosti výše uvedenými hrozbami velice ohrožena. Ubráníme ji (a naší samostatnost) společně pouze jakou součást Evropy.Jana Šeblová (Praha, 2025-04-05)
#1970
Podepisuji, protože s tím souhlasím.Tomas Kyncl (Praha 11 - Háje, 2025-04-05)
#1976
Podepisuji, protože chci, aby Česká republika nadále podporovala Ukrajinu, a aby učinila jasné kroky, co se týče obrany naší země.Marie Holčíková (Kelníky, 2025-04-05)
#1980
Podporuji tuto vládu a její kroky k udržení a posílení demokracie v naší zemi. Také schvaluji směřování naší zahraniční politiky.Jiřina Mizerová (Hukvaldy, 2025-04-05)
#1981
je to tak nutnýKarel Markytán (Zlín, 2025-04-05)
#1982
Protože je to nutnéJiří Šebesta (Káraný, 2025-04-05)
#1983
Plně souhlasím se zněním peticePavel Jelínek (Maleč, 2025-04-05)
#1993
Podepisuji, protože jsem ode dne svého narození, tj.: 7. 12. 1981 občanem naší země a přestože stále nejsem akceptován jako občan Statutárního města Frýdek-Místek ani jako občan České republiky mám právo - "mít svá práva" a podporovat práva dalších lidí. Kdyby mi byl umožněn "vstup do příslušné armády" - pojedu sám (na vlastní náklady) bojovat "pro a za" demokracii.Richard Mer, narozen dne: 7. 12. 1981 ve Frýdku-Místku, ženatý, trvalé bydliště Frýdek-Místek
Richard Mer (Frýdek-Místek, 2025-04-05)
#1996
Podepisuji,protože douhlasím a také proto, že je to velice třeba.Milan Zapletal (České Budějovice, 2025-04-05)
#1999
Русский военный корабль, иди нахуй!Veronika Šílová (Praha, 2025-04-06)
#2000
S na základě historických zkušeností nelze s agresorem jednat jinak než z pozice síly, ničemu jinému nerozumí. Proto je nutné pomáhat ve válečném úsilí napadené Ukrajině a zároveň zvyšovat obranyschopnost vlastní země. Jediná dobrá budoucnost Evropy spočívá v kapitulaci Ruska a přijetí Ukrajiny v původních hranicích do EU a NATO, aby už se podobná agrese nikdy nemohla opakovat.Jaromír Veselý (Sedlčany, 2025-04-06)