Petice.com

Chceme zpátky brambůrky Hovězí na cibulce a Uzené s křenem!

Komentáře

#4804

Jsem je milovala a chci je zpět!

Vendula Hnízdilova (Ostrava, 2024-07-29)

#4805

Přihlašuji se, protože chci tyto položky vrátit zpět do prodeje

Mariia Protsenko (Kolín, 2024-07-29)

#4806

Podepisuju protože chci zpátky nejlepší příchuť brambůrků. Mutínský

Jan Mutínský (Plzen, 2024-07-29)

#4809

Podepisuji protože už lepší brambůrky neudělaj!

Jan Tobola (Napajedla, 2024-07-29)

#4811

Jako malej sem je miloval

Patrik Endrych (Liberec, 2024-07-30)

#4813

Je jedna rano a dostal jsem brutalni chut, co vic.

Jiří Géci (Brno, 2024-07-31)

#4814

Podepisuji, protože to byly nejlepší brambůrky. Nic už se jim nemohlo a nemůže vyrovnat.

Vendula Poláková (Žďar nad Sázavou, 2024-08-01)

#4818

Protože jsem je jako malá milovala!

Michaela Myšáková (Aš, 2024-08-06)

#4821

Byly vynikající

Michaela Linetová (Kamenná, 2024-08-11)

#4822

Podepisuji, protože byly velmi chutné a jejich nepřítomnost v obchodech je velmi smutná

Nikol Košuličová (Frýdek-Místek - Místek, 2024-08-11)

#4824

Nejlepší brambůrky co jsem kdy měl.

Martin Pospíšil (Šestajovice, 2024-08-16)

#4826

Top Příchuti Hovězí na cibulce ještě žádný jiný výrobce žádný jiný výrobce ani nepřiblížil...

Jiří Čajka (Zlín, 2024-08-18)

#4828

Tato příchuť byla suverénně nejlepší ze všech.

Radim Walczyk (Ostrava, 2024-08-20)

#4829

Protože chci zoatky svoje bramburky

Andrej Věntus (Krnov, 2024-08-20)

#4831

Tyto brambůrky mi moc chybí, chtěla bych je zpátky:)

Eliška Švecová (Kolín, 2024-08-21)

#4832

lepší už nikdo nikdy nevyrobil!!

Nikola Hegerová (Brno, 2024-08-22)

#4837

mám na ně pořád chuť i po tý době

Matouš Vrba (Rudná, 2024-08-24)

#4838

Protože tahle příchuť mi schází.

Vladimir Jonáš (Kačice, 2024-08-24)

#4845

Byly proste skvělé ❤️

Patrik Cikrle (Havířov, 2024-08-26)

#4846

Tradiční - hovězí na cibulce byly top brambůrky a žádné srovnatelné na trhu nejsou.

Kateřina Cikrle (Havířov, 2024-08-26)

#4849

Nejlepší bramburky co kdy byly

Jiří Borovec (Ústí nad Labem, 2024-08-27)

#4850

Nejlepší brambůrky, jaké kdy byly. Prosím o obnovení výroby.

Klára Horáková (Most, 2024-08-28)

#4851

Podepisuji, protože brambůrky Hovězí na cibulce byly nejvíc nejlepší na celém světě! Vraťte je, prosím!

Karolína Nováková (Brno, 2024-08-29)

#4856

Protože žijeme v demokratickém zřízení a názor obyvatelstva by měl být brán v potaz. Zrušení této příchutě beru jako omezování mých osobních práv.

Zdeněk Koukal (Most, 2024-08-31)

#4857

Tyto příchutě miluji

Zdeněk Vostrý (Most, 2024-09-02)

#4863

Byly skvělé

Karel Urban (Jablonná, 2024-09-05)

#4865

Opravdu mi chybí tyto brambůrky mého dětství😭😭😭😭.

Tomáš Weisser (Dubí 1, 2024-09-11)

#4869

Podepisuji, protože je chci koupit ve velkým do práce a budem chálovat s nejlepším mužem pod sluncem

Tereza Štíchová (Bílina, 2024-09-17)

#4870

Podepisují, protože jsou ******* geniální

Daniel Vlček (Bílina, 2024-09-17)

#4876

Pokorná

Lenka Pokorná (Kroměříž, 2024-09-25)

#4880

S dnešními se to opravdu nedá srovnat . Kam se ztratila ta pravá bramborová chuť

Petr Havránek (Pardubice, 2024-10-03)

#4886

Protože byly úžasné

Jan Bíró (Jeseník, 2024-10-09)

#4899

Tohle byli nejlepší brambůrky jedla jsem je už jako malá

Monika Hejdova (Česká Lípa, 2024-10-26)

#4904

Nic lepšího ještě nebylo

Jan Vachel (Nejdek, 2024-11-08)

#4911

Byla to ta nejlepší příchuť, kterou jste kdy v historii udělali, hlavně tedy uzené s křenem.

Julie Shejbalova (Jaroměř, 2024-11-25)

#4919

Podepisuji, protože je to chuť mého dětství a chci je zpátky!!!

Magdaléna Grulichová (České Budějovice, 2024-12-09)

#4926

Chci zpátky nejlepší bramburky!

Lukáš Kamluk (Litoměřice, 2024-12-09)

#4933

Byli výborné ❤️

Katka Toufarová (Brno, 2024-12-09)

#4935

Jsem je měla nejraději že všech příchutí

Kristýna Selecká (České Budějovice, 2024-12-09)

#4938

Jsou nejlepší brambůrky, co kdy existovali.

Jakub Turek (Plzeň, 2024-12-09)

#4939

Jsou nejlepší!!!

Pavlína Ondrušková (Valašské Meziříčí, 2024-12-09)

#4940

Protože byli nejlepší

Lukas Oravec (Bechyně, 2024-12-09)

#4941

Podepisuji protoze to byli nejlepsi brambůrky na světě.. nechapu proč se přestali vyrábět .
CHCEME ZPÁTKY BRAMRURKY UZENÉ S KŘENEM !

Lillian Pešulová (Konstantinovy lázně, 2024-12-09)

#4942

Ta chuť se nedá zapomenout. Co bych za ně dala....

Lenka Hamiová (Libochovice, 2024-12-09)

#4945

Chci tyto brambůrky zpět

Petr Stupcuk (Ostrava, 2024-12-09)

#4947

Chci🤣

Aleš Matucha (Mcely, 2024-12-09)

#4950

Byly nejlepší a hodně nejen mě chybí

Pavel Kesner (Dolní Olešnice, 2024-12-09)

#4957

Protože jsou nejlepší a chtělo by to něco nového

veronika pavlinova (Rožnov pod Radhostem, 2024-12-10)

#4960

Nejlepší brambůrky, které mohli být. Udělal bych větší balíček než byl původní a vůbec by nevadilo kdyby byly dražší. Pringles nemusím ale tyhle bych bral pořád kdybych mohl!

Jan Brudna (Praha, 2024-12-10)

#4965

Protože bych rád tyto brambůrky zpět

Richard Hořejší (Praha-Chodov, 2024-12-10)

#4969

Protože se mi o nich i zdá.😀💓

Tereza Kratochvílová (Klášterec nad Ohří, 2024-12-10)

#4972

Velmi mi chybí brambůrky s příchutí uzené s křenem a hovězí s cibulkou. Byla bych ráda kdyby se znova začali vyrábět.

Marie Fajtova (Úterý, 2024-12-10)

#4973

Nejlepší chipsy

Vojtěch Fučík (Milevsko, 2024-12-10)

#4977

Podepisuji, protože mi tato příchuť hodně chybí

David Pokorný (Praha, 2024-12-10)

#4981

Byly nejlepší

František Čalkovský (Chlumec, 2024-12-11)

#4983

protoze byli nejlepsi.

Martin Šťastný (Karlovy Vary, 2024-12-11)

#4989

Protože tyto bramburky byli poctivé a výborné

Lukas Dudi (Příbram, 2024-12-14)

#4998

Byly to nejlepší chipsy

David Borovička (Letohrad, 2024-12-17)

#5000

PROTOŽE TO BYLO MOJE DĚTSTVÍ 🙏🏼♥️🤷🏽‍♀️😁✌🏼❗💯

Veronika Zajícová (Most, 2024-12-19)