Chceme zpátky brambůrky Hovězí na cibulce a Uzené s křenem!
Komentáře
#4804
Jsem je milovala a chci je zpět!Vendula Hnízdilova (Ostrava, 2024-07-29)
#4805
Přihlašuji se, protože chci tyto položky vrátit zpět do prodejeMariia Protsenko (Kolín, 2024-07-29)
#4806
Podepisuju protože chci zpátky nejlepší příchuť brambůrků. MutínskýJan Mutínský (Plzen, 2024-07-29)
#4809
Podepisuji protože už lepší brambůrky neudělaj!Jan Tobola (Napajedla, 2024-07-29)
#4811
Jako malej sem je milovalPatrik Endrych (Liberec, 2024-07-30)
#4813
Je jedna rano a dostal jsem brutalni chut, co vic.Jiří Géci (Brno, 2024-07-31)
#4814
Podepisuji, protože to byly nejlepší brambůrky. Nic už se jim nemohlo a nemůže vyrovnat.Vendula Poláková (Žďar nad Sázavou, 2024-08-01)
#4818
Protože jsem je jako malá milovala!Michaela Myšáková (Aš, 2024-08-06)
#4821
Byly vynikajícíMichaela Linetová (Kamenná, 2024-08-11)
#4822
Podepisuji, protože byly velmi chutné a jejich nepřítomnost v obchodech je velmi smutnáNikol Košuličová (Frýdek-Místek - Místek, 2024-08-11)
#4824
Nejlepší brambůrky co jsem kdy měl.Martin Pospíšil (Šestajovice, 2024-08-16)
#4826
Top Příchuti Hovězí na cibulce ještě žádný jiný výrobce žádný jiný výrobce ani nepřiblížil...Jiří Čajka (Zlín, 2024-08-18)
#4828
Tato příchuť byla suverénně nejlepší ze všech.Radim Walczyk (Ostrava, 2024-08-20)
#4829
Protože chci zoatky svoje bramburkyAndrej Věntus (Krnov, 2024-08-20)
#4831
Tyto brambůrky mi moc chybí, chtěla bych je zpátky:)Eliška Švecová (Kolín, 2024-08-21)
#4832
lepší už nikdo nikdy nevyrobil!!Nikola Hegerová (Brno, 2024-08-22)
#4837
mám na ně pořád chuť i po tý doběMatouš Vrba (Rudná, 2024-08-24)
#4838
Protože tahle příchuť mi schází.Vladimir Jonáš (Kačice, 2024-08-24)
#4845
Byly proste skvělé ❤️Patrik Cikrle (Havířov, 2024-08-26)
#4846
Tradiční - hovězí na cibulce byly top brambůrky a žádné srovnatelné na trhu nejsou.Kateřina Cikrle (Havířov, 2024-08-26)
#4849
Nejlepší bramburky co kdy bylyJiří Borovec (Ústí nad Labem, 2024-08-27)
#4850
Nejlepší brambůrky, jaké kdy byly. Prosím o obnovení výroby.Klára Horáková (Most, 2024-08-28)
#4851
Podepisuji, protože brambůrky Hovězí na cibulce byly nejvíc nejlepší na celém světě! Vraťte je, prosím!Karolína Nováková (Brno, 2024-08-29)
#4856
Protože žijeme v demokratickém zřízení a názor obyvatelstva by měl být brán v potaz. Zrušení této příchutě beru jako omezování mých osobních práv.Zdeněk Koukal (Most, 2024-08-31)
#4857
Tyto příchutě milujiZdeněk Vostrý (Most, 2024-09-02)
#4863
Byly skvěléKarel Urban (Jablonná, 2024-09-05)
#4865
Opravdu mi chybí tyto brambůrky mého dětství😭😭😭😭.Tomáš Weisser (Dubí 1, 2024-09-11)
#4869
Podepisuji, protože je chci koupit ve velkým do práce a budem chálovat s nejlepším mužem pod sluncemTereza Štíchová (Bílina, 2024-09-17)
#4870
Podepisují, protože jsou ******* geniálníDaniel Vlček (Bílina, 2024-09-17)
#4876
PokornáLenka Pokorná (Kroměříž, 2024-09-25)
#4880
S dnešními se to opravdu nedá srovnat . Kam se ztratila ta pravá bramborová chuťPetr Havránek (Pardubice, 2024-10-03)
#4886
Protože byly úžasnéJan Bíró (Jeseník, 2024-10-09)
#4899
Tohle byli nejlepší brambůrky jedla jsem je už jako maláMonika Hejdova (Česká Lípa, 2024-10-26)
#4904
Nic lepšího ještě nebyloJan Vachel (Nejdek, 2024-11-08)
#4911
Byla to ta nejlepší příchuť, kterou jste kdy v historii udělali, hlavně tedy uzené s křenem.Julie Shejbalova (Jaroměř, 2024-11-25)
#4919
Podepisuji, protože je to chuť mého dětství a chci je zpátky!!!Magdaléna Grulichová (České Budějovice, 2024-12-09)
#4926
Chci zpátky nejlepší bramburky!Lukáš Kamluk (Litoměřice, 2024-12-09)
#4933
Byli výborné ❤️Katka Toufarová (Brno, 2024-12-09)
#4935
Jsem je měla nejraději že všech příchutíKristýna Selecká (České Budějovice, 2024-12-09)
#4938
Jsou nejlepší brambůrky, co kdy existovali.Jakub Turek (Plzeň, 2024-12-09)
#4939
Jsou nejlepší!!!Pavlína Ondrušková (Valašské Meziříčí, 2024-12-09)
#4940
Protože byli nejlepšíLukas Oravec (Bechyně, 2024-12-09)
#4941
Podepisuji protoze to byli nejlepsi brambůrky na světě.. nechapu proč se přestali vyrábět .CHCEME ZPÁTKY BRAMRURKY UZENÉ S KŘENEM !
Lillian Pešulová (Konstantinovy lázně, 2024-12-09)
#4942
Ta chuť se nedá zapomenout. Co bych za ně dala....Lenka Hamiová (Libochovice, 2024-12-09)
#4945
Chci tyto brambůrky zpětPetr Stupcuk (Ostrava, 2024-12-09)
#4947
Chci🤣Aleš Matucha (Mcely, 2024-12-09)
#4950
Byly nejlepší a hodně nejen mě chybíPavel Kesner (Dolní Olešnice, 2024-12-09)
#4957
Protože jsou nejlepší a chtělo by to něco novéhoveronika pavlinova (Rožnov pod Radhostem, 2024-12-10)
#4960
Nejlepší brambůrky, které mohli být. Udělal bych větší balíček než byl původní a vůbec by nevadilo kdyby byly dražší. Pringles nemusím ale tyhle bych bral pořád kdybych mohl!Jan Brudna (Praha, 2024-12-10)
#4965
Protože bych rád tyto brambůrky zpětRichard Hořejší (Praha-Chodov, 2024-12-10)
#4969
Protože se mi o nich i zdá.😀💓Tereza Kratochvílová (Klášterec nad Ohří, 2024-12-10)
#4972
Velmi mi chybí brambůrky s příchutí uzené s křenem a hovězí s cibulkou. Byla bych ráda kdyby se znova začali vyrábět.Marie Fajtova (Úterý, 2024-12-10)
#4973
Nejlepší chipsyVojtěch Fučík (Milevsko, 2024-12-10)
#4977
Podepisuji, protože mi tato příchuť hodně chybíDavid Pokorný (Praha, 2024-12-10)
#4981
Byly nejlepšíFrantišek Čalkovský (Chlumec, 2024-12-11)
#4983
protoze byli nejlepsi.Martin Šťastný (Karlovy Vary, 2024-12-11)
#4989
Protože tyto bramburky byli poctivé a výbornéLukas Dudi (Příbram, 2024-12-14)
#4998
Byly to nejlepší chipsyDavid Borovička (Letohrad, 2024-12-17)
#5000
PROTOŽE TO BYLO MOJE DĚTSTVÍ 🙏🏼♥️🤷🏽♀️😁✌🏼❗💯Veronika Zajícová (Most, 2024-12-19)