Petice.com

Chceme zpátky brambůrky Hovězí na cibulce a Uzené s křenem!

Komentáře

#4402

Tyhle brambůrky byly nejlepší na světě!!!!...a ještě jarní cibulka!!!😔😔.... Vraťte nám je prosím zpátky..

Adriana Miková (Prostějov, 2023-09-11)

#4403

Protože to byly nejlepší brambůrky

Andrea Vojtová (Svitavy, 2023-09-11)

#4407

Protoze byly nejlepsi

Magdalena Alferyova (Praha, 2023-09-12)

#4408

Příchuť hovězí na cibulce byly nejlepší bramburky!

Iva Kosáčková (Rumburk, 2023-09-12)

#4409

Kahoun Jan

Jan Kahoun (Votice, 2023-09-12)

#4410

Chci zpátky moje oblíbené brambůrky, stýská se mi.

Marek Silber (Dlouhoňovice, 2023-09-13)

#4411

Chi se přežrat brambůrkama

Ilona Horáčková (Zámrsk, 2023-09-13)

#4414

Strašně sem měl rád uzené s křenem a byl bych rád kdyby se vrátily do prodeje

David Šulc (Liberec, 2023-09-14)

#4416

Taky souhlasím !! Byly výborné!

Veronika Vavřínová (Čistá, 2023-09-14)

#4417

Nejoblíbenější brambůrky mého dětství

Monika Pýchová (Drnovice, 2023-09-15)

#4418

A hned objednávám bednu od každý příchutě☝🏼

Vojtěch Petráček (Praha, 2023-09-17)

#4419

Podepisuji tuto petici, protože chci zpátky chutě tradičních brambůrek. Uzené s křenem a hovězí na cibulce patřily mezi ty nejlepší příchutě, které kdy Bohemia vyprodukovala.

Martin Beck (Brno, 2023-09-18)

#4420

Nejlepsi chut

Jaroslav Duppal (Mohelnice, 2023-09-19)

#4422

Podepisuji, protože jsem na příchuti uzené s křenem vyrostl a marně po ní patrám již několik let. Kdyby se bramburky objevily v obchodě, budu určitě pravidelným konzumentem.

Tomáš Vostrý (Karlovy Vary, 2023-09-20)

#4424

Tyto brambůrky byly nejlepší ,v dětství na základní škole jsme je pořád jedli.

Petra Mudriková (Náměšť nad Oslavou, 2023-09-20)

#4425

Protože bez nich nemůžu žít chci je okamžitě zpátky.
Prosím hned...
Dělej dělej.

Martina Holubářová (Brno, 2023-09-21)

#4427

Uzené s křenem byly nelepší brambůrky, jaké jsem kdy jedl

Milan Bartl (Brno, 2023-09-25)

#4428

mi chutnali uzené s křenem

Irena Vláčilová (Chvalkovice na Hané, 2023-09-25)

#4429

Všechny bychom chtěli takové brambůrky 😊

Eluska Gajdošíková (Praha, 2023-09-26)

#4435

Podepisuji, protože to jsou příchutě mého mládí, utrácela jsem za ně všechny peníze, když jsem chodila do školy. Od té doby jsem lepší nenašla.

Zuzana Smejkal (Brno, 2023-09-29)

#4440

Hovězí na cibule byly nejlepší

Kristýna Končelová (Hradec Králové, 2023-10-01)

#4441

Nejlepší brambůrky 💪🤟

Vladimír Studnicka (Velvary, 2023-10-03)

#4442

Protože je chci zpátky kurva

Daniel Klik (Plzen, 2023-10-03)

#4443

Mám rád bramburky

Filip Čeřovský (Konice, 2023-10-08)

#4444

Byly zatím ty nejlepší které kdy Bohemians vyrobili prosím ať jsou znovu na pultech

Antonín Bachmann (Štědrá, 2023-10-08)

#4446

Zigmund

Jiri Zigmund (Plzen, 2023-10-08)

#4451

Mi chutnaj more

Ondřej Krummer (Praha, 2023-10-16)

#4456

Je miluju!

Jan Mack (Mühlhausen, 2023-10-22)

#4459

Bramburky miluju

Jana Kotrlíková (Stribro, 2023-10-26)

#4462

Protože je miluje celá naše rodina

Tomáš Sporník (Trutnov, 2023-10-31)

#4466

Bo chutnaly o 100000% lepe nez dnesni bohemia chipsy.

Alzbeta Penzesova (Celadna, 2023-11-07)

#4467

Podepisují protože je chci zpátky byli chuťově nejlepší i strukturou!!!!!

Viera Dzurková (Ústí nad Labem, 2023-11-09)

#4468

Tyhle bramburky byly nejlepsi na svete!

Kristýna Hejlová (Kotopeky, 2023-11-09)

#4472

Jsou nejlepší a chybí mi jejich chuť

Matěj Soukup (Stříbro, 2023-11-11)

#4473

uzene s krenem, to byly nejlepsi bramburky!!

Lukas Lisal (Otrokovice, 2023-11-12)

#4475

Vraťte je zpátky byly nejplsi

Andrea Bílá (Klatovy, 2023-11-13)

#4480

PODEPISUJI PROTOŽE BYCH OPĚT VELICE RÁDA VRÁTILA PŘÍCHUTĚ BOHEMIA CHIPS HOVĚZÍ NA CIBULCE A UZENÉ S KŘENEM.

Zuzana Strnadová (Chýnov, 2023-11-18)

#4481

Hovězí na cibulce byly nejlepší a poctivé brambůrky originální bezkonkurenční chuti!!
Věřím v jejich zájem,v případě znovuobmovení výroby🙏

Monika Fabiánová (Rosice (okres Brno-venkov), 2023-11-18)

#4485

Chci je zpět!!

Jakub Picek (České Budějovice, 2023-11-21)

#4487

Dobrý den,
jsem velký fanoušek a poživatel Bohemia Chips. Mou nejoblíbenější příchutí bylo "Hovězí na cibulce", už od té doby, co jsem chodila do školní kantýny na ZŠ.
Pokaždé si s přáteli vzpomeneme a pozastavíme se nad tím jak rychle zmizely z trhu. Nikde nebyly k sehnání. Moc nás to mrzelo a ta chuť v ústech nám velice chybí.
Děkuji velice za možnou naději je ještě někdy vůbec ochutnat.
S přáním dobré chuti a hezkého dne.
KM
😇 PS: Zvažte prosím možnost např.
🙏"Limitované edice" těchto dvou příchutí. Uvidíte, jak se znovu ujmou.

Karolína Máňová (Hradec Králové, 2023-11-24)

#4488

Už se jim nikdy žádná z příchutí ani trochu nevyrovnala a když mi deset let dělá problém výběr brambůrků v obchodě nejde žádné vybrat a kupuju solené bohemky říkám si že si zasloužíme dostat je zpátky proč to nejde proboha co za tím stojí prostě nám je vrať te děkuji

Michala Lišková (Benátky nad Jizerou, 2023-11-25)

#4489

Život bez těchto čipsů již není životem, ale pouhým přežíváním.

Jan Šiška (Malá Víska, 2023-11-25)

#4491

Protože jsou prostě nejlepší!!!!! ❤️❤️❤️

Michaela Mia Dvořáková (Kladno, 2023-11-27)

#4493

Protože to byly historický NEJlepsi příchutě chipsů EVER + ty silně krajene chipsy 🤤 hmmmmmmmmmm. VYZÝVÁM BOHEMIA CHIPS K VRACENI TECHTO PRICHUTI .

Tomáš Střelba (Předměřice nad Jizerou, 2023-12-03)

#4494

Byli to nejlepší brambůrky proč už nejsou nechápu.

Jiří Kročil (Bílovice, 2023-12-04)

#4496

Byly to nejlepší brambůrky

Hovězí Nacibulce (Varnsdorf, 2023-12-05)

#4503

Mi chutnají!

Jan Karas (Dolní Bělá, 2023-12-21)

#4513

To jsou nejlepší příchutě

David Sedláček (Beroun, 2024-01-07)

#4516

Protože mi moc chybí. Nešel jsem žádnou náhradu za ně.

Tomáš Fojtů (Loštice, 2024-01-07)

#4521

Davaaaaaaj křenáče
Comeback is real

Martin Tureček (Plzeň, 2024-01-09)

#4532

Neexistují srovnatelně dobré brambůrky.

Petr Vaněk (Praha, 2024-01-18)

#4535

Protože to byly nejlepší brambůrky na světě a bylo to moje dětství.

Klára Hodek (Štitary, 2024-01-19)

#4541

TO BYLY NEJLEPSI BRAMBURKY A CHCI ZNOVU NAJIT SMYSL ZIVOTA

Matěj Pašek (Plzeň, 2024-01-26)

#4548

Nejlepší Bohemia Tradiční České Brambůrky - příchuť UZENÉ S KŘENEM a HOVĚZÍ NA CIBULCE, ale i jarní cibulka. Pečené kuře jsem až tak nemusel...
Naprosto chutné, delikátní a vyvážené příchutě. A poctivé lupínky. V dětství mi moc chutnali a nemohl jsem se jich nabažit. Ať je opět vrátí na pulty obchodů. Lepší než kdejaké dnešní...
Byli opravdu skvostné.

Milan Čundera (Mělník, 2024-02-02)

#4551

Podepisuji protože je miluju

Ondrej Soukup (Kutná hora, 2024-02-05)

#4553

Uzené s křenem byli nejvíc geniální příchuť jakou jsem kdy měl... moc mi chybí a chtěl bych je zpátky

Jindřich Šuráň (Holýšov, 2024-02-08)

#4556

Byly nejlepší a vraťte mi moje frity

David Zátopek (Skotnice, 2024-02-10)

#4561

Podepisuji proto že jsem tyto příchutí miloval když jsem byl mladší a chtěl bych je zpět ve vašem sortimentu

Martin Orgoník (Kynšperk nad Ohří, 2024-02-19)

#4567

Nikdy jsem nejedla lepší bramburky

Tereza Goralova (Krnov, 2024-02-19)

#4569

Jsem jako malá křenové brambůrky milovala a ráda bych si je občas dala přijde mi nelogické rušit něco co lidé měli rádi

Veronika Hánová (Nymburk, 2024-02-20)

#4570

Chci z5!

Filip Januš (Ostrava, 2024-02-20)

#4589

Podepisují, protože to byly nejlepší brambůrky

Hana Adamová (Vizovice, 2024-03-14)

#4591

Byli nejlepší

Jakub Modrák (Štětí, 2024-03-16)

#4593

To byli nejlepsi bramburky na světě, co se kdy vyraběli.

Martin Piňos (Olomouc, 2024-03-18)