Petice generála Pavla za důkladnou revizi krizového systému ČR určená všem politikům

Petice generála Pavla za důkladnou revizi krizového systému ČR určená všem politikům

„My, níže podepsaní, vyzýváme Vládu České republiky, Poslaneckou sněmovnu a Senát Parlamentu České republiky a všechny odpovědné představitele státu a místní samosprávy k důkladné revizi systému krizového řízení ČR. Žádáme vás, abyste k revizi využili 10 oblastí Systému protikrizové ochrany, které najdete na www.spolusilnejsi.cz/desateroprotikrizi. Poslední krize nás stála příliš mnoho a chaos, který panoval, se již nesmí opakovat. Nedopusťte, aby toto důležité téma spadlo po volbách ze stolu.

 

 

Generál Pavel dodává:

„Během posledního roku jsem se scházel s experty, politiky, odborníky na krizové řízení, zpětnou vazbu jsem získal i od 6000 lidí z řad široké veřejnosti. Dal jsem dohromady 10 klíčových oblastí, na které se politici musí zaměřit, abychom byli na příští krize lépe připraveni – návrh Systému protikrizové ochrany.

Chci vás nyní požádat o podporu. Prosím, podepište tuto petici a vyzvěte se mnou politiky, aby se zlepšení systému krizového řízení státu začali důkladně věnovat a toto téma nevyšumí.“

 

Nezapomeňte prosím svůj podpis potvrdit kliknutím na odkaz ve zprávě, kterou systém pošle na vámi zadaný email (bez toho se váš podpis nezapočítá). Zprávu můžete mít i ve spamu. Pokud ne, zařaďte si ve vašem e-mailovém programu (např. Seznam nebo Google) doménu petice.com mezi bezpečné a pak podepište petici ještě jednou. Jestliže vám ani poté příštích 12 hodin nic nepřijde, pošlete nám vaše jméno na adresu generalpavel@spolusilnejsi.cz (jako předmět uveďte PODPIS). Potvrdíme vás v databázi ručně.

 

Děkujeme!
generál Pavel
iniciativa Spolu silnější


generál Pavel    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji generál Pavel svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...