Petice proti plošnému promořování obyvatel ČR koronavirem

 KORONAVIR1.jpg

 

Vážený pane Prymulo,

 

my níže podepsaní občané ČR, důrazně protestujeme proti tomu, abychom byli plošně vystaveni Vašemu experimentu, promořování populace koronavirem!

V současné době, kdy díky obětavé práci našich zdravotníků, laborantů, hasičů a ostatních bezpečnostních složek. Díky statisícům domácích švadlenek, které zásobují zemi rouškami a lidé tyto roušky ukázněně používají a trpělivě dodržují všechna omezení. Navíc kdy v důsledku všech těchto opatření máme u nás konečně v něčem lepší výsledky, než okolní státy, které se rozhodly od začátku pandemie promořovat své obyvatele, a kdy čelní představitelé těchto zemí počítají mrtvé po tisících a zpřísňují hygienická opatření.

Tak v této chvíli Vy chcete vše poslat do háje, chcete začít promořovat populaci a zjevně usilujete o to, aby se i v naší zemi začali počítat mrtví po tisících.

Tento Váš zběsilý nápad ovšem my důrazně odmítáme!

My odmítáme být Vašimi pokusnými králíky

a riskovat životy tisíců seniorů a jiných ohrožených skupin obyvatelstva jen proto, že právě Vy máte tu moc rozhodovat o naší budoucnosti!

 

Doufáme, že si uvědomujete, jakou obrovskou zodpovědností chcete zatížit vlastní svědomí, pokud se Vám tento experiment vymkne z rukou a lidé začnou umírat po tisících.

P.S.  Pro ty "odvážné", kdo pochybují o smysluplnosti této petice a zároveň o mé kompetentnosti rozvolňování hygienických opatření posuzovat, přikládám odkaz na 

Otevřený dopis prezidenta ČLK předsedovi Ústředního krizového štábu 

https://www.lkcr.cz/aktuality-322.html?do[loadData]=1&itemKey=cz_100058

A zde ještě, se svolením autora, zveřejňuji další odbornou argumentaci:

https://www.facebook.com/notes/martin-dvo%C5%99%C3%A1k/otev%C5%99en%C3%BD-dopis-proti-promo%C5%99en%C3%AD-%C4%8Dr/4502737176418771/

 


Světlana Glaserová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Světlana Glaserová, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...