Petice proti přejmenování Fekal Squad

 

Na základě ustanovení GM ze serveru Souwell jsme se rozhodli založit petici proti přejmenování guildy Fekal Squad. (GM's ji chtějí přejmenovat kvůli názvu a rankům). Tato guilda patřila ke špičkám v oblasti PvP, byla jedna z prvních na Valhalle a po celou její existenci nikoho neurážela, nikomu nevadila, ani nic podobného (název, ranky..). Byla to guilda, kterou spojoval název, mnoho hráčů do ní přišlo ze zvědavosti a když koukáte na guildu koukáte na první pohled hlavně na název. Název je základ a spojuje celou guildu. Okolo názvu se točí GMOD, ranky, denní režim aj... Bez <Fekal Squad> už to nebude Fekal Squad.

Do petice vyplňte hlavně Nick ve hře, případně doplňující informace (Slušné!), Křestní jméno a Přijímení vítáno. Místo města můžete vyplnit např. Soulwell.

Zasloužíme si šanci.

Fekal Squad

 

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Fekal Squad, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici budeme inzerovat 3000 lidem, kteří si prohlížejí jiné petice na naší stránce, ale ještě si neprohlédli tuto.