PETICE PRO ZACHOVÁNÍ SAMOSTATNOSTI GYMNÁZIA V JEVÍČKU

Rada Pardubického kraje na svém zasedání 5.12.2013 doporučila splynutí Gymnázia Jevíčko s Gymnáziem Moravská Třebová o kterém bude zastupitelstvo hlasovat dne 19.prosince 2013. V případě schválení tohoto návrhu by se z Gymnázia Jevíčko stalo detašované pracoviště Gymnázia Moravská Třebová.
Gymnázium Jevíčko má dostatečný počet studentů, nabízí možnost ubytování na školním internátě a možnost stravování ve školní jídelně. Díky vysoké kvalitě vzdělávání má naše škola dlouhodobě velkou úspěšnost u státních maturit. Naši absolventi jsou zdárně příjímání na vysoké školy. Gymnázium Jevíčko získává množství grantů, které jsou efektivně využívány.
Obáváme se snížení kvality vzdělávání a do budoucna úplného zrušení naší školy. V tomto případě by studenti z okolních obcí museli dojíždět do škol bez možnosti internátního ubytování. Navíc by město ztratilo svoji důležitou součást.

Nesouhlasíme se splynutím Gymnázia Jevíčko s Gymnáziem Moravská Třebová. Přejeme si zachování Gymnázia Jevíčko ve stávající podobě. Vyzýváme zastupitele Pardubického kraje, aby neschválili splynutí těchto škol.

 

NEDOVOLTE TEDY PROSÍM, ABY DOŠLO POSTUPNĚ K ÚPLNÉMU ZRUŠENÍ NAŠEHO GYMNÁZIA V JEVÍČKU!!!!!!!!


Antonín Staněk    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Antonín Staněk, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí. Tuto petici budeme inzerovat lidem, kteří si na našich webových stránkách prohlížejí jiné petice, ale tuto petici si ještě nezobrazili.