Petice občanů ČR za udělení povolení pro MUDr.Soňu Pekovou Ph.D. provádět testy na SARS-CoV-2


PEKOVÁ.jpg

Vážení a milí přátelé,

všem Vám moc děkuji za Vaše podpisy! Sešlo se jich zde za pouhé 4 dny neuvěřitelných 50 000! Je sice možné, že i bez této podpisové akce, by se Vláda nakonec rozhodla, tak jak se dnes 18.3. odpoledne rozhodla, tedy k tomu, že povolení paní doktorce Pekové udělí. Nejspíš už se to ani nikdy nedozvíme co by, kdyby a je to vlastně jedno, protože důležitý je přece výsledek!

Ráda bych ještě, touto cestou, poděkovala všem, kdo jste mi psali své vzkazy do zpráv, za vaše konstruktivní i jiné připomínky a za spoustu pozitivních ohlasů. Zároveň bych se ale ráda taky omluvila, neboť nebylo v mých silách odpovědět všem.

Přeji vám hodně sil v této složité a těžké době a taky obezřetnosti a štěstí, abyste testy na coronavirus vy, ani vaši blízcí vůbec nepotřebovali!

Srdečně vás zdravím,

  Světlana Glaserová

 

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/konecne-laborator-potrestane-lekarky-dostane-povoleni-testovat-40317157?fbclid=IwAR2vkuhQ8Hc_J_lZ6FHf85Ds9DPj9S6IXiHScmi7K_chmR6BdrWzzWI9sX4

 

 

 


Světlana Glaserová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Světlana Glaserová, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...