Ocenění pro Jiřího Brady

My, slušní občané České republiky,

kteří respektujeme a žádáme demokratické smýšlení našeho státu, ve smyslu takovém, jaké je žádal, a o jaké se snažil pan Václav Havel, odporujeme rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana, který odmítl Jiřímu Brady udělit státní vyznamenání.

Domníváme se totiž, že každý jeden člověk, kterýž přežil holokaust, zaslouží si nejvyšší státní vyznamenání, která lze v rámci daného politického režimu udělit. Pan Brady navíc veřejnost o holokaustu a jeho hrůzách dlouhodobě informuje a předává tak toto poselství naší generaci. 

Rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana je jasně populistické, směrem k voličům, kteří jej volili. Nerespektuje státní zájmy a zaujímá negativní stanovisko proti obětem nacismu a fašismu na území dnešní České republiky.

Dále žádáme, aby byl pan Jiří Brady oceněn, nikoliv jménem prezidenta České republiky, ale jménem občanů, kteří si váží jeho lidské oběti a uznávají spravedlnost v universální podobě.

Pokud v této petici přibyde jeden tisíc podpisů, postarám se o předání ocenění samotnému panu Jiřímu Brady.

Tomáš Bertók, v.r., 

Strašice 303,

338 45 Strašice.
e-mail: tomasbertok91@gmail.com

 

Iniciátor petice

 

 

 

 


Tomáš Bertók    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Tomáš Bertók, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...