Nesouhlas s výpovědí paní učitelky Jitky Svobodové -žádost o zpětvzetí výpovědi

Ředitel školy

Mgr. Martin Kružica

Základní škola Mělník – Pšovka, příspěvková organizace

Blahoslavova 2461

276 01 Mělník

 

Věc: Nesouhlas s výpovědí paní učitelky Jitky Svobodové -žádost o zpětvzetí výpovědi

 

My rodiče školáků Základní školy Mělník – Pšovka ul. Blahoslavova žádáme o zpětvzetí výpovědi danou paní učitelce Jitce Svobodové. Máme za to, že paní Svobodová je velmi kvalitní vychovatelka/družinářka. Je kreativní, nápaditá, akční, umí to s dětmi, umí to s rodiči a svou práci dělá podle toho co slýcháme o jiných družinářkách z jiných škol nad rámec a s velkým nadšením. Děti i rodiče si získala mimo jiné i svými tvořivými akcemi, kde se i rodiče mohli naučit nové věci…… vždy se odreagovali a společně s dětmi vyráběli nádherné dekorace, se kterými se pyšně chlubí všem návštěvám. Z jiných krásných akcí musíme zmínit soutěž, kdy děti malovaly tygra, hrnkobraní a prosincovou vánoční besídku. Umí si i u raubířů udržet autoritu. Děti ji mají velmi rády, o čemž se můžete přesvědčit i tím, že se chtěly do petice zapojit svými obrázky, které jim připomínají některé z krásných chvil s paní učitelkou Jitkou.

 

Víme že škola odchodem paní vychovatelky Jitky hodně ztratí. Škola už nebude stejná, naše děti už nebudou s nadšením chodit do školy s tím, že se nejvíce těší do družiny. Takového nadšence, který ke každému dítěti přistupuje jako by bylo jeho, jen stěží ještě seženete.

 

Upřímně věříme, že dobro dětí a školy bude pro vedení to nejdůležitější.

 

Děkujeme a jsme s úctou

 

 

Petiční výbor

Bukačová Dita, Čertovská 1118, Mělník

Bc. Hospodková Petra, Komenského 3848, Mělník

Kettnerová Barbora, trvale bytem Dykova 728, Mělník

Klára Kučerová, Fričova 2611, Mělník

Renata Coufalová, Na Oboře 877, Mělník

 

Za petiční výbor je oprávněna jednat

Kettnerová Barbora, trvale bytem Dykova 728, Mělník, tel. 606 662 810, e-mail: bvesel@seznam.cz

 

 


Kettnerová Barbora    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Kettnerová Barbora, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí. Tuto petici budeme inzerovat lidem, kteří si na našich webových stránkách prohlížejí jiné petice, ale tuto petici si ještě nezobrazili.