JSME PROTI CHOVÁNÍ KONÍ NA JATKA!!!

Je to hrůza.Vůbec se na ty fotky nedokážu koukat. Jak mohou být lidé tak..tak...bezohlední?! Copak už na našem skaženém světě neexistuje ani rovnost mezi zvířetem a člověkem? :/ :(! Takhle už to nemůže jít dál, koně nemůžou dál umírat kvůli nám...kvůli lidem!

Mrzí mě, jak někteří lidé berou jatka na lehkou váhu a řeší tady "odstín fotky". Chtěla bych mít vaše problémy. Jenže jatka bohužel byly jsou a i naneštěstí budou tím, co vždycky byly. Většina koní končí na jatkách KVŮLI LIDSKÉ HLOUPOSTI! Znám například jednoho koně, který předčasně zemřel kvůli své závodní kariéře a důvod? Lidská hloupost, špatné zacházení. Nebo klisny, které rodí miliony hříbat a poté brzy umírají a důvod? Opět lidská blbost! Týraní koně, stresovaní, nemocní a to většinou kvůli LIDEM! Existuje dokonce nemálo případů, kdy majitel dává koně na jatka pouze kvůli nedostatku financí (Uvažování? Proč ho nedaruje dobrým majitelům? Proč na jatka? Proč? Achjo...), na který měl samozřejmě myslet mnohem dříve než si takového koně pořídil. Zdraví koně nebo koně, kterým se ještě dá pomoci, kteří nemusí umírat. Pro takové jsou tu útulky, které se snaží chránit koně před tímhle. A zachraňovali by je snad, kdyby věděli, že se koni nedá pomoci nebo, že se s nimi bude na jatkách dobře zacházet? NE! Tak na co se tu ptáme. Ano, koně, kterým se už pomoci nedá, ti se uspí, aby se netrápili bolestmi, ale i tak se nemusí dávat na jatka. Prosím zamyslete se nad tím, dříve než napíšete komentář v blažené nevědomosti.

 

Další fotografie jsem tu zveřejnit nechtěla, chtěla jsem vás toho ušetřit, sama při pohledu na ně pláču, nedokážu vydržet v klidu, když vidím koně tak nedůstojně a bolestně umírat. A vy snad ano? Já vím, že ne nebo alespoň doufám, že drtivá většina z vás si uvědomuje pravý význam slova "jatka".

Převoz na jatka :/ :(

Důsledek převozu na jatka.......

Toto se děje stále....Kůň se zabije a pak ....... z něj lidé udělají kus sálamu. bože, tak morbidní, je mi z toho všeho zle!

Tohle je ta milost, kterou si zaslouží kůň po svém životě, který mnohdy nebyl zrovna růžový?

TRÁGEDIE, NEHODY, JATKA NA SILNICÍCH

A TADY JE DŮKAZ "NEEXISTUJÍCÍHO" KOŇSKÉHO SALÁMU:

Tahle fotka nevypdá moc staře, že? A jak ten salám asi vzniknul? Myslíte si, že se vyčaroval? Omyl! Krutý a nemilosrdný omyl!

Krmivo pro vaše mazlíčky :/ :(

ŠÁHNĚTE SI DO SVĚDOMÍ, ZDA JSTE SPRAVEDLIVÍ! Doufám, že většina z vás má srdce na správném místě.

!!!JO A CHCI VÁS OSOBNĚ POPROSIT ABYSTE SI BLBÝ KECY O POTRAVNÍM ŘETĚZCI A O TOM ŽE KONĚ SE UŽ DLOUHO CHOVAJ NA MASO A O TOM ŽE SI STEJNĚ NIC JINÝHO NEZASLOUŽÍ A TAK PODOBNĚ SCHOVALI NĚKAM KDE TO BUDE LIDI ZAJMAT A KDE S VÁMA BUDOU SOUHLASIT! NEHODLÁM SE TU S NIKYM HÁDAT!!!

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Tereza, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...