MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Starblade

/ #2877 Re: Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-04 21:15

#845: SVESTKA - Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Dobrý den musím říct že to spíš vypadá že ti co proti němu zbrojí jsou ti co nešli k volbám a teď se diví jak to dopadlo nebo to byli ti co volil trauntumberka. Byl na výběr Zeman nebo Swarzenberg (Trauntumberk) tak národ udělal co udělal a zvolil toho kterého považoval za menší zlo. Já chtěl volit Okamuru ale ti šmejdi ho nenechali protože v něm viděli velkou konkurenci a mohl by i vyhrát tak se ho zbavily. A hlavně neříkejte že by jste chtěli třeba Avatara-Franz Vládislav to by byla prezentace :-) a zbylý výběr stál za prd a na všech je nějaká špína z minulosti -Dinstbier,Fišer,Sobotka atd. A podle výsledků k volbám šlo z těch 8 434 941+\- voličů víc jak polovina podle údajů ze statistického úřadu asi 4 958 576 a jestli Miloš dostal přes 2 900 000 hlasů  a podle mě je to vysoké číslo lidé chtěli zvolit dobře. Já neměl na výběr tak jsem ho volil taky bohužél raději ho než trauntumberka kterej pořád spí a tak by totiž mohl taky zaspat to že nás převzali třeba Němci nebo Vietnamci možná by to k nečemu bylo aby si národ uvědomil že nestačí jen sedět a stěžovat třeba u piva v hospodě ale něco pro to udělat a jít volit. A kde jsou teď Blaničtí rytíři ti se raději na nás vyprdli a řekli si co jste si upekli tak si sežerte.