MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

/ #1962 Re:

2014-11-04 14:07

#1910: -  

 Co jste to napsal za nesmysl? Vy nechcete M. Zemana za prezidenta, já ano a  vy prostě máte smůlu. On byl demokraticky zvolen! A takto prostě ta demokracie funfuje, chápete to? A facka od syna Gorbaněvské? A můžete mně tedy sdělit, proč syn (ten druhý) to ocenění převzal? A proč celá rodina přijela do Prahy? Vždyť mohli jen vzkázat, že ocenění nechtějí! To je tak snadné! A ten její ukřivděný kolega-souputník v ČT? Podle mě byl jen trapný. On prostě tu "medajli" nedostal! Hrůza! Vystoupení prezidenta na Rhodu jste četl? Nebo jen papouškujete česká američanůmdoprdelkylezoucí média? A teď pravdu! Nečetl že? A přitom tam vystoupil se zcela realistickým projevem? Jenže - podle vás je potřeba lhát a lhát až se celá euroatlanická civilizace prolže do záhuby. A sledoval jste včera ČT? On tam totiž ředitel Ústavu pro jazyk český (to jistě nebude primitiv) pravil, že název skupiny tak přeložit lze. Lze!! Chápete to? A viděl jste někdy video vystoupení těch "dam"? Pokud ano, tak jistě víte, že použití té verze, tedy něco ve smyslu zdivočelých kočiček, stoprocentě nesedí. Nebo si myslíte, že milé něžné kočičky si nacpou veřejně zmražené kuře do vagíny a nazývají to uměním? A znesvěcení pravoslavného chrámu je podle vás protestem? Děkuji pěkně!... Nechci takového spoluobčana jako jste vy. (Ale bohužel mám ho - svatouška a pokrytce).