PETICE OTCE ZA SYNA.za vraždu mého syna Dominika 17.4.2017 ve Varnsdorfu,tajný soud v Ústí na Labem 11.10.017 vraha Noska neodsoudil.Vraždu předem plánoval.Soud chrání vraha.Odporné
PETICE OTCE ZA SYNA.za vraždu mého syna Dominika 17.4.2017 ve Varnsdorfu,tajný soud v Ústí na Labem 11.10.017 vraha Noska neodsoudil.Vraždu předem plánoval.Soud chrání vraha.Odporné / Oznámení / VRAZI DO KRIMINÁLU,NE DO PSYCHIATRICKÝCH NEMOCNIC BEŘKOVIC / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12017-10-15 16:12Presne Tak strejdo |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22017-10-16 12:03Podepisuji já i celá má rodina,snad bude konečně nějaká spravedlnost. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#3 Re:2017-10-21 10:41bohužel takový podpis je neplatný,když není podepsaný,a potvrzený na vaší e-mailové adrese,hezký den |
|
| |
![]() Anonymous |
#42018-02-10 06:42Prosím sdílejte a podepište petici. Týká se to nás všech |
|
| |
|
Martina |
#52018-02-15 07:40Připojuji se |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62018-03-18 21:09Upřímnou soustrast, pane, petici podepisuji samozřejmě. Sama jsem máma 17 letého kluka, cítím s Vámi, toto je strašné! Přece naše justice a zákony nesmí umožnit beztrestně vraždit děti.. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72018-05-10 19:11Přesně tak pane Jaroslave Bergene Jiří Nosek by si měl zasloužit trest ... A ještě mu to takhle projde ? Tak tohle to není normální že mu tohle to projde Že jde jen na nějaký léčení atd.. jen na 2roky :( at´si lidi uvědomí že to je vrah fet´ák atd... Správně by měl dostat pořádný trest ! Dominik byl nejlepší kamarád .. milí kluk hodný kluk Každému rozuměl dokázal nám všem pomoct byl to skvělí kamarád měli jsme ho rádi a rádi ho budeme mít pořád .. Zůstane v naších srdcích <3 S pozdravem Jitka Piskáčková |
|
| |
|
Vítězslav |
#82018-10-23 19:08Upřímnou soustrast, Vážený pane, velice Vám rozumím. Organizovaná hyenistická skupina se za benefit pokoušela a stále pokouší mě zabít, mého otce, moji matku i mé děti. A co na to příslušné úřady? Ty jsou tu jen pro ... v ČR má totiž živočich nebo strom větší cenu než několik ohrožených lidských životů. Pokud máte zájem mám vše písemně doložené (fotky, dokumenty, nahrávky). Přeji Vám hodně zdraví a pevné nervy. A určitě svůj boj nevzdávejte, o to jim právě jde. |
|
| |
|
pan buh |
#92018-11-25 13:49*/Uz se konecne vzpamatuj doprd*le. Nebo se budes do konce svyho zivota jen uzirat? Doporucuji vyhledat lekarskou pomoc, tohle neni normalni./* |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
