Petice.com

PETICE OBČANŮ ZA ÚPRAVU DOPRAVNÍHO REŽIMU V ULICI NOVÁ PASÍŘSKÁ V JABLONCI NAD NISOU

PETICE OBČANŮ ZA ÚPRAVU DOPRAVNÍHO REŽIMU V ULICI NOVÁ PASÍŘSKÁ V JABLONCI NAD NISOU / Oznámení / Ukončení petice "Jednosměrka( Nová Pasířská / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2026-04-13 05:30

Převelice děkuji!!!

Nepřihlášený uživatel

#2

2026-04-13 05:57

Myslím, že je důležité poděkovat hlavně Vám za skvělou práci!
Michal Vávra

Nepřihlášený uživatel

#3

2026-04-13 06:28

Rád bych poděkoval hlavně Vám za skvělou práci. Snad to bude mít i výsledek o který se snažíme. S pozdravem Švihla

Anonymous

#4

2026-04-21 22:11

Díky moc za uspořádání. Naprosto nechápu ten blábol tvrzený magistrátem, že názor na jednosměrku je půl na půl. Zatím jsem nenarazil na nikoho z místních, kdo by na obousměrce lpěl. Každopádně jako Osadní výbor Centrum budemei nadále jednosměrku hlasitě podporovat.

Petr Mikula