Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-07-30 13:24

Na vlastní kůži pociťuji včetně mých dětí, co taková zbraň, získaná na černém trhu v rukou "hodných" sousedů dokáže!!!!

Nepřihlášený uživatel

#2 Pokusy s ovládáním lidí

2012-08-24 21:36

Zrovna já sakra móc dobře vím o čem to je.
Zažil jsem to na vlastní kůži a několikrát.
Dacani z kriminálky, policie, soudů, nemocnic a mnoha státních tajných institucí - se tím živí. Je to nadnárodní nejnebezpečnější sekta placená z našich daní. Mají tak vystaráno na existenci i svých potomků a celých rodinných kmenů.
Občanské Fórum to začalo praktikovat bezprostředně po převratu. Přibližně od roku 1997 dostal Havel od USFašistických další technologie a dal svolení k dalšímu rozšíření tohoto svinstva. Lux, jako křesťan, s tím zásadně nesouhklasil, tak ho šikovně sejmuli.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2012-08-26 13:16


pozorovatel

#4 Petice proti dálkovému ovládání mozku

2012-12-04 11:02

90 % občanů nesouhlasí s vládní politikou. 120 000 lidí demonstrovalo na Václ. nám. proti vládě. A výsledek je nulový. Petice nanejvýš dodá další jména do vládní černé listiny. Toto není cesta ke změně.


Nepřihlášený uživatel

#5 Je to trochu jinak

2012-12-04 23:21

Chtělo by to petici proti paranoi - ale to bohužel nelze ... Tak prosím lidé: klídek a nohy v teple! A pokud vám doktor předepíše Cisordinol nebo něco podobného - tak používat!

Nepřihlášený uživatel

#6 Děsivá budoucnost

2012-12-08 00:56

Podepsal jsem i když jsem si jist, že s tím nikdy nic nezmůžeme. Těch pár dobrovolníků co podépíši nic nezmění. A přitom co se důležitosti týče to mnohonásobně převyšuje jiné důležitosti jako např. nový prezident v Česku, drahota potravin či momentální nezaměstnanost. Až jednoho dne budou mít vlády a jiní mocní tohoro zkorumpovaného světa v rukou takovou zbraň hromadného dopadu, stanou se z nás, z dnešní lůzy, ještě větší lůza - dav nemyslících skororobotů. Jsem šťastný, že se toho nedožiji a jímá mě totální hrůza, že to může potkat mé děti !!!
Svědek a oběť

#7

2012-12-08 14:07

Prožila jsem útoky z psychotronických zbraní. Děkuji vám, stateční, moudří a prozíraví, kteří tuto petici podepisujete.
Svědek a oběť

#8 Re: Děsivá budoucnost

2012-12-08 22:32

#6: - Děsivá budoucnost

Přestože naši vládu  svazuje členství v NATO, myslím si, že tlak české veřejnosti, pokud nějaký bude, může pomoci. Věřím, že tato petice může přinutit vládu ČR, aby zajistila kontrolu nad přístupem k těmto zbraním, aby ti, kteří ho mají, nezneužívali této situace pro likvidování svobod a důstojnosti lidského života. Vždyť možná stačí jeden či pár pomstychtivých a ovládání jiných chtivých lidí. Tato petice také může pomoci rozvířit veřejnou diskusi v médiích.

Chocholousek

#9 Kretenismus

2012-12-13 08:26

Me nejvic zaujalo, jak schizofrenik Babacek prchal 2 roky PRED kolapsem komunismu zpet k Husakovi a agenti CIA mu zato uvarili mozek. Ha,ha, to je vul !
Neskutečná skutečnost

#10 Re: Je to trochu jinak

2012-12-28 19:25

#5: - Je to trochu jinak

Nejnebezpečnější na tom  je , že  takto napadení  lidé   jsou za schizofrení blázny , nemají šanci nic dokázat, žádné důkazy, nic...  co může být  za horší  zbraň?!

ANGEL

#11 OVLÁDÁNÍ MYSLI....

2012-12-29 22:25

...UŽ PŘED MNOHA LETY...KDYŽ JSEM ZAČAL MÍT VELKÉ ZDR.PROBLÉMY...MI PŘIPADALO..ŽE TO CO VYKONÁVÁM. DĚLÁM JEN PROTO, ŽE TO NĚKDO JINÝ CHCE A NÉ JÁ....CÍTIL JSEM SE JAK VE SVĚRACÍ KAZAJCE..STÁLE JSEM HLEDAL HLUBŠÍ SMYSL A NAKONEC JSEM DOŠEL K ZÁVĚRU... ŽE..MĚ SNAD OVLÁDÁ ŇÁKÁ VYŠŠÍ MOC..!!??..FIKCE...??!!...DĚKUJI VÁM, ŽE JSTE VYTVOŘILI TENTO WEB...A NAŠEL JSEM TU VELMI ZAJÍMAVÉ A POTŘEBNÉ INFORMACE...AHOJ MÍRA...


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Je to trochu jinak

2013-01-02 17:33

#5: - Je to trochu jinak

A tím je po problému? Papkat prášky, které tento problém vyřeší tím se jako ty zbraně, přístroje a soft přestanou používat. Tak s takovým přístupem mám obavy a rozhodně z toho nohy nemám klidný, vlastně ani nohu natož záda nebo hlavu. Nebo můžete napsat své jméno a adresu a být v klidu.

septik

#13 Re: Re: Je to trochu jinak

2013-01-13 19:14

#12: - Re: Je to trochu jinak

... a přidal bych ještě nějaké kvalitní očkování :) A pravidelně používat mikrovlnku, mít doma vše bezdrátově, spát s mobilem u hlavy a hlavně být v obraze... např. s mainsteamem typu Nova nebo Blesk! Zásadně nepoužívat selský rozum, protože hrozí ztráta iluzí tak pečlivě roky budovaných, nákladně udržovaných...   "Neva, že jsi vool, hlavní je být cool!"


Nepřihlášený uživatel

#14

2013-01-13 20:26

Pozor! Řízeni z "centra" byli především ti, co si v dobré víře, zakoupili čepici "rádiovku" tzv. "radiaci". Tam to tenkrát začalo...

gaia1

#15

2013-01-13 20:47

Ráda jsem podepsala tuto petici.....protože je potřeba proti tomuto bojovat,stejně tak je důležité zastavit tzv.chemtranzitování.......atd.
Všichni máme nárok na svobodný a důstojný život a nikdo nemá právo ničit nám zdraví.
Michálkovo

#16 Michálkovo

2013-01-13 23:22

Taky jsem se přidal s podpisem jsem rád že začíná vidět čím dál více lidí a nebojí se bránit svůj život a svobodu která nás na koci čeká .
Michálkovo

#17 Petice za REFERENDUM

2013-01-13 23:32

KDYŽ UŽ JSME U TÉ PETICE POKUD MŮŽETE A SOUZNÍTE S TÍMTO NÁZOREM MŮŽETE SVOBODNĚ PODEPSAT.
http://www.hzpd.cz/hlasovani Jen pro představu 17.listopadu byla demonstrace v Brně kterou média totálně zazdila a měla se konat na Náměstí Svobody, ouha nějaká jiná strana si náměstí rezervovala na týž den... což bych ještě pochopil ,ale co se nestalo Náměstí bylo prázdné a demonstrace se musela přesunout na malinovského náměstí a co na to média ? Mlčí.
zlý sen

#18 Re: Re: Děsivá budoucnost

2013-01-14 17:27

#8: Svědek a oběť - Re: Děsivá budoucnost

Nic je nepřinutí vždyť v tom sami jedou!!!!!!mají nás jen za hloupé stádo,které je živí......

JA

#19 POTVRZUJI, DOPRCIC CO JE TOHLE ZA HRY?

2013-01-16 01:47

POTVRZUJI PREDANI, SOUHLASIM, OK,.............

Nepřihlášený uživatel

#20

2013-02-26 12:35

Cilene ovlivnovani vlastniho mozku sebou samym se me[je to tedy muj nazor] jevi jako velmi ucinna obrana proti jakekoli forme zneuzivani. At ziji denodenni meditace. Ahoj vf
Zdenka

#21 Re: Je to trochu jinak

2013-03-08 15:46

#5: - Je to trochu jinak 

 Ano, ano. Na výrobu takovýchto "neparanoiních" lidiček a celých klidných hodných stádeček by to mělo sloužit. Zdá se, že už je projekt spuštěn a že to dost dobře funguje.


Nepřihlášený uživatel

#22

2013-03-12 13:12

Děkuji za informace:)

Nepřihlášený uživatel

#23 Re: Kretenismus

2013-03-25 20:52

#9: Chocholousek - Kretenismus

Vážený pane Chocholoušku, nejen pan Babáček, ale i nespočet dalších včteně mě a mých dětí na vlastní kůži zažíváme ten psychoteror a věřte, že není o co stát. Je to zrůdnost, pro kterou není slov. Mé tehdy 11-ti leté dítě se pokusilo o sebevraždu a netušíte, co to je prožívat bezmoc a přežívat ze dne na den, z hodiny na hodinu. Nevíte a ani nemůžete vědět, co to je za hyenismus. Nepřeji Vám abyste to někdy poznal, tak neodsuzujte druhé.

 


Nepřihlášený uživatel

#24

2013-04-01 21:16

Ano nejsme přece loutky a nenecháme se ovládat.
Beruela

#25

2013-04-03 18:42

Mocichtiví tohoto světa znásilnují media i občany.A tak media budou manipulovat a my nakonec do té ohrady vlezeme sami.Třeba nás i přesvědčí,že tak je to spravně.Otrok co ani neví,že je otrokem...a pak...je jich moc,chtějí jíst,znečistují mi planetu,dýchají mi vzduch...netřeba jich. A já říkám NE.
Do kolektivního vědomí nad námi vysílám nesouhlas.A až ho tam bude dost,tak tohle zlo padne.Tak to funguje....neovládnou-li nám mozek...třeba radarem.