Dopis poslancům k hlasování o nouzového stavu

Vážený pane poslanče, vážená paní poslankyně,

 

naše republika se již od 5.10.2020 nachází v nouzovém stavu z důvodu zamezení šíření coronaviru. Ze stejného důvodu bude vláda žádat o další prodloužení nouzového stavu.

Jak již všichni víme, kroky vlády dělané za pomoci nouzového stavu nesnižují počty nakažených, počty hospitalizovaných, ani počty zemřelých. 

Proto nevidím důvod k dalšímu prodlužování nouzového stavu, jelikož vláda díky němu nejenže nezvládá šíření "pandemie", ale hlavně likviduje soukromé podnikání, neumožňuje vzdělávání dětí, resp. jej umožňuje jen distančně, což je pro jejich úroveň vzdělání nedostatečné. Vláda zavádí nesmyslná a ničím nepodložená opatření, která omezují životy občanů, ať už z hlediska zaměstnání, sportování, kultury a jiných činností, a která evidentně nevedou ke zlepšení epidemiologické situace. 

 

Z výše uvedených důvodů vás žádám jako volič a občan České republiky, abyste hlasoval/a proti prodloužení nouzového stavu. 

 

Děkuji 

 

Miroslav Barčuk

Mirek Barčuk    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Mirek Barčuk, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...