Chcete v Brně uličku Franty Kocourka?

Ve středu 15. května 2013, při zasedání zastupitelstva Brna - střed přišlo na přetřes  řešení otázky názvu bezejmenné uličky naproti Divadlu Na provázku. Okolo názvu této uličky se rozpoutala diskuze, protože se nenašla shoda po kterém z možných kandidátů uličku nazvat. Návrhy byly:Ulička Václava Havla, Jana Calábka, Karla Andrého.

Protože v uvedeném divadle léta působil nenapodobitelný a nezapomenutelný herec a gladiátor Franta Kocourek, podal jsem na MČ návrh, aby to ulička byla pojmenována po tomto k Brnu a Provázku patřícímu rodákovi, jako Ulička Franty Kocourka.

O názvu uličky bude znovu jednáno na podzim. Na podporu tohoto návrhu proto vyhlašuji tuto petici, kterou k návrhu přiložíme.


Petr Paulczynski    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Petr Paulczynski, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici budeme inzerovat 3000 lidem, kteří si prohlížejí jiné petice na naší stránce, ale ještě si neprohlédli tuto.