Chceme Taryho pryč z youtube!

Dobrý den, 
tuhle petici jsem se rozhodl nastartovat z jednoho prostého důvodu. Už mám dost toho jak Tary ovlivňuje mládež kolem sebe a lidi, kteří k němu vzhlížejí.Mám dost toho, že tvoří špatnou pověst ostatním youtuberům. Mám dost jeho neustálých přešlapů a následných omluv/výmluv což je pro něj zřejmě synonymum. Mám dost toho, že člověk jako on vydělává na dětech a jejich rodičích a vadí mi, že necítí ani trochu pokory a vděčnosti k lidem kteří jej dostali tam kde je, ať už jde o fanoušky nebo kohokoliv jiného. 

Cílem téhle petice je donutit Youtube, ačkoliv Tary pravděpodobně neporušuje žádná Youtube pravidla, zakročit, a Taryho zabanovat. Pokud vím, Youtube si zakládá i na nějakém vzkazu co jeho uživatelé dostávají od tvůrců a v tomto duchu je naprosto v právu. 
Je jeden jediný rozdíl mezi MAJKJEPAN který ban dostal, a Tarym.. a to že MAJKJEPAN se neschovával za sport a to co dělal se nesnažil kamuflovat jako ctnost. A tím je tary podle mého ještě nebezpečnější.
Pokud Vás zajímá co si o tom myslím natočil jsem krátké video kde nějaký svůj názor shrnuji.
Naleznete ho na: https://www.youtube.com/watch?v=tWXI48g8UKQ


Pavel Štícha    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Pavel Štícha, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.